رفتن به مطلب

آموزش نصب پرستا شاپ بر روی لوکال

پست های پیشنهاد شده

خوب من اون قسمت اخر رو پر نکردم .

حالا چطور باید وارد قسمت مدیریتی بشم ؟

من اون قسمت پسورد و ایمیل رو پر نکنم و مرحله نگذره با کدوم پسورد و ایمیل باید وارد قسمت مدیریت بشم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیزم بعد از مرحله ی دیتابیس به مرحله ی بعدی میرسید که اونجا باید ایمیل مدیریت و رمز عبورتون رو تعیین کنید و سپس به مرحله ی آخر برید. با اون اطلاعات میتونید وارد پنل مدیریت بشید و از اون جا بخش ایمیل های دریافتی تون رو تنظیم کنید

در ضمن با خالی گذاشتن فیلد ایمیل (البته در مرحله ی ثبت اطلاعات دیتابیس یا همون پایگاه داده) باز هم به مرحله ی بعد میره و خطا نمیگیره که در مرحله ی بعد میتونید ایمیل مدیریت رو تنظیم کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

من در هنگام نصب رمز ورود برای صفحه مدیریت سایت گذاشتم الان رمز را وارد میکنم میگه اشتباه هست .چه طوری میشه مشکلش را حل کرد؟

لینک به دیدگاه

در انجمن نحوه ی تغییر رمز عبور مدیریت رو جستجو کنید به نتیجه میرسید

لطفا قبل از ارسال پست کمی جستجو کنید در انجمن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام من پرستا نسخه 5.1 را در لوکال wampنصب کردم ولی در قسمت پیکر بندی سیستم به مشکل خوردم /دیتابیس رو ساختم

وقتی اطلاعات را وارد میکنم

این ارور را میدهد :

سرور پایگاه داده یافت نشد. لطفا نام کاربری، گذرواژه و فیلدهای پایگاه داده را بررسی کنید (DbPDO)

آیا این نسخه بر روی لوکال نصب نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

• وقتی من به این مرحله میرسم و صفحه مرورگر باز میشه از من یوزر و پس میخواد باید چی کار کنم؟

• بعد از نصب WampServer یک آیکون به شکل W کنار ساعت خودتون مشاهده می کنید. برای اطمینان از فعال بودنش آیکونش باید به رنگ سبز باشه.
  • روی آیکون WampServer یک بار کلیک کنید تا منوی اون باز بشه. حالا گزینه ی دوم از بالا به نام phpMyAdmin رو انتخاب کنید.

• حالا یک صفحه مرورگر به صورت اتوماتیک باز می شه که باید در اون یک دیتابیس (بانک اطلاعاتی) جدید ایجاد کنید. برای این کار مراحل زیر رو دنبال کنید:

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام،

من چطور می تونم یک نصب پاک و بدون داده های پیش فرض انجام بدم؟

یعنی نمی خوام که سیستم نصب، برایم منو و کالا و نوشته را وارد کند و خودم از ابتدا همه این ها را انجام دهم.

لینک به دیدگاه

موقع نصب تیک نصب اطلاعات نمونه رو نزنید

مرسی.

یه زمانی جوملا و وردپرس نصب کردم نمونه این گزینه رو یادم میاد.

اما چرا توی نصب پرستا به همچین چیزی دقت نکردم تعجب داره.

مطمئنید داشت این گزینه رو؟ دقیقا در چه مرحله ای؟

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام موقعی که شبیه ساز سروری که گفتینو نصب کردم و گذینه دومو از منوی تسک بار زدم phpadmin رو بازکردم و صفحه یوزرنیم پسورد برام اومد چکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بهتره اینگونه سوالات که مربوط به نرم افزارهای جانبی میشه رو از طریق گوگل جوابش رو پیدا کنید

مطمئنن خیلی بهتر به نتیجه میرسید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام موقعی که شبیه ساز سروری که گفتینو نصب کردم و گذینه دومو از منوی تسک بار زدم phpadmin رو بازکردم و صفحه یوزرنیم پسورد برام اومد چکار باید بکنم؟

با سلام

من هم همین مشکل رو دارم

اگر کسی میدونه ممنون میشم کمک کنه

چون تازه با پرستا آشنا شدم میخوام محیط مدیریتشو ببینم چجوریه

" وقتی روی phpmy admin کلیک میکنم فقط یه صفحه باز میشه که انتخاب زبان و یوزرنیم و پسورد داره"

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

من فولدر public_html رو عینا از روی هاست دانلود کردم و ریختم تو فولدر www فایل دیتا بیس رو هم از هاست دانلود کردم و بعد از اینکه یک دیتا بیس ساختم ایمپورت کردم تو دیتا بیسی که رو لوکال ایجاد کرده بودم فایل مربوط به تنظیمات دیتا بیس رو هم ادیت کردم و یوزر نیم root و پسورد null ، بدون مشکل کار می کنه فقط نمی دونم چرا عکس های مربوط به محصولات لود نمیشه ؟؟؟ بقیه عکس های مربوط به خود سایت لود می شه ولی فقط عکس محصولات رو نمیاره محصول جدید هم می زنم عکسش رو نمیاره

لطفا راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

کارتون عالیه حل شد مرسی . الان وقتی رو چیزی کلیک میکنم صفحه سفید میاد و باید یک بار رفرش بشه تا محتویات بالا بیاد . منظورم همه ی مطالب سایت هستش و ربطی به باگ بلوک شاخه ها که قبلا مطرح شده بود نداره

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 3 months later...

در نصب پرستا 1.5.4.1 گزینه های جدیدی هستند از جمله موتور دیتابیس و پیشوند جداول. به صورت پیشفرض بگذاریم؟ یعنی InnoDB و ps_ باشه؟ مشکل امنیتی ایجاد نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...