رفتن به مطلب

مشکل در ماژول زرین پال و پارس پال

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی که برای خرید محصول در مرحله آخر پرداخت آنلاین از طریق یکی از این دوتا رو میزنم این ارور رو میده

[align=-webkit-auto]Parse error[align=-webkit-auto]: syntax error, unexpected '<' in [align=-webkit-auto]/home/shopkids/public_html/header.php[align=-webkit-auto] on line [align=-webkit-auto]31

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خط 31 فایل header.php تون رو اینجا کپی کنید تا ببینیم مربوط به چیه

موفق باشید

"Parse error: syntax error' date=' unexpected '<' in [b']/home/shopkids/public_html/header.php[/b] on line 31"

لینک به دیدگاه

خط 31 منظور محتواي خط 31 اين فايل:

header.php

نه آخرین تغییرم اضافه کردن ماژول هموار و فروتل بود
اين دو ماژول با هم نميتونن در يك فروشگاه نصب باشن و استفاده كرد

تنها يكي از اين دو رو بايد نصب و استفاده كنيد تا جايي كه مي دونم

لینک به دیدگاه

با اين چيزي كه گذاشتيد پس برمي گرده به حرف اولم در تغييري كه داديد

پاكش كنيد

در ضمن اينم بگم عملا نمي تونيد از دو ماژول پستي همزمان استفاد كنيد و تنها نصبشون كرديد

توصيه هم مي كنم از پي لاين استفاده كنيد به جاي parspal

هم سود نميگره هم مسئولش همكلاسي رفيقم در اومده!

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

آقا این ماژول پار پال رو کجا آپلود کنیم من همون جوری فایلشو اپلود کردم تو بخش پرداخت ها هیچی نیومد تمام اطلاعاتشو تو روت اصلی آپ کردم باز چیزی نیومد جای خواصی باید اپلودشو کرد ؟ یا تغییر خواصی باید داد ؟

حل شد

لینک به دیدگاه

دانوش جان خيلي وقته پارس پال براي پرستا ماژول داره حتي فكر كنم قبل از پي لاين!

https://www.parspal.com/xContext/Merchant/?Development

بايد در پوشه ماژول استخراجش كنيد دقت كنيد كه در پوشه ماژول بايد اسم پوشه ماژول و سپس محتويات فايل هاش باشه و پوشه اي زير پوشه نداشته باشه وگرنه در ماژول هاي مديريت نشون داده نميشه

لینک به دیدگاه

پارسپال ماژول نداره. از کجا گرفتید؟

خود پارسپال میده از منو کاربر بو تو پرداخت بعد برو تو ماژول های اماده لیست ماژول ها برات میاد

من ماژول رو همون طور که دریافت کردم داخل پوشه مدول اکترکت کردم اوکی شد .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

درود.

ماژولی که شما گذاشتید (پی لاین رو میگم) پس از انتخاب توسط خریدار صفحه سفید نشون میده و به سیستم پی لاین وصل نمیشه.نسخه ای که تست کردم : 1.4.0.17 بوده.

بعد رفتم ازخود پی لاین گرفتم و پس از پرداخت موفقیت آمیز کاربر ، زمانی که به صفحه سایت فروشنده برمی گرده این ارور منحوس رو میده :

Cart can't be loaded or an order has already been placed using this cart

توی سایت پرستاشاپ هم نوشته بود که گویا این مشکل Nationality هست و به گذرگاه پرداخت مربوط میشه !

واحد پیشفرض برای این ماژول رو ریال ست کردم چون وقتی وارد سایت بانک می شد وجه به ریال تبدیل شده بود ، که البته خودشون توی فایل اموزش نوشته بودن که باید به ریال ست میشد.

خلاصه بعد رفتم ماژول پارس پل رو هم دانلود و نصب کردم اونم بدبختانه پس از پرداخت موفقیت آمیز کاربر ، زمانی که به صفحه سایت فروشنده برمی گرده این ارور منحوس تر رو رو میده :

NotMatchMoney

اینم نشد و رفتم سراغ زرین پال : اونم کلی ارور -1 و -2 داد که حل شد ولی شانس نداریم ...

وقتی کابر پرداخت می کرد و وارد سایت من میشد اول این ارور رو میداد :

510a6321-9650-40a2-97fd-51635ee8aeb5

510eb115-c5fc-450c-b57e-021a5ee8aeb5

0

بعد رفتم ماژول رو ازبازارچه گرفتم ارور تبدیل به این شد :

پین کد زرين پال یا آدرس آی پی نادرست است.

من با مرورگرای دیگه هم تست کردم نشد و درضمن بایه سری پلاگین های فایرفاکس چک کردم ببینم کوکی سالم و صحیح ارسال میشه دیدم اونم مشکلی نداره.

البته باید بگم که بااینکه به پشتیبانی هم اعلام کردم اونها هم کاری از پیش نبردن و منو به اینجا فرستادن.

خلاصه میمونه اون گذرگاه بانک ملت که هنوز قرارداد نبستم باهاشون ، اگه شما لطف کنید و راهنماییم کنید که دیگه سراغ بانک ملت و دنگ و فنگ اداریش نرم.

راستی من یه یوزر از این فروم داشتم قبلا وقتی خواستم وارد بشم ارور گذرواژه میداد و وقتی درخواست ارسال دادم یه کد فرستاد و پس از وارد کردن اون دوباره یه کد دیگه ارسال کرد به عنوان گذرواژه جدید ولی کار نمی کنه مجبور شدم از اول اکانت بسازم.لطف کنید اون هم چک کنید.

باتشکر

لینک به دیدگاه

صفحه سفید رو با روشن کردن دیباگ ببینید علتش چی هست.

سایر ماژول ها نیاز دارند تا مراحل رو در سایت ارایه دهنده طی کنید و ازشون شمار درگاه بگیرید و صبر کنید تا آیپی شما در سایتشون ثبت بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خو آخه مدیر کل عزیز ، اگه من شماره درگاه نداشتم و ای پی ام توسایتشون ثبت نشده بود چه جوری کاربر خرید می کنه و بعد وارد سایت من میشه ارور میده بهش ؟

ثانیا گفتم که ازطرف پشتیبانی همون سایت ها وقتی به نتیجه نرسیدن منو به اینجا هدایت کردن.

لینک به دیدگاه

ممنون میشم انسان ها رو با سمتشون صدا نکنید. بنده دانوش هستم.

ماژولی که بنده نوشتم هم توسط خودم و هم خود پیلاین تست شده.

از بالای سایت دانلودش کنید و در حالت تست بدون پین کد یک تست بگیرید. اگر مشکل صفحه سفید دارید باید دیباگ رو روشن کنید تا خطا رو ببینید. در انجمن جستجو کنید

چون ماژول تست شده (توسط چندین نفر)

اگر مشکل پابرجاست باید هزینه کنید تا کسی وقت بذاره روی سایتتون کد و مواردی رو بررسی کنه و یا منتظر لطف یکی از دوستان باشید تا این کار رو براتون انجام بده.

لینک به دیدگاه

درود. بر مستر دانوش و اهالی پرستاشاپ.

بنده قصد جسارت نداشتم ، فقط نخواستم به اسم کوچک صداتون کنم(مثل این میمونه که مدیریت یک مجموعه رو به اسم صدا کنی)

به هر حال بعد از دیباگ پی لاین این ارور را داد.

Fatal error: Class 'Context' not found in /home2/xxx/public_html/modules/paylinepayment/payment.php on line 7

بقیه ماژولا مشکلشون چی هست ؟

زرین پال بعد از پرداخت موفق وانتقال به سایت این ارور رو میده و هیچ سفارشی از خریدار ثبت نمیشه :

پین کد زرين پال یا آدرس آی پی نادرست است.

پارس پال هم بعد از پرداخت موفق وانتقال به سایت این ارور رو میده و هیچ سفارشی از خریدار ثبت نمیشه :

NotMatchMoney

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

تست پی لاین روی 1.5 بوده و احتمال میدم یه اشتباهی کردم و از کلاس نامناسب استفاده کردم. بررسی میکنم.

زرین پال و پارسپال فعلن پشتیبانی کامل در انجمن نداره. باید صبر کنید

لینک به دیدگاه

درود.

نسخه جدید مشکل صفحه سفیدش حل شده ولی پس از پرداخت و انتقال به سایت این ارور رو میده :

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

با سلام خدمت دوستان عزیز،

ظاهرا مشکل

در ماژول خرید پرستافارسی 1.6.0.6 آپدیت دوم وجود داره.

من تازه آپدیت کردم ولی متاسفانه کار نمی کنه یعنی بعد از خرید و دریافت پول، به سایت مبدا بر نمی گرده و پیام بالا رو میده و سبد هم خالی نمی شه.

کاش دوستانی که می تونند این مشکل رو حل کنند همتی داشته باشند و مسئلة رو حل بفرمایند.

با تشکر

مرصاد

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام بعد از پرداخت پول از حساب مشتری کسر میگردد اما هنگام تکمیل خرید این خطا داده می شود

Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart

http://8pic.ir/images/kzzakom9zq9x7sh4v3v5.jpg

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

من هم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید

مشتری بعد از خرید با پیغام Cart can't be loaded or an order has already been placed using this cart مواجه میشه و پول هم از حسابش کسر میشه اما سفارش ثبت نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...