رفتن به مطلب

قسمت های جدید را چگونه در سایت جاگذاری کنم؟ (با قالب الکترومارکت)

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قبلا  جوملا کار کردم و تازه  دارم با پرستا کار میکنم. در جوملا برای اضافه کردن ماژول های جدید اول به پیش نمایش قالب میرفتیم و موارد جدید را در موقعیت هایی که اسم داشت (مثلا user2 - position3,....) اضافه میکردیم. اما الان در پرستا نمیدونم چطور میشه کارهای زیر را انجام داد.قالبم الکترو مارکت هست.

مثلا :

1-در سایت میخوام زیر اسلایدشو یه بنر اضافه کنم.

2- در سمت راست بجای محصولات جدید محصولات ویژه یا ماژول دیگه ای بذارم.

3- تعداد محصولات در صفحه اصلی را که 16 تایی هست به 6تا برسانم.

4- محصولات جدید وسط سایت را با مورد دیگری جایگزین کنم.

5- دو تا بنر تبلیغ در ستون سمت راست دارم که میخوام تغییر بدم.

-- ضمنا اینکه در ماژول ها نام ماژول مورد نظر را از کجا بدانیم که چیست تا سرچ کنیم؟ 

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما.

فایل قالبی که دانلود کردید یه راهنما داره میتونید برای آشنایی بیشتر از اون استفاده کنید و تاپیک قالب الکترو مارکت:

http://ipresta.ir/forum/topic/4807-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-16/

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

فایل قالبی که دانلود کردید یه راهنما داره میتونید برای آشنایی بیشتر از اون استفاده کنید و تاپیک قالب الکترو مارکت:

http://ipresta.ir/forum/topic/4807-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-16/

ممنونم  از "راهنمایی" که گذاشتین ولی پاسخ سوالات من نیست.

اگر ممکنه راهنمایی کنید.خیلی فوری به کمکتون نیاز دارم 

ممنون

لینک به دیدگاه

ممنونم  از "راهنمایی" که گذاشتین ولی پاسخ سوالات من نیست.

اگر ممکنه راهنمایی کنید.خیلی فوری به کمکتون نیاز دارم 

ممنون

برای نمایش ماژول ها در ستون باید برید به منوی ماژول ها >> جایگاه ها، از بالای صفحه روی نشاندن ماژول کلیک کنید، در کادر اول ماژول مورد نظرتون رو انتخاب کنید و کادر دوم ستون راست displarrightcolumn رو پیدا کنید.

برای حذف هم displarrightcolumn رو پیدا کنید و ماژول مورد نظرتون رو با دکمه رها کردن از جایگاه حذف کنید.

برای افزایش تعداد محصولات برید به منوی تنظیمات >> محصولات و تعداد رو انتخاب کنید. و برای تعیین تعداد محصولات جدید منوی ماژول ها >> ماژ<ل ها، ماژول بلوک محصولات جدید رو پیدا کنید و وارد صفحه پیکربندی بشید و تعداد رو تعیین کنید.

لینک به دیدگاه

برای نمایش ماژول ها در ستون باید برید به منوی ماژول ها >> جایگاه ها، از بالای صفحه روی نشاندن ماژول کلیک کنید، در کادر اول ماژول مورد نظرتون رو انتخاب کنید و کادر دوم ستون راست displarrightcolumn رو پیدا کنید.

برای حذف هم displarrightcolumn رو پیدا کنید و ماژول مورد نظرتون رو با دکمه رها کردن از جایگاه حذف کنید.

برای افزایش تعداد محصولات برید به منوی تنظیمات >> محصولات و تعداد رو انتخاب کنید. و برای تعیین تعداد محصولات جدید منوی ماژول ها >> ماژ<ل ها، ماژول بلوک محصولات جدید رو پیدا کنید و وارد صفحه پیکربندی بشید و تعداد رو تعیین کنید.

-من میخوام محصولاتی که در صفحه اصلی وسط قالب نشون میده کم کنم ولی نمیدونم دقیقا از کجا؟

-برای جاگذاری ماژول ها هم اصلا متوجه منظورتون نشدم.

مثلا من الان میخوام زیر اسلایدشو یک بنر قرار بدم با چه ماژولی و چطور این کارو بکنم؟

و میخوام محصولات جدید ستون سمت راست رو بردارم و بجاش یه چیز دیگه بذارم...

برای حذف هم displarrightcolumn رو پیدا کنید و ماژول مورد نظرتون رو با دکمه رها کردن از جایگاه حذف کنید................

دکمه رها کردن نمیبینم...

لطفا راهنمایی بیشتری بکنید.

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...