رفتن به مطلب

درخواست قالب واسه فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من به تازگی فروشگاهم رو راه اندازی کردم و به دنباله یه قالبه خوب براش هستم ، البته اگه پولی باشه اما خوب کار شده باشه هم مشکلی نیست

موضوع فروشگاه فروش مکمل های ورزشیه(www.mokamelmarket.com)

من خودم از سایت پرستا این قالب رو دیدم که با همین موضوعه و پولی هم به نظر میرسه.

http://addons.prestashop.com/en/abstract/5821-Power-Up-with-RSI-Panel.html

حالا از دوستان اگه کسی نظری در مورد نوع قالبی که باید در رابطه با این موضوع استفاده بشه ،داره یا میتونه مار قالب زنیدن برای این سایت رو انجام بده ، یا همین جا یا به صورت پ خ اطلاع بده تا هماهنگ کنیم.

مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده و مديران ديگر به راحتي مي تونيم براتون نمونه قالبي كه دوست داريد رو عينشو براتون طراحي كنيم و نيازي به خريد سنگين با دلار و ... نباشه

اگه خواستيد بنده و مديران ديگر در خدمتتون هستيم

لینک به دیدگاه

ممنون از جوابت

برای مثال این قالب(http://addons.prestashop.com/en/abstract...Panel.html) یا چیزی شبیه به این قابلیت فارسی سازی داره؟

یا اینکه همین قالب به صورت فارسی درست بشه .چقدر هزینه بر میداره؟

لینک به دیدگاه

دموي قالب رو بديد

چيزي كه عكس ها نشون مي ده يه ليه كج كردن سربرگ ها و بك گراند گذاري پشت قالبه و چيز خاصي نميبينم

اگه با الگو از اين عكس ها بخوايد حدود 30 الي 40 هزار

لینک به دیدگاه

متاسفانه ، من دمویی از این قالب پیدا نکردم

از خود دوستان کسی نظری در مورد قالب برای این چنین موضوعی (فروشگاه مکمل های ورزشی)نداره؟

من یه قالب برای پرستا دیدم(www.dietbazar.ir) که برای مواد غذایی زده شده.از نوع قالب و صفحات خیلی خوشم اومد.

به نظرتون چنین قالبی برای موضوع فروشگاه من خوبه؟

لینک به دیدگاه

شما اگر قصد صرف هزينه و طراحي قالب اختصاصي داريد (كه هرگز فروخته نخواهد شد به ديگران و كاملا اختصاصي خواهد بود) ميتونيد حتي مثلا به اين سايت مراجعه كنيد و اگ قالبي نظر شما رو حل كرد بديد تا عين اون براتون با برآورد قيمت طراحي شه

اگرم نه شامل هزينه هاي كمي هستيد مي تنويد از بسته قالبي كه براتوت فرستادم يكي رو برگزينيد و براتون بومي سازي شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...