رفتن به مطلب

برچسب

پست های پیشنهاد شده

با درود

من از موقعی که عنوان متا وتوضیحات متا رو ویرایش کردم رتبه

الکسا ایرانم 15 هزار پایین اومد ولی وقتی

وقتی برچسب محصولات رو زدم رتبه االکسا افزایش پیدا کرد

از مقالات زیادی استفاده کردم ولی درست نشد

میخواستم ببینم برای مثال عنوان محصول گوشی همراه سامسونگ گالکسی نوت 8

عنوان متا

توضیحات متا

لینک آشنا

و برچسب محصول یا همون تگ باید چگونه باشد

ممنون میشم به صورت کوتاه هم که شده راهنمایی نمایید

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متا و توضیحات متا تاثیری در رتبه الکسا ندارد، اگر رتبه الکسا افزایش پیدا کرده نشانگر این است که بازدید کمتری از سایت شما انجام می شود و در صفحات گوگل کمتر دیده شده اید، متا و توضیحات متا را باید بر اساس بیشترین نتایج جستجو قرار دهید، به عنوان مثال در مورد محصول موردنظر باید محصول تان را در گوگل جستجو نمایید : " گوشی همراه سامسونگ گالکسی نوت 8" در پایین صفحات گوگل بیشترین جستجوهایی که مردم در مورد محصول انجام داده اند نشان می دهد، شما می توانید از آن کلمات در متا و توضیحات متا استفاده نمایید، در مورد این محصول گوگل کلمات ( خرید نوت 8 ، قیمت سامسونگ نوت 8، قیمت روز نوت 8 و... )را نشان میدهد، برای متا و توضیحات متا می توانید اینگونه عمل کنید:

متا : خرید اینترنتی گوشی همراه سامسونگ گالکسی نوت 8|قیمت روز نوت 8

توضیحات متا : خرید اینترنتی گوشی همراه سامسونگ گالکسی نوت 8 با قیمت مناسب و ضمانت اصل,بررسی اطلاعات کامل و قیمت روز گوشی سامسونگ نوت 8 در فروشگاه ( نام فروشگاه)

برچسب : خرید اینترنتی نوت 8 - قیمت روز نوت 8 - قیمت سامسونگ نوت 8 - 

لینک به دیدگاه

می تونید از Keyword Planner گوگل هم استفاده کنید و از کلمات نشان داده شده در متا و توضیحات متا استفاده نمایید

post-16687-0-69148600-1547032465_thumb.png

لینک به دیدگاه

می تونید از Keyword Planner گوگل هم استفاده کنید و از کلمات نشان داده شده در متا و توضیحات متا استفاده نمایید

سلام

ممنون از پاسختون من با فیلتر شکن رفتم کار نکرد

نام ایران یا پرشین نبود شما آموزش به روزشو دارین؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از پاسختون من با فیلتر شکن رفتم کار نکرد

نام ایران یا پرشین نبود شما آموزش به روزشو دارین؟

ممنون

با درود

خواهش میکنم انجام وظیفه بود

نام دامنه قبلی adwords.google.com بوده که مخصوص keyword planner بود، اکنون با بخش ad گوگل یکی شده و نام سایت به ads.google.com تغییر پیدا کرده، برای همین نمی توان راحت به بخش keyword Planner رفت، باید هزینه کرد، بنده چون قبلا در سایت Adwords ( دامنه قبلی) با جیمیلم مراجه کرده بودم و از keyword planner استفاده کرده بودم، می توانم باز هم فقط با همان جیمیل به planner بروم، شما می توانید از سایت های مشابه استفاده نمایید. مانند :

http://www.wordstream.com

https://practisinc.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...