رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و اساتيد عزيز

من از سايت http://prestatool*s.ir/خريدانجام دادم هم هاست هم يك قالب (قبل از آشنا شدن با فروم)

متاسفانه اصلا از پشتيباني كه دارن راضي نيستم به هيچ عنوان يعني تيكت ميزني 3 روز بعد با كلي دعوا جواب ميدن

الان هم ي قالب به من دادن كه مشكل داره اصلا محصولات تو صفحه اصلي نمياد

مي خواستم راهنمايي كنيد

1: به من گفتن به هيچ عنوان ماژول نصب نكن من الان ماژول نياز دارم نصب كنم كه ي راهنمايي كردن كه سرو ته نداره

ايا واقعا اينجوري پرستا شاپ ؟

2 : قالبي كه خريداري كردم محصول رو توي صفحه اصلي داخل محصولات جديد نميزاره حتي توي وابستگي خانه رو انتخاب كردم

راهنمايي كنيد لطفا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما

دوست عزیز متاسفانه کمی دیر اومدین راهنمایی بگیرید.

چون اگه تاپیک زیر رو می خوندین این مشکل براتون پیش نمی یومد.

http://ipresta.ir/forum/topic/3983-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE/

1) اگه ماژول نصب نکنید چطوری می خواید نیازهای فروشگاهتون رو رفع کنید. عملا این حرف غیر منطقیه. اگه پرستاشاپ اینطوری بود که اصلا این بخش رو نمیذاشتن.

2) متاسفانه اینطوری نمیشه راهنمایی تون کرد.

پیشنهاد میکنم اگه هنوز زیاد روی سایتتون کار نکردید نسخه انجمن رو دانلود کنید تا بتونید از پشتیباین ipresta استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از شما دوست عزيز

من ي اماتور هستم

اما ميتونم پرستاشاپ رو نصب كنم اما براي قالب ميترسم نتونم و سايت هم براي مشتريم هست ميترسم خراب شه

ايا ميشه اگر مشكلي بود كمكم كنيد

لینک به دیدگاه

قالب رو هم از پرستــــاتولــــز خریدین؟

اگه قالب هم برای این سایت باشه کاری از دست ما بر نمیاد و باید خودشون مشکلات قالب رو رفع کنند.

اگر هزینه زیادی برای قالب نکردید اون قالب رو استفاده نکنید یا اینکه ببنید وجه رو عودت میدن یا خیر.

لینک به دیدگاه

الان 3 روز  كه اصلا جواب نداده واقعا نميدونم چه كنم كلي هزينه كردم با هاست نزديك به 240 تومان دادم حالا به نظر شما اينجا دوستان ميتونن كمك كنن كه قالب رو اوكي كنيم چون براي مشتريم هست من هم بعد از كلي سرچ با اينجا اشنا شدم فهميدم سرم كلاه رفته

لینک به دیدگاه

الان 3 روز  كه اصلا جواب نداده واقعا نميدونم چه كنم كلي هزينه كردم با هاست نزديك به 240 تومان دادم حالا به نظر شما اينجا دوستان ميتونن كمك كنن كه قالب رو اوكي كنيم چون براي مشتريم هست من هم بعد از كلي سرچ با اينجا اشنا شدم فهميدم سرم كلاه رفته

تا جایی که بشه همه کمکتون میکنند اما تنها از طریق انجمن . نمی تونید از سیستم تیکت استفاده کنید

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز متاسفانه سرتون کلاه رفته و اون سایت تقلبی هست و ای کاش که هاست و قالب رو نخریده بودین

شما فقط میتونید از ایشون شکایت کنید و سپس اخرین نسخه پرستاشاپ رو از همین انجمن دریافت کنید

http://ipresta.ir/forum/topic/3832-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87/

هاست های خوب هم زیاد هستند اگه اشنایی ندارید پیام خصوصی بدید تا چند هاست مناسب برای پرستاشاپ بهتون معرفی کنم

قالب رو هم از همین جا بازارچه پرستاشاپ میتونید خریداری کنید یه قالب کاملا ایرانی و قانونی بدون هیچ مشکلی

http://ipresta.ir/24-prestashop-theme

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به کل دوست عزیز هاست و قالبت رو بی خیال شو

نه فقط پرستا تـــولـــز بلکه تمزفا هم همین مشکل رو داره شما برای هر مدیریت محتوایی باید از سایت مرجع خودش اقدام کنی .

لینک به دیدگاه

مشكل اينجاست كه اين رو براي كسي گرفتم هزينه كرده نميشه

ببینید ، الان شمارو چیزی اصرار داری که غیر ممکن هست جور بشه

اشتباه اول شما خرید از یک سایت نامعتبر بوده ، اشتباه دوم شما همینه که دارین وقتتون رو هدر میدین ، اگه 1 سال هم صبر کنید و به این در و اون در بزنید ، این قالبی که خریدین براتون قالب نخواهد شد و مشکلاتش رفع نخواهد شد . کسی هم کمکتون نخواهد کرد چون فقط فروشنده قالب هست که میتونه کمکتون کنه .

همین الان قالب رو بندازین دور و هاست هم اگه از اون سایت خریدین بازم بندازین دور و بیخیال بشین و از صفر شروع کنید . مشکل هر چی باشه ، هر کی هزینه کرده باشه ، برای شما نباشه و برای مشتریتون باشه و هر جور دیگه که فکرشو بکنید ، پولتون رفته و سرتون هم کلاه رفته ، و تنها کاری که میتونید بکنید شکایت یا پس گرفتن پولتون از اون سایت هست . الکی وقتتون رو هدر ندین ، چون به نتیجه ای نمیرسین

یه نکته دیگه خودتون فرمودین : به هیچ وجه ، به هیچ وجه وقتی خودتون آماتور هستین در یک چیزی ، مشتری نگیرین . وقتی خودتون در یک فروشگاه ساز مبتدی هستین و مقدماتشو یاد نگرفته اید چطور میتونید مشتری بگیرین ؟! حتی اگه قالب و ماژول و هاستتون درست باشه بازم به مشکل میخورین با اون مشتری . دوستانی هستند که سال هاست با پرستاشاپ کار میکنن و جرات کار برای یک مشتری رو ندارن چه برسه ...

لینک به دیدگاه

مشتري كه اصلاح اما ي جوري هم مشتري هم آشنا

به هرحال من قالب اصلي رو پيدا كنم حالا psd شو يا خود شو خارجي شو بدم به شما ميتوونين برام اوكي كنيد ؟

و اين كه لطفا ي قرار ملاقات حضوري با بچه هاي كه مي خوان شكايت كنن بزاريم كه بريم دادسرا و تنظيم كنيم شكايت رو

لینک به دیدگاه

دوستان عزيزميشه لطفا راهنمايي كنيد چطور مي تونم اين قالب رو نصب كنم

و اينكه از انجمن اخرين ورژن پرستاشاپ رو نصب كردم

http://templaten.ir/1395/04/17/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b4%d8%a7%d9%be-leo-dress/

اين هم دموي انلاين قالب

http://www.leotheme.com/prestashop/themes/246-leo-dress-store.html

لینک به دیدگاه

فک نمیکنم روش نصب متفاوتی داشته باشه با سایر قالب ها.

منوی تنظیمات >> قالب ها، بالای صفحه افزودن قالب جدید و بارگذاری قالب و بقیه مراحل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...