رفتن به مطلب

آموزش نصب پرستا شاپ بر روی لوکال

پست های پیشنهاد شده

دوستان محض اطلاع ، برای افرادی که مشکل دارن تو نصب پرستاشاپ روی لوکال هاست ، آموزش ویدئویی کامل قرار داده شد . میتونید در این تاپیک مشاهده کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 months later...
  • 8 months later...

سلام

طبق ِ آموزش های ِ این بخش و pdf دانلود از بازارچه تونستم به راحتی پرستاشاپ ِ 1.6.0.13 رو بر روی ِ نرم افزار ِ WampServer.v2.5.x64 نصب و اجرا کنم.

فقط در یک مورد گیر کردم که نمیتونستم وارده بخش ِ مدیریت بشم...

• اینکه وقتی پرستا رو نصب کردید پوشه ی " Admin " یه اسم ِ عجیب غریب میگیره مثل ِ " Admin1nh9ki" که باید اونو ویرایش کنید و یه اسم ِ مشخص بذارید مثل ِ " admin14 " بعدش به راحتی localhost/prestashop/admin14 رو تایپ کنید و وارده بخش مدیریت ِ پرستا بشید و لذت ببرید.

• و اینکه برای ِ نصب ِ ماژول های ِ دانلود شده ، پوشه ی اکسترکت شده ی ماژول رو در قسمت ِ پرستاشاپ در پوشه ی modules قرار دهید.

" نکته ای برای ِ دوستان ِ تازه کار مثل ِ خودم ، حتما به توصیه ی مدیران توجه کنید و قبل از خرید ِ و نصب ِ هر سرویس یا قالبی ، پرستا رو روی ِ لوکال نصب کنید و تمرین کنید و به کنترلش تا حدودی مسلط بشید "

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

سلام به دوستان عزیز

ممنون بابت آموزش

اما من تا این مرحله اومدم:

• در صفحه باز شده به دنبال نام پرستا شاپ (نام پوشه ای که در دایرکتوری www ریختید) بگردید و روی اون کلیک کنید

• حالا نصب پرستا شاپ با زبان شیرین پارسی آغاز میشه. فقط کافیه مراحل نصب رو قدم به قدم دنبال کنید!

اما قسمت دوم اجرا نمیشه! یعنی بعد از اینکه روی اسم فولدر تو http://127.0.0.1/ کلیک میکنم، اینستال پرستا شاپ شروع نمیشه!

این ارور رو میده:

This webpage is not available

ERR_NAME_NOT_RESOLVED

نمیدونم باید چه کار کنم؟

---------------------------------

ویرایش:

مشکلم حل شد:

وقتی توی myphpadmin روی نام فولدر دانلود شده پرستا شاپ زیر my project کلیک میکردم ارور میداد.

در نتیجه با توجه به آموزش pdf داخل بازارچه خودم به صورت دستی آدرس رو اینطوری وارد کردم localhost/prestashop که نام فولدر باشه

و اینستال پرستا شاپ باز شد و بدون هیچ مشکلی فعلا دارم باهاش کار میکنم و یکمی توش گشت و گزار میکنم.

ممنون

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

post-8765-0-01919800-1441785632_thumb.pngمنم دستی وارد کردم ادرس لوکال هات رو ولی این اومد

توی این قسمت هم برعکس فایل pdf واسه من تیک نخورده

http://uupload.ir/files/jyd3_u2.png

فایل pdf :

http://uupload.ir/files/bw4_3.png

ویرایش:

کل فایل ها رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد.ولی اون تیک سبز ها نیومد.نصب با موفقیت انجام شد.امیدوارم دوستان در ادامه مسیر کمک کنن

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

با سلام

من می خواستم پرستا رو روی لوکال نصب کنم و چند کاربر با سیستم های مختلف بتونند اطلاعات را وارد کنند.

به عبارتی سیستم من سرور باشه و بقیه سیستم ها کلاینت.

ابتدا wamp server رو نصب کردم . بعد از تلاش فراوان تونستم روی سیستم خودم نصب کنم . ولی سایر یوزرها نمی تونن به نرم افزار متصل بشوند

پورت های 80 رو به  8080 و 443 رو به 4433 تغییر دادم . ولی باز نتونستن

کلاینت ها میتونن wamp page رو ببینن ولی فروشگاه رو نمی تونن

Xampp رو هم نصب کردم

ولی با اون هم دقیقا همین مشکل رو دارم.

واقعا دیگه راهی نمونده که تست کنم

ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام

سوال قبلیم رو که جواب ندادین

سوال دیگه دارم اینکه

من میخوام فعلا از دامین موقت استفاده کنم و هر موقع کارم تموم شد دیتا ها را منتقل کنم به هاست اصلی. هنگام خرید قالب باید کدوم دامنه را ثبت کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

نمیتونید برای خرید از دامنه موقت استفاده کنید. باید دامنه اصلیتون رو بزنید و در صورت نیاز روی لوکال کار کنید و بعد به هاست انتقال بدید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام دوستان

من واقعا دیگه کلافه شدم :@  :@  :@

هر آدرسی رو که وارد میکنم نمیتونم به پنل مدیریتی دسترسی داشته باشم :(  :(

الان اسم پوشه ی ادمین رو به admin12 تغییر دادم. از نرم افزار xammp هم استفاده میکنم. الان دقیقا باید چه آدرسی رو وارد کنم تا بتونم پنل مدیریتیرو باز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام وقت بخیر 

من از ویندوز 8.1 نسخه 64Bit استفاده می کنم

کلی دردسر کشیدم تا تونستم Wamp را سبز کنم 

حالا که می خوام فروشگاه ساز را نصب کنم وارد php myadmin نمیشه

خطا زیر را میده 

Forbidden

You don't have permission to access /phpmyadmin/ on this server.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام من میخوام دیتابیش 110 مگابایتی رو  ایمپورت کنم اما  توی دیتابیس ساخته شده هنگام ایمپورت ارور زیر رو میده

Fatal error: Maximum execution time of 300 seconds exceeded in C:\xampp\phpMyAdmin\libraries\dbi\DBIMysqli.class.php on line 285

از php.ini گزینه max_execution_time رو به هر 5000 تغییر دادم اما باز این ارور رو میگیرم... چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

من front end رو میتونم اجرا کنم

ولی واسه back end این خطا رو میده 

This page isn’t working

localhost is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

نمیتونه صفحه رو پیدا کنه
لینک به دیدگاه

سلام

برای شناسایی خطای 500 باید دیباگ پرستاشاپ رو روشن کنید

true کردم

این بود خطای اصلیش

FatalErrorException in AdminDashboardController.php line 539:Compile Error: Declaration of AdminDashboardControllerCore::setMedia() must be compatible with AdminControllerCore::setMedia($isNewTheme = false)
لینک به دیدگاه

• 10 months later...

با سلام خدمت شما بزرگواران

من پرستاشاپ رو بطور کامل برروی لوکال هاست نصب و راحت ازش استفاده میکنم(مثلا با 192.168.1.10)

مشکلی که من دارم اینه که من با استفاده از یک IP Valid به سرور خودم دسترسی دارم،با اینحال وقتی با آدرس IP Valid وارد سایتم میشم دوباره به IP لوکال برگشته و سایت رو باز نمی کند.

یعنی وقتی در مرورگر آدرس http://10.126.16.88/Novinpardazeshوارد میکنم آدرس در مرورگر به http://192.168.1.10/Novinpardazesh تغییر پیدا می کند.

ممنون میشم مشکل منو بتونید رفعش کنید.

با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

اگر به بخش مدیریت دسترسی دارید از بخش "تنظیمات - سئو و URL ها" می تونید آدرس فروشگاه رو عوض کنید

اگر به بخش مدیریت دسترسی ندارید از دیتابیس جدول ps_shop_url رو پیدا کنید و در اونجا آدرس سایت/آی پی رو تغییر بدید

لینک به دیدگاه

اگر به بخش مدیریت دسترسی دارید از بخش "تنظیمات - سئو و URL ها" می تونید آدرس فروشگاه رو عوض کنید

اگر به بخش مدیریت دسترسی ندارید از دیتابیس جدول ps_shop_url رو پیدا کنید و در اونجا آدرس سایت/آی پی رو تغییر بدید

بسیار بسیار سپاسگزارم

فقط چرا در قسمت مدیریت فروشگاه، سایت خیلی کند هست حتی از روی سیستم لوکال

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار سپاسگزارم

فقط چرا در قسمت مدیریت فروشگاه، سایت خیلی کند هست حتی از روی سیستم لوکال

مشکل بعدیم با نصب افزونه iOptimizeBO_V1.1.zip حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...