رفتن به مطلب

قالب فارسی و راست چین شده prestashop-planet پرستاشاپ 1.4.4

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان اینم قالبی که توی این انجمن

درخواست شده بود فارسی و راستچین شده یعنی این قالب

لینک دمو قالب 1 :

http://prestashop-planet.com/prestashop_demo/demo03/ :D

لینک دانلود نسخه اصلی و راستچین نشده :

http://iroption.persiangig.com/presta/Free-Theme.rar

امیدوارم که خوشتون بیاد

واقعا خیلی وقت گیره این راستچین کردن قالب اگه مشکلی در قالب وجود داشت به بزرگی خودتون ببخشید :D :D

دوستان هم یه کمکی کنند تا قالبها رو سریعتر راستچین کنیم یا قالبهای سازگار خوب رو در انجمن قرار دهید تا بچه های بالا :D راستچین کنند :heart: :heart:

انشالله به مرور قالبها راستچین شده رو قرار میدم

حجم قالب زیاد بود از سایت خودم لینکش رو دادم : دانلود قالب فارسی (لینک اصلاح شد)

کپی رایت رو هم رعایت کنید :P

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 months later...

واقعا قالبه زیباییه، تشکر بابت وقتی که می گذاری. من چند تا مشکل کوچک باهاش داشتم. ممنون می شم اگه راهنماییم کنی.

اول اینکه اگه بخوایم یه هدر طولی با ارتفاع بیشتر از ارتفاع هدر دیفالت بگذاریم، نشون نمیده! حتما باید هدر اندازه خاصی داشته باشه؟

دوم اینکه میشه رنگ منویی که بالای صفحه قرار داره رو عوض کرد یا اصلا بی رنگش کرد؟ اگه بشه به نظرم قالب زیباتر بشه.

سوم هم کلمه home و cart و empty هست که قاعدتا باید بشه از بخش ترجمه ها فارسی بشن اما من نتونستم! توی بخش ماژول قالب هم فایل های

زبان وجود نداره. درضمن پرانتزها هم برای من جابه جا نمایش داده میشه. چطور میشه اینا رو حلش کرد.

باز هم ازت ممنونم که این قالب زیبا رو فارسی کردی

منتظر جوابت هستم

لینک به دیدگاه

آقا مرتضی نیستی؟

رنگ منو رو پیدا کردم، ممنون میشم اگه بقیه رو یه راهنمایی بکنی

------------------------------------------------------------------------------------

کسی جواب ما رو نداد، اما اگه کس دیگه ای این قالب رو استفاده کرد، باید حتما لوگو رو دستی در root پرستا - فولدر img آپلود کنه. حتما باید لوگوتون png باشه (logo.png). بعد از قسمت ظاهر لوگو رو آپلود کنید.

موند قسمت فارسی نشده ماژول userinfo و نحوه تغییر رنگ اون. ممنون میشم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشکل رنگ هم حل شد

موند قسمت ترجمه، آقا مرتضی گرفتار امتحاناشه، اگه کس دیگه ای می تونه راهنمایی کنه.

وگرنه اونم خودم پیدا می کنم ها ;)

از قسمت ترجمه ها نمیشه (یعنی هاست من اجازه نمیده) فایل fa.php همراه ماژول هم اصلا کلمه home رو نداره که بشه ترجمه اش رو نوشت.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

باید برید به قسمت مدیریت/ابزارها/ترجمه/ترجمه ماژولها/ماژول userinfo که احتمالا چند تا وجود داره از آخر صفحه شروع کنید بیاید بالا و همه رو ترجمه کنید

لینک به دیدگاه

باید برید به قسمت مدیریت/ابزارها/ترجمه/ترجمه ماژولها/ماژول userinfo که احتمالا چند تا وجود داره از آخر صفحه شروع کنید بیاید بالا و همه رو ترجمه کنید

با تشکر فراوان ترجمه کلمات به غیر از empty و cart درست شد.ممنون میشم اگه بازم راهنمایی کنید.

من تو ترجمه بخش ماژولها و مدیریت و کاربری حسابی با finder اکسپلورر دنبال این 2تا کلمه گشتم.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

از قالب زیبات ممنون

مشکل دارم

در قسمت موقعیتها

من همه ماژولهایی که در قسمت راست بود بردم به قسمت چپ

حالا که دارم قالب پاک میکنم و میخوام ماژولهای قبلی به قسمت راست ببرم .. نمیره

خواهشا راهنمایی کنید

چجوری میشه جا به جا کرد جای ماژولها رو

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

قالب خوبی ;)

ولی مشکل ترجمه در سه کلمه و cart و empty و product

همچنان باقی است در ضمن در قسمت ترجمه فارسی این سه کلمه راترجمه کنید باز تغییر نمی بینم حتی اگر قسمت کارایی را هم فعال کنید

لطفا راهنمایی کنید :(

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز اگه یکم صبر کنید قالب حرفه ای کلیک که یکی از قالب های پولی و بسیار زیبای خودمه ( به ارزش 150 هزار تومان :) ) به صورت رایگان تو همین انجمن منتشر میکنم و این قالب رو به عنوان عیدی ، به همه دوستداران :heart: انجمن فارسی پرستاشاپ :heart: تقدیم خواهم کرد . :D

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

سلام به همه من قالب رو که می خوام از قسمت نصاب پوسته نصب کنم نصب نمی شه و پیغام میده که فایل تنظیمات نامناسب چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمائیم کنین.

لینک به دیدگاه

تو فایلش که نیست !

دوست عزیز چرا دیگه فایل رو باز کنید دو تا فایل به اسم های FREE template.pdf و settings.jpg هست که توی pdf یه سری توضیحات داره و توی فایل settings.jpg موقعیتهای قرارگیری بلوکها رو نشون داده تا درهم نشون نده طبق اینا عمل کنید مشکلی ندارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...