رفتن به مطلب

ترجمه چند بخش از رابط کاربری به زبان دیگر+ تغییر فوتر

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

برای ترجمه بخش های مشخص شده در تصویر پیوست باید به چه قسمتی مراجعه کنم؟

در ضمن، اطلاعات کپی رایت قالب kuteshop از تمزفا را نمی توانم تغییر بدهم .لطفا راهنمایی فرمایید.

سپاس

post-10686-0-75430900-1467457649_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از بخش بومی سازی >> ترجمه ها نتونسنید اینکارو اجام بدید؟

بومی سازی >> ترجمه ها

بخش کاربری

نام قالبتون

احتمالا بشه ویرایش کرد

سپاس از توجه شما

من کل بخش بومی سازی ترجمه های رو زیر و رو کردم، اما اثری از این چند آیتم موجود در تصویر نیافتم.

لطفا سایر دوستان نیز راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز تم فارست در هیچ کجای دنیا نمایندگی نداره و اجازه فروش هم به کسی نداده. این سایت قطعا داره غیرقانونی کار میکنه و ما هم هیچ خدمات و پشتیبانی ای روی آن نداریم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سپاس از شما جناب مدیر کل

اما من قالب رو از rtl-themes.com خریداری کردم. ظاهرا این سایت از خود تمزفا ((نه تمرفارست!!)) بسته نصبی رو میگره. انصافا قالب کات شاپ، قالب مناسبیه، که در سایت dbstheme تقریبا با همین مشکلات (یه مقدار کمتر) حدود 4 برابر گرانتر می فروشند!!!

اما پشتیبانی سایت rtl-theme.com واقعا ضعیفه. بانیان این سایت از این بابت باید خجالت بکشند و پاسخگو نیز باشند.

لینک به دیدگاه

سپاس از شما جناب مدیر کل

اما من قالب رو از rtl-themes.com خریداری کردم. ظاهرا این سایت از خود تمزفا ((نه تمرفارست!!)) بسته نصبی رو میگره. انصافا قالب کات شاپ، قالب مناسبیه، که در سایت dbstheme تقریبا با همین مشکلات (یه مقدار کمتر) حدود 4 برابر گرانتر می فروشند!!!

اما پشتیبانی سایت rtl-theme.com واقعا ضعیفه. بانیان این سایت از این بابت باید خجالت بکشند و پاسخگو نیز باشند.

در بی اس تم چند برابر نمیفروشن دوست عزیز ، اطلاعات غلط ندین ، دی بی اس تم قالب ها رو به قیمت واقعیشون دارن میفروشن . یعنی از خود فروشنده خارجی به دلار قالب رو خریداری و به مشتری ( یعنی شما ) تحویل میدن و این وسط درصدی نیز برای بومی سازی و فارسی سازی و پشتیبانی و موارد دیگه برای خودشون برمیدارن .

اما سایت تمزفا و rtl و موارد مشابه در بهترین حالت ، قالب ها رو یه بار میخرن از فروشنده خارجی و بعد  به صورت غیرقانونی به هزار نفر میفروشن داخل ایران ( در حالی که فقط موظف هستند به یک نفر ارائه کنند ) برای همین چون پولی بابت قالب پرداخت نکردن ، مسلما مفت هم میدن خدمت شما ( البته بدون پشتیبانی ) و این وسط این شما هستین که باید این انجمن و اون انجمن و این سایت و اون سایت بچرخین تا یک نفر پیدا بشه کمکتون کنه باگ ها و مشکلات قالبی که خریداری کردین ( که در واقع انداختن به شما ) رو حل کنه براتون :)

برای همین یا قالب ها رو با قیمت اصلیشون و به صورت قانونی ( به قول شما گران ) از فروشنده و طراح اصلی قالب یا سایتی که به صورت قانونی میخره برای شما ، خریداری کنید . یا مستقیم به دلار از تم فارست خریداری کنید و پول رو نریزید تو جیب یک مشت دلال و افرادی که نمیدونن قالب یعنی چی ، ولی دارن اونو میفروشن ، بلکه پول رو باید ریخت تو جیب افرادی که این قالب های زیبا رو نشستن و طراحی کردن و زحمت کشیدن ( همون اجنبی های جهان خوار کافر به قول بعضیا :sleepy:  )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...