رفتن به مطلب

مشکل به هم ریختگی قالب

pa231

پست های پیشنهاد شده

چه جوری به هم ریختگی اینجا رو درست کتن . خیلی با css ور رفتم اما متوجه نشدم .

میتونید بگید چطور باید اینو درستش کنم

http://shop.avamobile.ir/authentication.php?back=order.php%3Fstep%3D1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالبتون بومي سازي نشده دوست من و از كل و از پايه بايد بومي سازي شه كه مي تونم در خدمتتون باشم

جالبه كه قالبتون به صورت زيرگانه اي و غير مستقيم به اين ادرس داده ميشه : http://www.behhosting.com

در صورتي كه قالب كاملا رايگان است

لینک به دیدگاه

صاحب به هاستینگ خودم هستم و دارم این سایت ر.و برای یکی دیگه راه میندازم . قالب وردپرس کلا تغیر کرده نسبت به اون قالب ائلیه . با این حال ادرس مترجم رو برنداشتم و ادرس سایت خودمم گذاشتم . (بخاطر کارهایی که رو سایت انجام شده )

کل قالب presta shop هم خودم ترجمه و راست چین کردم . به نظرتون اجازه گذاشتن لینک سایت خودمو ندارم

لینک به دیدگاه

اين كارها اخه ديگه از كارهاي غير حرفه اي بر مي اد كه مثلا پوشه قالب رو بيايد و اسم يه سايت ديگه رو درح كنيد توش!!!! و

قالب هايي كه مي سازم و يا نصب ميكنم معمولا به نام سايت طرف اسم پوشه رو مي گذاريم ونه حتي اسم خودم و يا سايتم

و اينكه قالب هم كاملا رايگانه و بيايد اين طوري كپي رايت بزاره !!!

براي خودتون گفتم كه در جريان باشيد كه ارايه كننده هاسستتون هم شده اين طوري از قالب رايگان نخواد در سايت شما و يا ... كپي رايت و تبليغ داشته باشه

قالبتون هم بهتره بگم به جز تغيير فونت اصلا بومي سازي نشده چه رسد به رايت چيني و همه مشكلاتي كه داريد به دليل همي عدم درست بومي سازيه

لینک به دیدگاه

در مورد درج نام پوشه چون فکر نمیکردم . کسی بره دنبالش و ادرس قالب رو بزنه و اسمشو نگاه کنه .همیجوری یه اسم گذاشتم و حق با شماست درستش میکنم .

و در مورد (به قول شما) بومی سازی . من چندین تاپیک دادم . و چیز زیادی دستگیرم نشد . تمام صفحات درست راست چین شدن . بجز همین صفحه ای که اعلام کردم . و تنظیماتش رو برگردوندم به حالت اولیه تا یه سری دوباره چک کنم شاید بتونم درستش کنم

در مورد فوتر هم فکر نمیکردم کار اشتباهی باشه (البته اونم فوتر وردپرس رو اضافه کردم و فوتر پرستا شاپ پیش فرض هست) . حالا که اینجوری فکر میکنین اونم بر میدارم

----------

برای امنیت بیشتر ماژولی وجود داره . اگه هر کدوم از پوشه ها رو خواسته باشن باز کنن . منتقل بشن صفحه اصلی

این صفحه هم یه سری تغیرات توش دادم . اما باز متناسب نیست

http://shop.avamobile.ir/my-account.php

لینک به دیدگاه

در مورد فوتر هم فکر نمیکردم کار اشتباهی باشه (البته اونم فوتر وردپرس رو

اضافه کردم و فوتر پرستا شاپ پیش فرض هست) . حالا که اینجوری فکر میکنین

اونم بر میدارم

بنده اصلا از فوتر صحبتي نكردم و اگه شما مثلا بومي سازي كرديد مي تونيد بزاريد بومي سازي شده توسط ...

من پوشه قالب هدف صحبتم بود عزيز

همين الانشم هر پوشه اي رو بخوان باز كنند به صفحه اصلي هدايت ميشن البته با فعال كردن .htaccess در بخش "مولد" ولي خوب مسير قابل رويته

لینک به دیدگاه

بنده اصلا از فوتر صحبتي نكردم و اگه شما مثلا بومي سازي كرديد مي تونيد بزاريد بومي سازي شده توسط ...

من پوشه قالب هدف صحبتم بود عزيز

همين الانشم هر پوشه اي رو بخوان باز كنند به صفحه اصلي هدايت ميشن البته با فعال كردن .htaccess در بخش "مولد" ولي خوب مسير قابل رويته

برای بومی سازی باید چه کارهایی کرد .

فکر کنم دیگه برای راست چین مشکلی نداره و فقط همون صفحه ای که گفتم متناسب نیست

فونت هم عوض شده . عکسهایی هم که باید تغییر کنن هم دارم درست میکنم

یه سری از مازولها هم که نیاز بوده . راست چین شد

دیگه باید چه کار کرد ؟

در ضمن اگه منظورتون فوتر نبوده . فقط یه اسم پوشه قالب میمونه که اونم مگه چند نفر میبینن

لینک به دیدگاه

عزيز دل بومي سازي چيزي فراتر از راست چينيه

تنها يه چيز خيلي واضع توي همون صفحه اول بگم كه تا اخرش بري

فوتر بايد وسط صفحه چينش داده شه نه راست همانطور كه مي بينيد فدرت گرفته و حروف انگليسيش اصلا برعكس جاي گرفته و اين مثلا يه نمونه بومي سازيه كه فقط ببري راست هدف اجرايي نميشه بلكه بايد چينش هم درست شه و كلي چيزاي ديگه

فونت هم بماند كه اشتباهه و درشته و .... تاهوما از انداه استاندارد بزرگ تر بشه زشت ترين فونت ميشه

نمونه ديگه بك گراندهاي دكمه هاتونه مخصوصا براي دكمه" پرداخت" روي سبد خريد كه اصلا انگار نداره و اصلا مشخص و مجزا رويت نميشه و .........

اين لينك هم بيانگر نمونه اي ديگره

http://shop.avamobile.ir/authentication.php?back=my-account.php

لوگوتون هم فكر كنم يادتون رفت نقطه ب موبايل رو بزاريد :D

و يا اينكه بازم به دليل عدم درست بومي سازي شده لوگو كامل رويت نميشه و نقطه شايد رفته پايين

فكر كنم بحث رو ببندم بهتره چون بازم پيدا ميشه اشكال

بحث ديدن نيست بحث اينه كه در جريان باشيد و اطلاع رساني به شما كه كسي سوء استفاده نكنه كه قالب رايگان رو اسم سايت خودشو بزاره و چون اسم سايت شما با اون يكي نبود هشدار داده باشم كه مورد افراد سودجور قرار نگرفته باشيد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...