رفتن به مطلب

زرین پال 1.4 برای پرستاشاپ 1.3

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

بنده پرستاشاپ ورژن 1.3 استفاده میکنم... ماژول زرین پال هم برای 1.3 هست. اما متاسفانه این اواخر پرداخت هایی که انجام میشه اکثرا به سایت بر نمیگرده اما پول واریز میشه. این موجب میشه که سفارش ثبت نشه...

میخواستم بدونم اگر ماژول 1.4 رو روی پرستا 1.3 نصب کنم مشکلی پیش میاد؟

آدرس سایتم: #mce_temp_url#

تو پرانتز: من به دلیل اینکه قالب های 1.3 روی پرستای 1.4 جواب نمیداد پرستا رو به روز نکردم. آیا میشه بدون بوجود آمدن مشکلی برای قالب اون رو به روز کرد؟

تشکر از شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزيز شما به تازگي ايا هاست عوض كرديد؟

اگر بله توي تنظيمات ماژول ذرين پال اون كد امنيتي رو يه چيز ديگه تايپ كنيد و ذخيره كنيد

ماژول مشكلي نداره و بايد اين عمل رو انجام بديد

در مورد قالب هم براي 1.4 هم كلي قالب داريم كه مي تونم در خدمتت باشم

لینک به دیدگاه

ماژول 1.4 قاعدتا نباید روی 1.3 جواب بده. اگر بعد از پرداخت به سایت بر نمیگرده احتمالا مشکل از زرین پاله (چون گفتین اکثرا و نگفتید همیشه این احتمال بیشتره) یا این که سرورتون ضعیفه و هنگام بازگشت به فروشگاه زرین پال نمیتونه اطلاعات رو به سایت شما ارسال کنه. در مورد بـ روز رسانی هیچ تضمینی نیست که قالب شما با نسخه ی جدید سازگار باشه یا خیر اما قالب های خیلی زیبایی برای نسخه ی 1.4 وجود دارن که میتونید از اون ها استفاده کنید

اما برای سایر قسمت های سایتتون بعد از ارتقا هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

عزيز خود ذرين پال ماژولش براي 1.3 هست و براي 1.4 هيچ ماژولي ارايه نشده و زحمت خود مهرشاد جانه كه يكم تغييرش داده و براي 1.4 سازگارش كرده پس مطمين باشيد مشكل از ماژول نيست

نمونش خودم كه دارم ازش استفاده مي كنم و مشكلي نداره

مطمين باشيد يا هاستتونه در برگشت يا تنظيمات پيكربندي ماژول و يا دسترسي پوشه ها

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...