رفتن به مطلب

مشکلات فروشگاه چندزبانه (عدم نمایش بلوک زبانها، افزودن فونت و ...)

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی سلام

بنده مشغول طراحی فروشگاهی چندزبانه (فارسی-انگلیسی-کردی) هستم. قالبی که انتخاب کرده ام، kuteshop می باشد که طبق ادعای فروشنده  و همچنین سایت اصلی طراح قالب، چندزبانه است. در این زمینه فعلا 2 سوال دارم که خواهشمندم راهنمایی فرمایید.

1- پس از فعال سازی چندزبان فوق و فعال سازی بلوک زبان ها، متاسفانه، منوی انتخاب زبان ها، در سایت نمایش داده نمیشه. لازم به ذکر است که وقتی، قالب پیش فرض را انتخاب می کنم، بلوک زبان ها، نمایش داده می شود.

2- چگونه می توان یک فونت جدید برای یکی از زبان ها (مثلا کردی) انتخاب کرد که بخش کردی سایت، با آن فونت که مخصوص آن زبان هست نمایش داده بشه!

3- آیا می توان برای هر زبان در سایت، یک لوگوی مخصوص آن زبان قرار داد؟

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان گرامی سلام

بنده مشغول طراحی فروشگاهی چندزبانه (فارسی-انگلیسی-کردی) هستم. قالبی که انتخاب کرده ام، kuteshop می باشد که طبق ادعای فروشنده  و همچنین سایت اصلی طراح قالب، چندزبانه است. در این زمینه فعلا 2 سوال دارم که خواهشمندم راهنمایی فرمایید.

1- پس از فعال سازی چندزبان فوق و فعال سازی بلوک زبان ها، متاسفانه، منوی انتخاب زبان ها، در سایت نمایش داده نمیشه. لازم به ذکر است که وقتی، قالب پیش فرض را انتخاب می کنم، بلوک زبان ها، نمایش داده می شود.

2- چگونه می توان یک فونت جدید برای یکی از زبان ها (مثلا کردی) انتخاب کرد که بخش کردی سایت، با آن فونت که مخصوص آن زبان هست نمایش داده بشه!

3- آیا می توان برای هر زبان در سایت، یک لوگوی مخصوص آن زبان قرار داد؟

سپاسگزارم

دوستان لطفا اگر در مورد سوال های فوق اطلاعاتی دارید، در اختیار بنده و دیگران قرار دهید.

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

اگر قالب شما قابلیت چند زبانه  رو پشتیبانی میکنه و مشکلی دارید باید به طراح قالب تیکت بزنید و راهنمایی بگیرید.

مورد دوم هم به طراح قالب بگید.

مورد سوم خیر

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

اگر قالب شما قابلیت چند زبانه  رو پشتیبانی میکنه و مشکلی دارید باید به طراح قالب تیکت بزنید و راهنمایی بگیرید.

مورد دوم هم به طراح قالب بگید.

مورد سوم خیر

ضمن سپاس از توجه شما.

متاسفانه فروشنده قالب ایرانی الاصل هست و اصلا پشتیبانی نمیده. طبق قوانین سایت باید، تا یک ماه پشتیبانی هر مشکلی را انجام بدن....

قالب رو که مطمآن هستم چند زبانه است. اما چرا فعال نمیشه، مووووندم.

لینک به دیدگاه

ضمن سپاس از توجه شما.

متاسفانه فروشنده قالب ایرانی الاصل هست و اصلا پشتیبانی نمیده. طبق قوانین سایت باید، تا یک ماه پشتیبانی هر مشکلی را انجام بدن....

قالب رو که مطمآن هستم چند زبانه است. اما چرا فعال نمیشه، مووووندم.

اگر پشتیبانی نمیده ، یا ازش شکایت کنید که نمیکنید صد درصد

یا قالب رو بندازین دور و برین از یک جای مناسب و از خود طراح قالب ، خرید کنید تا به این مشکلات دچار نشوید ، چون اگه فروشنده یک قالب بهتون پشتیبانی نده هیچ جای دیگه هم بهتون پشتیبانی نخواهد داد .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی سلام و درودی دوباره

راجع به عدم نمایش بلوک زبانی مشکل حل شد. خود قالب مزبور دارای منوی جداگانه ای با نام Ovic theme config می باشد که از طریق آن به راحتی کنترل میشود. از اینرو از طریق منوی ماژول ها/جایگاه ها، درست نمی شد.

همانطور که در عکس های پیوست مشاهده می کنید، فروشگاه من سه زبانه است، واحد ریال را غیرفعال کرده ام، الان فقط دلار  و تومان فعال است. نرخ تبدیل ها را به صورت زیر قرار داده ام، متاسفانه در سایت به درستی عمل نمی کند. لطفا راهنمایی کنید.

چنانچه کسی از دوستان نیز در مورد قرار دادن یک فونت خاص برای یک زبان خاص (مثلا فونتی مختص زبان کردی) اطلاعاتی داره، لطفا راه حل را بفرمایید.

post-10686-0-26480600-1467072964_thumb.png

post-10686-0-84231100-1467072973_thumb.png

post-10686-0-38242500-1467072982_thumb.png

لینک به دیدگاه

نرخ تبدیل ریال 1

تومان 0.1

دلار

هر 1 دلار =3500 تومان =35000 ریال

هر 1ریال= 1/35000

فکر میکنم این درست باشه

ممنون عزیز

ولی درست متوجه نشدم منظورتون را.

ببینید تصویر پیوست درسته؟

دلار=1

تومان=3500

ریال=35000

در ضمن با اعمال کردن هر تغییری، قیمت های سایت تغییر نمی کنند!!! مثلا 440 تومان پس از تبدیل به دلار، همان 440 دلاره...

مشکل از کجاست؟

post-10686-0-73399700-1467111689_thumb.png

لینک به دیدگاه

ممنون عزیز

ولی درست متوجه نشدم منظورتون را.

ببینید تصویر پیوست درسته؟

دلار=1

تومان=3500

ریال=35000

در ضمن با اعمال کردن هر تغییری، قیمت های سایت تغییر نمی کنند!!! مثلا 440 تومان پس از تبدیل به دلار، همان 440 دلاره...

مشکل از کجاست؟

چرا دلار 1؟

ارز پیش فرض باید 1 باشه و بقیه نسبت به اون مقدار میگیرن. همونی که نوشتم. حالا اگه شما ارز پیش فرضتون دلاره اونو بزارید 1

در ضمن اگر میخواید واحد پول رو تغییر بدید باید قیمت تمام کالاها رو ویرایش کنید چون به صورت خودکار عوض نمیشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...