رفتن به مطلب

قالب فوق العاده زیبا VELVET SKY

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز

شاید به جرات بتونم بگم این یکی از بهترین قالبایی که دیدم و نسخشم تا چند روز پیش 50 دلار پولش بود و ارزش فارسی کردنو داره

جالبیه این قالب به این هستش که قالب صفحه اول فرق داره

شما خودتون قضاوت کنید

http://blog.iconspedia.com/wp-content/uploads/2011/08/velvet-sky-prestashop-theme.png http://blog.iconspedia.com/wp-content/uploads/2011/08/velvet-sky-products-prestashop.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان منظورتون از اين پست چيه دوست عزيز؟

اين قالب دو سال پيشم عرضه شده بود و از همون موقع هم رايگان بود و دوستان مي تونن دانلود كنند

http://dapurpixel.com/theme/velvet-sky

اگر هدفتون لينك دانلوده مي تونيد بگيريد و ايجا براي دوستان ضميمه كنيد و در غير اين صورت پست بسته و پاك ميشه

لینک به دیدگاه

هدف من فقط انگیزه دادن به بچه هاییه که می تونند این قالبو ترجمه کنند و نمی کنن

برای ترجمه باید از کجا شروع کرد

اخه مشکل اینجاس که باید یه سری جاهاشو برنامه نویسی کرد

چون که منوها کلا جابجا میشند و میان وسط صفحه

توی این سایت 2 یا 3 تا قالب فقط دیدم که ترجمه شده بود

لینک به دیدگاه

قالب رو براي دوستان در همين جا بزاريد براي دانلود تا اگر كسي خواست بومي سازي كن از همين جا بگيره و در غير اين صورت پست پاك ميشه

به بخش اموزش هاي انجمن مراجعه كنيد

تمامي اموزش ها داده شده

تنها كافيه css هاي قالب بومي سازي بشن و احتياج به هيچ كد نويسيه اختصاصي براش نيست

لینک به دیدگاه

مشکل اینه که این سایت خدمات خیلی خوبی رو رایگان میده ولی متأسفانه برخی کاربران در این زمینه کم کارند و گاهی هم کاری که انجام میدن رو با بقیه مشترک نمیشن.

لینک به دیدگاه

با سلام

منم عضوی از انجمن هستم....یادمه کلی هم صبر کردیم تا پرستا ورژن فارسی اومد تا ما استفاده کنیم

بنده همون ورژن قدیم رو سایت و فروگشاهم هست بی نهایت راضی هستم

قالب رو هم از سایت خارجی خرید کردم متاسفانه بعدش رایگان شد این قالب همون موقع که من دنبال قالب بودم رایگان بود.....

قالبی که من خریدم رو یه سری اموزش داد بهم مرتضی عزیز من یاد گرفتم تو یه روز طول کشید و فارسی و راستچین شد 80 % یه خورده مشکل داشت که دمش گرم مرتضی اکی کرد و کمک کرد و 100% اکی شد قالب الان اون اموزش رو ندارم اموزش تو پرستا رو دیدم خیلی گنگ بود

از اساتید گرام خواهشمندم که وقتی بلد هستند و میتونن خب فارسی کنند قالب رو من بلد نیستم حسام بلد نیست خب بلد بود انجام میداد میزاشت رایگان بچه های دیگه هم استفاده کنند

من از 3-4 تا فروشگاه ساز استفاده کردم پرستا چون پشتیبانی داشت و قالب متنوع داشت اومدم این سیستم... قالب رایگان کلا من اصلا مشاهده میکنم بازارچه رو اصلا قالب های درست درمونی وجود نداره....

به نظر دوستان احترام بزارید دوستان وقت بزارید فارسی کنید ممنون میشم

یا حق

لینک به دیدگاه

بهرحال اگه کسی زحمتشو بکشه هم ممنون میشم ازش

هم بابت زحمتش حاضرم هزینه دستمزدشو بدم

اینم لینک دانلود

http://uploadfa.net/uploads/13467945881.zip

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام دوستان

این قالب [align=-webkit-auto]velvet sky چشم منم گرفته . اگه از دوستان کسی زحمت بومی سازی بکشه منم حاضرم یه مبلغی برای پرداخت دستمزد و وقتی که گذاشته پرداخت کنم. [email protected] 9119984069[align=-webkit-auto]‎

لینک به دیدگاه

این قالب در برنامه کاری ما هست و به زودی قالب های زیادی روی سایت قرار میگیرن. البته ممکنه هزینه های ناچیزی برای بومی سازی یا عضویت vip دریافت بشه که فکر میکنم کسی از پرداخت این هزینه پشیمان نخواهد شد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...