رفتن به مطلب

رنگ دکمه پرداخت

14377

پست های پیشنهاد شده

سلام _ تو قالب پیش فرض رنگ دکمه پرداخت (کنار سبد خرید) و رنگ دکمه افزودن به سبد خرید سبز هست ...چطور میشه این رنگها رو تغییر داد؟

و همینطور رنگ دکمه های مشاهده و اطلاعات خاکستری هست رنگ این دکمه ها رو چطور میشه تغغیر داد؟ لطفا دقیق بگید کدوم فایل و کدوم خط باید ویرایش بشه و دقیقا چه کدی باید جایگزین بشه؟

3_ در بالای صفحه چطور میشه قسمت نشانه گذاری و درباره ما رو حذف کرد؟ (نقشه سایت میخوام باشه)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همه و همه در css قالبتون

global.css

مورد سوم هم بايد در .tpl ماژول مربوطه به اين قسمت ويرايش انجام بديد

خیلی ممنون! الان واقعا روشن شدم با این پاسخ جامع !!!

لینک به دیدگاه

بخش آموزش انجمن

آموزش کار با فایرباگ

قدری دانش css نیاز دارید و قدری حوصله

موفق باشید

یعنی الان شما تغییر رنگ دکه پرداخت و افزودن به سبد رو نمی تونید اینجا توضیح بدید که مثلا کدوم خط از کدوم فایل global.css رو باید تغییر بدم؟؟؟

فکر نکنم کار سختی باشه :rolleyes:

لینک به دیدگاه

دوست عزيز انجمن فارسي و مديران اطلاعات كلي و مسير رو بهتون نشون مي دن و اين شماييد كه با دنبال كردن نشانه هامون به هدف بايد برسيد

آموزش هاي كلي هم كه موجوده در انجمن

ريز كردن مطالب نياز به وقت و زمان گذاشتن و پيدا كردن متغييرش هست كه اگر نميتوانيد انجام دهيد ميتوانيد پشتيباني بازاچه و يا بنده رو خريداري نماييد تا براتون انجام شه

لینک به دیدگاه

دوست عزيز انجمن فارسي و مديران اطلاعات كلي و مسير رو بهتون نشون مي دن و اين شماييد كه با دنبال كردن نشانه هامون به هدف بايد برسيد

آموزش هاي كلي هم كه موجوده در انجمن

ريز كردن مطالب نياز به وقت و زمان گذاشتن و پيدا كردن متغييرش هست كه اگر نميتوانيد انجام دهيد ميتوانيد پشتيباني بازاچه و يا بنده رو خريداري نماييد تا براتون انجام شه

اقا من اول تشکر میکنم بابت همون پاسخی که دادی ..منم نخواستم خیلی ریز بشید ولی انقد کلی هم به درد نمیخوره که ! قصد تبلیغ ندارم ولی من الان از توماتو هم کنار پرستا استفاده میکنم ..ادم وقتی یه سوالی تو انجمن توماتو میپرسه (حالا هرچقدر هم که طولانی باشه جوابش) خیلی درست و دقیق جوابت رومیدن طوری که با همون پست اول جوابت رو میگیری و دیگه نیازی نیست ادم دوباره حی سوال بپرسه

لینک به دیدگاه

همه و همه در css قالبتون

global.css

مورد سوم هم بايد در .tpl ماژول مربوطه به اين قسمت ويرايش انجام بديد

با سلام و تشکر از همه دوستان عزیزی که تجربیات و اطلاعاتشون رو بی دریغ در اختیار دیگران قرار میدن.

در این انجمن افراد زیادی هستند که خیلی هاشون هم مثل من تازه کار 1 خواهش میکنم سئوالات را با توجه به میزان اطلاعات سئوال کننده پاسخ بدید.

سئوال این دوست عزیز سئوال من هم هست .

لینک به دیدگاه

یکی از دلایل پاسخ های سریع مشغول بودن مدیران در حال حاضر هست.

یک دلیل دیگه هم اینه که در این انجمن به جای ریز شدن در سؤالات کاربران ترجیح میدیم آموزش های جامع تر و کامل تر قرار بدیم و وقتی که با جواب دادن به سؤالات محدود به یک کاربرد باید صرف بشه رو به صورت بهینه استفاده کنیم.

شما یک نگاهی به فایرباگ بکنید و حداقل یک بار باهاش کار کنید و از آموزش انجمن استفاده کنید. اونوقت میبینید که نه تنها می‌تونید شماره خط و آدرس دقیق فایلی که دکمه در اون تعریف شده و حتی آدرس تصویر پشت زمینه دکمه ها رو پیدا کنید بلکه میتونید تغییرات دیگه در نقاط مختلف قالب اعمال کنید.

همیشه دنبال لقمه آماده نباشید. از این دست سؤالات زیاد هست. یک نفر میخواد دکمه ها رو تغییر رنگ بده و یک نفر می‌خواد پشت زمینه تغییر بده و یک نفر دیگه رنگ بلوک ها رو تغییر میده. همه این ها باید یک تاپیک باز کنند و یک سؤال بپرسند و هر بار یک آموزش تکراری رو مدیران تایپ کنند و فقط نام کلاس و اشیا رو تغییر بدن در حالی آموزش بهتری در انجمن وجود داره که تمام موارد بالا رو توضیح داده ولی نه با یک کاربرد خاص.

البته اگر سایر دوستان وقت داشته باشن و این سؤالات ریز رو هم پاسخ بدن خیلی خوبه و از نظر من مشکلی نیست.

شما در فایل css به دنبال span.exclusive و کلن exclusive بگردید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...