رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی کلی

ramtin535

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

بنده طراح سایت هستم .

در ضمینه فروشگاه ساز ها تجربه ای ندارم یه خورده سرچ کردم و نسبت به فروشگاه ساز هایی که دیدم پرستا از همه بهتر بود

در نصب و راه اندازی مشکلی ندارم

چند تا سوال کلی دارم

1- از کدام ورژن بهتر میشه استفاده کرد

البته خوب معلومه که آخرین ورژن بهترینه ولی همیشه همه امکانات با آخرین ورژن ها سازگار نیست

گزینه های مختلفی رو باید در نظر گرفت از ساپورت ماژول ها تا پرداخت و الی آخر

2- در مورد قالب میخواستم بدونم قالب های تجاری که در سایت ها به فروش میرسه دارای بسته آسان نصب فروشگاه ساز هم هست یا خیر

3- بنده برای یکی از مشتری ها می خوام یه فروشگاه بزنم در ضمینه تراول اجنسی (فروش پکیج های سفارشی مسافرتی)

مشکلی که هست سیستم فروشگاه ها بر اساس نیاز های مشتریان تعریف نشده به این معنی که اگر بخوام شخصی سازی کنم به این صورت که سیستم فروشگاه رو به سیستم آژانس مسافرتی تبدیل کنم و فکر کنم فقط در تغییر ترجمه ها این کار میسر هست

میخوام بدونم که آیا سیستم فروشگاهی پرستا برای این گونه مشتریان دور اندیشی کرده یا نه و راه حل چیست ؟

4-در مورد پلاگین بانک ها میخواستم بدونم تداخلی وجود داره یا خیر

چون امکان داره برای این فروشگاه به چندین gateway برای فروش نیاز داشته باشیم

5- در مورد امنیت هم در فروشگاه هم در پرداخت تا چه حد این سیستم قابل اعتماد هست و نیازی به امن کردن هست یا نیست

6- آیا این فروشگاه ها به مدیریت محتوا جوملا یا زبان php سازگار هستند و امکاناتی وجود داره که با هم ادغام بشند یا خیر

7- آیا قالب های سیستم های دیگه قابلیت تبدیل شدن به ای سیستم رو دارن یا این سیستم فریم ورک خاصی داره

عذر خواهی میکنم بابت سوالاتم و ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 : بستگي به هدف كاربريتون داره ولي هر چه باشه نسخه فارسي حالا چه 1.3 چه 1.4 ترجيح داده ميشه

2 : قالب ها داراي پشتيباني هستند و خود طراح و يا پشتيبانتون براتون نصب مي كنه

3 : پرستا انعطاف پذير ترين سيستم جهانه و بايد با ويرايش هاي خاصي هدف رو پياده سازي كنيد

4 : ماژول هاي موجود بانكي در بازاچه موجوده و فعال و مشكلي ندارن

5 : امن ترين سيستم پرستا هست ولي درگاه ها ديگ برميگرده سيستم بانكي كشور و ربطي به سيستم نداره

6 : هر دو php هستند و بايد ديد منظورتون از ادغام چيه؟

7 : خير قالب ها داراي الگوريتم خاص خود پرستا مي باشند و بايد براي تبديل تمامي كدها بازنگري و از پايه نگاشته شن

لینک به دیدگاه

پاسخ های شروین عزیز کامل بود

تا حد امکان شخصی سازی های پرستا رو انجام میدیم ولی بستگی به حجم کار و مبلغ هزینه شده هم داره.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

این آماده کردن پرستا برای فروش خدمات سوال من هم هست ، چون پرستا بیشتر برای Merchandising طراحی شده ،

و اینکه واقعن نمیشه ادعا کرد پرستا امن ترین گزینه هست ، امن ترین نسبت به چی و نسبت به چه هزینه ای ؟؟

اگه منظور کمترین هزینه هست ، ممکنه.

لینک به دیدگاه

در مورد امنیت نیاز هست که در منابع خارجی جستجو کنیم.

تیم پشتیبانی پرستاشاپ هنوز ابتدای راه هست و انتظارها از این تیم بسیار بالاست. این انجمن هنوز یک ساله هم نشده. قدری زمان لازم است تا با ساختار پرستا بیشتر آشنا بشیم.

ضمن این که در حال حاضر مشکلات شخصی که برای مدیران کل انجمن پیش اومده باعث کند شدن پیشرفت شده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...