رفتن به مطلب

مشكل در منوي بالاي سايت

پست های پیشنهاد شده

كمي در مديريت خود كنكاش كنيد

بيشتر چيزهايي كه توي قالب مي بينيد ماژل هستند

به برگ ماژول ها و ماژول

http://sakarshop.com/4/modules/blockpermanentlinks/logo.gif بخش لینکهای دایمی v0.1 توسط PrestaShop

رو عزل نصب كنيد = Unistall

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 months later...

بعضی ماژول ها مثل همین لینک های دائمی، پیکربندی ندارن. برای دستکاریشون باید چیکارکرد؟

مثلا من می خوام نقشه ی سایت رو فقط حذف کنم و یه لینک دیگه اضافه کنم

لینک به دیدگاه

برای این کار باید داخل فایل های خود ماژول دستکاری کنید. البته پیشنهاد میکنم قبل از ایجاد تغییرات از فروشگاهتون بکاپ بگیرید

ماژول blockpermanentlinks فایل blockpermanentlinks.tpl رو باید ویرایش کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

با سلام

بنده در مدیریت قسمت منوی افقی بالا در قالب بوته مشکل داشتم. در انجمن مربوطه سوال را مطرح کردم جواب این بود که در قسمت ماژول ها/ منوی افقی بالا این ماژول را ویرایش کنم.بنده در یکی دیگر از سایت های خود قالب دارچینا را دارم و در تنظیمات ماژول ها مشکل زیادی ندارم .قبل از این که به من گفته بشود هم قسمت منوی افقی را ویرایش کرده بودم ولی در قالب بوته منوی افقی یک لینک دائمی هست یعنی یک لینک دائمی داریم که بالای صفحه می باشد و قسمت هایی مثل صفحه اصلی و ورود و..... به صورت پیش فرض در آن قرار گرفته که در قسمت ماژول منوی افقی قابل ویرایش نیست. با فعال کردن منوی افقی ، این ماژول در سمت راست سایت به نمایش در می آید حالا سوال من این است که این لینک دائمی را که شامل صفحه اصلی و ورود و ... می باشد می توان ویرایش نمود؟ به چه طریقی؟سایت من www.niczar .ir متشکرم

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون ان لینک ها هست ، اونا ادیت نمیشن و ثابت هستن ، شاید حواس من نبوده و با قالب دیگه ای اشتباه گرفتم سوال شما رو . این قالب منوی بالایی نداره اصلا .

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون ان لینک ها هست ، اونا ادیت نمیشن و ثابت هستن ، شاید حواس من نبوده و با قالب دیگه ای اشتباه گرفتم سوال شما رو . این قالب منوی بالایی نداره اصلا .

با سلام مجدد

از راهنمایی شما متشکرم. بهترین قالب برای یه فروشگاه لوازم آرایشی و زیور آلات چیه؟ ببخشید سوال را اینجا مطرح کردم.

لینک به دیدگاه

بهترین قالب طراحی اختصاصیه ، قالبی مناسب اینکار در بازارچه نداریم که صد درصد نیازهاتون رو پوشش بده .

به این هم اصلا فکر نکنید که بهمن مثلا میگه قالب اختصاصی به فکر سود برای خودشه ، برعکس قالب اختصاصی سود خیلی کمی برای ما داره ، چون شاید دو سه برابر یک قالب اشتراکی از مشتری میگیریم و به جاش کلی کار میکنیم ، در حالی که اگه مشتری قالب اشتراکی بخره ، بدون هیچ زحمتی دستمزد میگیره طراح :)

لینک به دیدگاه

بهترین قالب طراحی اختصاصیه ، قالبی مناسب اینکار در بازارچه نداریم که صد درصد نیازهاتون رو پوشش بده .

به این هم اصلا فکر نکنید که بهمن مثلا میگه قالب اختصاصی به فکر سود برای خودشه ، برعکس قالب اختصاصی سود خیلی کمی برای ما داره ، چون شاید دو سه برابر یک قالب اشتراکی از مشتری میگیریم و به جاش کلی کار میکنیم ، در حالی که اگه مشتری قالب اشتراکی بخره ، بدون هیچ زحمتی دستمزد میگیره طراح :)

هرینه قالب اختصاصی تقریبا چقدره؟
لینک به دیدگاه

هزینه طراحی قالب اختصاصی رو در انجمن مطرح نمیکنند . برای این کار باید به بازارچه مراجعه کنید و نوع قالب برای طراحی رو بصورت کامل بیان کنید تا هزینه رو بهتون اعلام کنند .

http://bazaar.presta-shop.ir/contact-us

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...