رفتن به مطلب

مشکلات نصب اصلاحیه ویرایش 2

پست های پیشنهاد شده

سلام من بعد از نصب اصلاحیه ویرایش 2 که امروز اراده شده چند سوال دارم

چه چیزهایی اصلاح شده دقیقا ؟

من از طریق تماس با ما پیام فرستادم بعد از طریق ادمین جواب دادم اما ایمیلی ارسال نشد اما موقعی که فرم تماس با ما رو اراسل کردم ایمیل ارسال شد به مدیریت......

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد این که چه چیزی اصلاح شده توضیح داده شده. در همون موضوعی که دانلود کردید دنبلش بگردید.

در مورد سؤال اول که متوجه نشدم چی شده اما ظاهراً مشکلتون حل شده.

در مورد سؤال دوم هم باید بگم این یک مشکل نیست! مدلشه! منوهای سمت چپ در تماس با ما وجود نداره که بخواد لود بشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

تو اصلاحیه قبلی برای من اصلا از مرحله 2 جلوتر نمیرفت و پیام میداد که خطا وجود داره . اما در این اصلاحیه بخوبی نصب پیش رفت تا مرحله 4 یعنی پایگاه داده هم تعریف شد و ایمیل هم مشکلی نداشت اما از اینجا دیگه جلوتر نمیره !!!

فکر میکنید بخاطر چی باشه ؟

لینک به دیدگاه

تو اصلاحیه قبلی برای من اصلا از مرحله 2 جلوتر نمیرفت و پیام میداد که خطا وجود داره . اما در این اصلاحیه بخوبی نصب پیش رفت تا مرحله 4 یعنی پایگاه داده هم تعریف شد و ایمیل هم مشکلی نداشت اما از اینجا دیگه جلوتر نمیره !!!

این مشکل معمولا به خاطر عدم سازگاری هاست شماست. باید چندین بار تلاش کنید تا بره به مرحله ی بعد اما اگه نشد نشون میده که هاست شما با پرستا شاپ نسخه ی جدید سازگار نیست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این مشکل معمولا به خاطر عدم سازگاری هاست شماست. باید چندین بار تلاش کنید تا بره به مرحله ی بعد اما اگه نشد نشون میده که هاست شما با پرستا شاپ نسخه ی جدید سازگار نیست.

موفق باشید

مهرشاد جان تو اصلاحیه قبلی من بیش از 100 بار تست کردم نشد . پس چرا این اصلاحیه جدید رو دادید براحتی اون مرحله رد شد ؟ پس نشون میده همه چیز و مشکل از هاست نیست . خاطرت باشه من لینک امکانات و الحاقات نصب شده رو هاست رو هم بهت دادم دیدی داداش . یادته میگفتم مرحله رو رد نمیکنه ؟! اما تو این ور‍ژن جدید براحتی رد کرد ! حالا به نظر من یه بررسی رو دیتابیس CMS داشته باشید . من تو ورژن های قبلی پرستا 1.3 تو همین هاستی که استفاده میکنم همچین مشکلاتی رو تو نصب نداشته ام .

لینک به دیدگاه

من رو چندین هاست و هاست خودمون تست کردم. رد شدن اون مراحل به خاطر اینه که یسری تغییرات در دیتابیس دادیم و دیگه اون مشکل رو نداره اما مرحله آخر دیگه ارتباطی به دیتابیس نداره!

باز هم اگه دوست داشتید اطلاعات هاست و دیتابیستون رو بدید تا تست کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

معذرت ميخوام ميشه بگيد نام سرور نام پايگاه داده نام کاربري تو هاست چي ميشه ؟

www.dcsamin.ir

الان دارم نصب ميکنم اينارو ميخواد چه کنم عزيز ؟

هاست تازه خريدم سرم نميشه ببخشيد ؟ هاستم cpanle

لینک به دیدگاه

www.dcsamin.ir

ممنون از راهنماییوتون و توجه هتون !!!! :dodgy:

خودم حل کردم این مشکلو فقط اگه زحمتی نیست یه کمک دیگه میخوام این بخش مولد توی ابزار ها به چه درد مخوره چجوری فعالش کنم چون تا وارد مدیریت میشم دو تا هشدار مینوسه - هشدار هارو عکس گرفتم پیوست کردم ؟؟

منتظره جوابتون هستم ممنونpost-143-14373017316456_thumb.png

post-143-14373017317798_thumb.png

لینک به دیدگاه

www.dcsamin.ir

خودم حل کردم این مشکلو فقط اگه زحمتی نیست یه کمک دیگه میخوام این بخش مولد توی ابزار ها به چه درد مخوره چجوری فعالش کنم چون تا وارد مدیریت میشم دو تا هشدار مینوسه - هشدار هارو عکس گرفتم پیوست کردم ؟؟

منتظره جوابتون هستم ممنون

منم این مشکل رو دارم بی خیالش شو چیز مهمی نیست

لینک به دیدگاه

www.dcsamin.ir

منتظره جوابتون هستم ممنون

اون دو تا خطا رو اول کار برای همه نمایش میده. برای فعالسازی URL آشنا اول باید از وب سرویستون سوال کنید که آیا هاستتون قابلیت Frienly-URL داره یا خیر. اگر گفتند داره باید از پنل مدیریت وارد سربرگ "ابزار" بشید و سپس روی "مولدها" کلیک کنید و یک فایل .htaccess ایجاد کنید سپس از سربرگ "تنظیمات" روی "SEO و URLها" کلیک کنید و "URL هوشمند" رو فعال کنید.

ارور دوم هم ارور مهمی نیست که می تونید اون رو هم با کلیک بر روی خود ارور فعال یا غیر فعال کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

پیکربندی شما نامعتبر است. لطفا مشکلات زیر را رفع کنید:

• ایجاد فایل‌ها و پوشه‌ها مجاز است

دوستان این مشکل و چجوری باید حل کنم ؟؟

مشکل از پرمیشنا هم نیست

لینک به دیدگاه

چند تا مشكل گزارش شده كه اعلام مي كنم

اول اينكه ارز رو نبايد به صورت rial بزاريد و به فارسي بزاريد و اينكه تومان هم در نظر نگرفتيد

دوم اينكه كلمه ريال utf8 نبوده هر كسي كه ويرايش پايگاه داده رو كرده و در سايت به صورت كاركتر مي زنه و دوباره خودمون بايد ويرايشش كنيم ارز رو تا درست شه

سوم اينكه وقتي skin مديريت رو عوض مي كنيم منوهاي بالاي مديريت همه مي پرن سمت چپ كه در هر دو پوسته ديگه به جز پوسته پيش فرض اين مشكل موجوده

لینک به دیدگاه

در مورد مشکل اول باید بگم که ارز رو ما تعیین نمیکنیم و خود پرستاشاپ به صورت پیش‌فرض از سایت خودش دانلود میکنه! ما حتی یک واحد ریال و تومان تعریف کردیم اما پرستاشاپ اصلاً نصب نشد! در مرحله‌ی نصب دیتابیس میمونه و جلوتر نمیره. با این حال یک بار دیگه امتحان می‌کنم شاید دلیل دیگه‌ای داشته و نصب نشده.

مشکل دوم هم دلیل یکسانی با مشکل اول داره.

در مورد مشکل سوم. من تا به حال پوسته‌های بخش مدیریت رو عوض نکردم. سعی کردم محلش رو پیدا کنم اما ندیدم! این پوسته‌ها به صورت پیش‌فرض وجود دارن؟ اگه به صورت پیش‌فرض وجود دارن در ویرایش بعدی تصحیح میشه.

لینک به دیدگاه

بله عزيز به صورت پيش فرض وجود داره سه تا پوسته زيبا

در همون قسمت بالايي كه اسمتون رو نوشته گزينه تنظيمات من رو بزنيد و در بخشي كه مي اد انتخاب سه پوسته براي شما امكان پذيره

لینک به دیدگاه

در مرجله دوم نصب با این پیغام روبرو میشم - چیکار کنم ؟؟؟

پیکربندی شما نامعتبر است. لطفا مشکلات زیر را رفع کنید:

• ایجاد فایل‌ها و پوشه‌ها مجاز است

دوستان این مشکل و چجوری باید حل کنم ؟؟

مشکل از پرمیشنا هم نیست

لینک به دیدگاه

این مشکل به همون پرمیشن ها مربوط میشه. دسترسی تمام پوشه ها باید روی 755 و پوشه های upload، download، img روی 777 باشه همچنین تمامی فایل ها باید دارای دسترسی 644 باشند

اگر مشکل از پرمیشن ها نباشه باید با وب سرویستون مکاتبه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...