رفتن به مطلب

مشکل رهگیری

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من درخواست دریافت نماد دادم ولی میگن باید تو فاکتور کد رهگیری صادر بشه

هیچ راهی وجود نداره کد رهگیری بدیم؟ یا مشتری بتونه وضعیت سفارش که ارسال شده نشده و... رو چک کنه

واقعا قوانین مسخره ای و افتضاحی دارن

ماژول پست هم نداریم وصلش کنیم به سیستم پستی که خودش فاکتور با کد بزنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توي خود سفارش شماره سفارش مي زنه به همراه وضعيت سفارش

بهشون تفهيم كنيد

هر مشتري در قسمت سفارش ها و جزييات سفارش وضعيت سفارش خودشو مي تون ببينه و همچنين فاكتور و همچنين شماره سفارشش

يعني اينا بهتر از مدل جهاني كار مي كند؟!!!

گفتم نميدونم چرا شما عزيزان پس نماد گرفتن مي ريد نميدونم !!!

نماد فقط براي كسايي خوبه كه درگاه انلاين دولتي دارن يا درگاه پستي

لینک به دیدگاه

میتونید با یه شرکتی مثل آتاجوی همکاری کنید و ماژولش رو نصب کنید که بخش پیگیری هم دارند و اون رو بهشون نشون بدین و بگین سایتتون بخش پیگیری هم داره!

لینک به دیدگاه

بدبختی اینه من درگاه آنلاین دارم. اشتباهم از خودم بود میخواستم از چندتا بانک بگیرم گفتن مدارک رو بفرست زمان برد تا فرستادم نماد هم اومد جزو مدارک لازمه

از بانک پاسارگاد دارم درگاه ولی نیاز شدید به یک بانک دیگه هست

دیروز دوباره درخواست دادم توضیحات بالا رو دادم مو به مو

ولی تو درخواست قبلم بهش گفتم از طریق اس ام اس برای مشتری کد رهگیری ارسال میشه بعدم وقتی من فروشم نقدیه چطوری قبل از ارسال کالا کد رهگیری برنم با عقل آدم جور در میاد

لینک به دیدگاه

وقتی سفارشی پرداخت پذیرش شده باشه یک صورت حساب برای مشتری ایجاد میشه که دو تا شماره پیگیری داره

شماره سفارش

شماره صورت حساب

مشتری میتونه با داشتن این شماره ها سفارش رو پیگیری کنه.

در بخش تاریخچه سفارشات میتونه آخرین وضعیت سفارش رو پیگیری کنه

هر تغییر وضعیت برای مشتری ایمیل می شود.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

وقتی سفارشی پرداخت پذیرش شده باشه یک صورت حساب برای مشتری ایجاد میشه که دو تا شماره پیگیری داره

شماره سفارش

شماره صورت حساب

مشتری میتونه با داشتن این شماره ها سفارش رو پیگیری کنه.

در بخش تاریخچه سفارشات میتونه آخرین وضعیت سفارش رو پیگیری کنه

هر تغییر وضعیت برای مشتری ایمیل می شود.

موفق باشید

با سلام :

من نماد اعتماد موقت گرفتم و در برسی ایی که برای نماد دائم انجام دادند رو فروشگاهم که با پرستا 1.5.2 راه انداختم به بند 19 و 20 گیر دادن.

20رديابي وضعيت ارسال كالاهاي سفارش داده شده امكان‌پذير باشد.به ازاي هر سفارش مي‌بايست كد منحصر به فردي در فاکتور اختصاص داده شود كه مشتریان بتوانند وضعيت سفارش خود را بر اساس آن رهگيري نمايند.امکان تایید سفارش وجود ندارد.

19اعلام تأیید دریافت سفارش از مشتریاين اطلاع رساني مي‌بايست در زمان قطعي شدن سفارش به مشتري صورت بگيرد و اطلاع رساني بعد از پرداخت الكترونيكي مد نظر نيست.امکان تایید سفارش وجود ندارد.

الان تو پرستا قبل از اینکه مشتری پرداخت رو با موفقیت انجام بده سیستم واسش چیزی میفرسته یا امکانش هست که فعال کنیم بفرسته.

اینا میگن که دون اینکه پرداخت کنه اول مشتری از قطعی شدن سفارشش مطلع بشه بعدش اگه خواست پرداخت کنه.؟؟؟!!!

اساتید راهنمایی کنند.گیر دادن دیگه باید جوابشون رو بدهیم.

اینو هم میدونم:

شماره سفارش

شماره صورت حساب

ولی منظورشون قبله پرداخت است.

با حل شدن بند 19 خودبخود بند 20 هم حله چون کد رهگیری و شماره سفرش تولید میشه تست کردم.

فقط باید بند 19 حل بشه....

:cool: :s :s

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

لینک به دیدگاه

اگه هیچ کس از همون اول نمیرفت دنبال گرفتن این چیز به دردنخور الان حذفش کرده بودن رفته بود پی کارش. اما مردم هجوم میارن روی این چیزا !!

نمیشه که هر روز قانون جدید وضع کنن . فروشگاه هایی که با پرستاشاپ نماد گرفتن پس چجوری این وضعیت رو رد کرده اند ؟ برام جای سواله مسئولان نماد چرا به یه فروشگاه تو یه روز نماد میدن و اصلا هم اهمیتی نمیدن سیستمش درسته یا نه ولی به یکی دیگه ماه ها گیر میدن و کلافش میکنن .

لینک به دیدگاه

اگه هیچ کس از همون اول نمیرفت دنبال گرفتن این چیز به دردنخور الان حذفش کرده بودن رفته بود پی کارش. اما مردم هجوم میارن روی این چیزا !!

نمیشه که هر روز قانون جدید وضع کنن . فروشگاه هایی که با پرستاشاپ نماد گرفتن پس چجوری این وضعیت رو رد کرده اند ؟ برام جای سواله مسئولان نماد چرا به یه فروشگاه تو یه روز نماد میدن و اصلا هم اهمیتی نمیدن سیستمش درسته یا نه ولی به یکی دیگه ماه ها گیر میدن و کلافش میکنن .

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

آره بهمن جان منم خیلی از فروشگاه های پرستا شاپ رو دیدم که با وضعیت مثله من یا پایین تر از من نماد دائم گرفتم.

ولی به ما که رسیده دوباره گیر دادن

خودتم میدونی کدوم سایت ها رو میگم..

:@ :@ :@ :@

لینک به دیدگاه

برای این کار فقط میشه پرداخت با فیش رو انجام بدید.

در غیر این صورت باید یکی از پرداخت های آنلاین شما برای این منظور کدنویسی بشه.

جالبه که ایران باید از همه دنیا جدا باشه! همه جا همین شیوه هست و اینا گیر بیخود و سخت کردن کار فروشگاه دارهاست

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...