رفتن به مطلب

تعیین خصوصیاتی برای کالا و افزایش قیمت متناسب با آن

jahromy

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده در قسمت فروشگاه کالایی برای نمایش دارم که بایستی یکسری سایزبندی که از 1سانتی متر شروع و تا 100 سانتی متر ختم میشه برای آن تعریف کنم که با انتخاب سایز توسط مشتری مبلغ هم متناسب با آن افزایش یابد و همین مشخصات سایز هم در خرید نهایی شود

چگونه بایستی این خصوصیات را ایجاد کنم و متناسب با آن تایین کنم که معادل هر 1سانت مثلا 1000 تومان افزایش قیمت داشته باشم

اگر بایستی از تب خصوصیات که در افزودن کالای جدید هست استفاده کنم بگم که نتونستم ازش سر در بیارم

وارد کردن 100 سایز اون هم تعریف 100 قیمت برای این سایزها کار آسانی نیست که اگر راه حل ریاضییاتی بشه در اینکار بکار گرفت خیلی بهتر میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببینید این یک محصول هست که فقط سایزش رو مشتری بین 1 تا 100 سانت انتخاب می کند حالا بابت هر سانت اضافه معادل مثلا 900 تومان بایستی به قیمت کل اضافه بشود

اگر راهی باشه که بجای 100 ترکیب 1 دفعه ایجاد کنم و اون ترکیب الگوی روند محاسبه هر سایز باشه کار خیلی سریعتر پیش میره.

--- فکرشو بکنید ابعاد یک محصول مکعبی که از 1*1*1 شروع و تا 100*100*200 ختم میشه و نسبت به هر سایز اضافه در هر بعد، مبلغ خاص همان بُعد بطور ثابت افزوده میشود بایستی تعریف کنم ---

حالا بدنبال راهی سریعتر هستم

لینک به دیدگاه

خیلی دشوار میشه

استفاده از مولد ترکیب میتونه کارتون رو سریعتر کنه ولی خوب زیاد جالب نیست.

با این حال ساده ترین و تنها راه ممکن همینه

طول: 1 تا 100

پهنا: 1 تا 100

ارتفاع: 1 تا 100

این موارد رو باید در مشخصه ها و گروه ها وارد کنید

سپس ر صفحه محصول و تریکب ها در بالای صفحه روی تولید کننده ترکیب کلیک کنید و قیمت رو بسازید

روش دیگه هم ایجاد یک ماژول هست که ایده ای برای پیاده سازیش ندارم.

لینک به دیدگاه

مولد ترکیب؟؟

پس کلا منظور شما اینه که بایستی برای هر مقیاس 1 الی 100 حالت دستی تعریف کنم و بعد هم مبلغی برای هر واحد افزایش آن؟

این راه واقعا وقتگیر میشه.

آموزشی برای نوشتن ماژولی که با این مسئله هم راستا باشه دارید؟

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

منم یک همچین ماژولی نیاز دارم

میخوام  مشتری طول و ارتفاع رو بنویسه و در مبلغی که من بهش دادم ضرب کنه و نتیجه رو به مشتری نشون بده ؟

به طور مثال طول 75 سانتیمتر در ارتفاع 80 سانتیمتر در مبلغ از پیش تعریف شده 120 تومان = 72000 تومان

میخواستم ببینم همچین امکانی وجود داره ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...