رفتن به مطلب

صفحه سفید بخش مدیریت سفارش ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گرامی

منوی سفارش ها را که کلیک می کنم، صفحه سفید باز میکنه فقط. با جستجو در وب متوجه شدم صفحات سفید مربوط به memory limit در فایل php.ini می باشد. اما من فایل php.ini  را ندارم. آیا مشکل از همانجاست؟ اگر اینطور است، لطفا فایل php.ini را در اختیار بنده قرار دهید.

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فایل php.ini چیزی نیست که شما یا سورس برنامه تون بخواید داشته باشید یا نداشته باشید
این فایل مربوط به هاست هست . اگه دسترسی سرور رو دارید که میتونید خیلی ساده از طریق کنترل پنل بخش ویرایش فایل ها این فایل رو پیدا کنید و momory_limit رو افزایش بدید در غیر اینصورت به هاستینگتون تیکت بزنید . افزایش momory_limit به مقدار ۸۰۰۰ برای بخش ویرایش ترجمه های ماژول های پرستا شاپ هم توصیه میشه .
به هاستینگتون تیکت بزنید و درخواست افزایش memory_limit رو به مقداد ۸۰۰۰ بدید .

لینک به دیدگاه

فایل php.ini چیزی نیست که شما یا سورس برنامه تون بخواید داشته باشید یا نداشته باشید

این فایل مربوط به هاست هست . اگه دسترسی سرور رو دارید که میتونید خیلی ساده از طریق کنترل پنل بخش ویرایش فایل ها این فایل رو پیدا کنید و momory_limit رو افزایش بدید در غیر اینصورت به هاستینگتون تیکت بزنید . افزایش momory_limit به مقدار ۸۰۰۰ برای بخش ویرایش ترجمه های ماژول های پرستا شاپ هم توصیه میشه .

به هاستینگتون تیکت بزنید و درخواست افزایش memory_limit رو به مقداد ۸۰۰۰ بدید .

از بذل توجه شما سپاسگزارم... الان به هاست تیکت می زنم.

اگه لطف کنید و این تایپک رو برای پاسخ دادن ملاحظه فرمایید، ممنون خواهم بود.

http://ipresta.ir/forum/topic/8763-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-shopping-cart-summary/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...