رفتن به مطلب

صفحه سفید / دیباگ هم کار نمی کنه!

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام / یکدفعه فروشگاه و تمامی صفحاتم تبدیل به صفحه سفید شدند / توی انجمن هم جستجو کردم، جواب خاصی نگرفتم، ضمنا دیباگ هم روشن می کنم ولیکن باز صفحه سفید میاد / چه جوری بفهمم مشکل از هاست هست یا جای دیگه؟

فروتل هست مشکل

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست خوبم بفرمایید که مشکلتون با روش رامین جان حل شد یا خیر؟ آخه ایشون گفتن مشکل شما از بازنویسی لینک بوده. اینو میگم جهت اطلاع دوستانی که ممکنه به مشکل مشابهی برخورد کنند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست خوبم بفرمایید که مشکلتون با روش رامین جان حل شد یا خیر؟ آخه ایشون گفتن مشکل شما از بازنویسی لینک بوده. اینو میگم جهت اطلاع دوستانی که ممکنه به مشکل مشابهی برخورد کنند

موفق باشید

خواهش می کنم آقا مهرشاد از پشتیبانی بسیار خوبتون تشکر می کنم/ شما درست می فرمایید ولیکن به جز مشکل بازنویسی لینک، مشکل عمده که منجر به سفید شدن تمامی صفحات میشه، ماژول فروتل هست / آقا رامین زحمت کشید غیرفعالش کرد درست شد / حالا باید سر صبری ببینم ارورهاش چیه

لینک به دیدگاه

ممنون که پاسخ دادید. خوشحالم که رضایت داریداحتمالا ماژول رو به درستی نصب نکردید. نمیدونم شاید هم مشکل از جای دیگه ای باشه

منتظر خبر رامین جان میمونیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بنده هم روي تنها يكي از مشتريان اين مشكل رو دارم و مطمينم به خاطر ماژول فروتل هست

حالا چه ايرادي داره و يا به خاطر هاستشون هست يا ... و متاسفانه خطايي هم ظاهر نميشه براي مشكل گشايي

و تنها هر هفته مثلا اين اتفاق براي ايشون مي افته و بايد ماژول رو يه بار عزل نصب و دوباره نصب و پيكربندي كرد و دوباره مثلا توي يه هفته ديگه اين مشكل اتفاق مي افته و تكرار مكررات

و به همين دليل هم كه خطايي رو برنمي گردونه يافتن مشكلش در مورد فروتل به دست خود جناب دومنجيزي كه ماژول رو نوشتن بايد اتفاق بي افته

لینک به دیدگاه

در پوشه ماژول فایل error_log ایجاد نمیشه؟

یا حتی error_log خود سرور رو هم میشه دید شاید خطایی ثبت میشه

این رو در نظر بگیرید که ممکنه هاست برخی خطاها رو نمایش نده و سرویس دهنده خاموشش کرده باشه

لینک به دیدگاه

هيچ خطايي در ديباگ گزارش نميشه

خطاهاي مورد نظر در error-log هم ديدم ولي بحث سر اينه كه مشكل گشايي نتونستم براش پيدا كنم

#0 [internal function]: SoapClient->__doRequest('<?xml version="...', 'http://www.fros...', 'http://www.fros...', 1, 0)
#1 /home/wwwmatri/public_html/4/modules/frotel/frotel.php(259): SoapClient->__call('FKhadamat', Array)
#2 /home/wwwmatri/public_html/4/modules/frotel/frotel.php(259): SoapClient->FKhadamat()
#3 [internal function]: Frotel->hookHeader(Array)
#4 /home/wwwmatri/public_html/4/classes/Module.php(767): call_user_func(Array, Array)
#5 /home/wwwmatri/public_html/4/classes/FrontController.php(478): ModuleCore::hookExec('header')
#6 /home/wwwmatri/public_html/4/header.php(29): FrontControllerCore->displayHeader()
#7 /home/wwwmatri/public_html/4/modules/frotel/join.php(42): include('/home/wwwmatri/...')
#8 /home/wwwmatri/public_html/4/modules/frotel/join.php(307): showForm()

لینک به دیدگاه

اینجوری که هر هفته ماژول را از اول بریزم که نمیشه و درواقع خیلی بد میشه / من هنوز قراردادم را با فروتل قطعی نکردم / خواهشاً اگر مشکل داره، من سراغ سرویس دهنده ی پستی دیگه ای برم و اینکه اگر ماژول فروتل پرستاشاپ را کسی می تونه سازگار کنه برام، اعلام کنه که قرار دادم را اوکی کنم و ماژول را بدم بهش سازگار کنه

سپاس

لینک به دیدگاه

با فروتل هم تماس گرفتم، گفتند که ماژول پرستاشاپ را نمی تونند ردیف کنند و برنامه نویس ندارند، یعنی آقای دومنجیری می تونند ماژول را ردیف کنند؟ اشون کجا تشریف دارند؟ دوستان دیگه کسی بلد نیست پرستا را با فروتل سازگار کنه؟

سپاس

لینک به دیدگاه

آیا دوستان دیگه هم چنین مشکلی دارند؟ اولین باره میبینم یه کاربر با ماژول همچین مشکلی داره!

اگر سایر دوستان هم چنین مشکلی دارند یه فکری به حالش بکنیم. احتمال میدم یا نادرست نصب شده یا یه ناسازگاری با هاستتون داره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

منم براي همين تاكيد روي يكي از مشتريام كردم

كه شايد به هاستشون مربوط باشه

در مورد حرف دوست عزيز هم نيازي نيست هر بار همه كارهاي نصب رو انجام بديد

تنها خود ماژول اصلي رو عزل نصب و نصب و يوزر و پس دوباره مي دم

لینک به دیدگاه

با تشکر / شروین خان من وی پی اس دارم از آمریکا / لینوکس هست / به قول شما ناسازگاه با فروتل

خیلی زحمت کشیم برای فروشگاه و اصلا نمی خوام کوچکترین مشکلی پیش بیاد توش /

به نظر شما چکار کنم؟

فروتل را چه جوری فیکس کنم با هاستم؟ آیا آقای دومنجیری می تونن کمکم کنند؟

آیا برم درگاه پرداخت آنلاین از بانک بگیرم و خودم برم هر روز اداره پست؟

زرین پال هم که توی تاپیکش رفتم مشکل داره با پرستا

ممنون میشم یه راهی پیشنهاد کنید

لینک به دیدگاه

عزيز بايد مشكل رو پيدا كنيد

بند گفتم مشكل از هاستتون ميتونه باشه نه اينكه شما نتيجه گيزي قطعي كردي كه از هاستتونه

هزاران دليل مي تون باشه كه بايد پشتيبانتون بررسي كنه و نظر قطعي رو بهتون بگه

من بودم خودم ميرفتم پست و به شركت هاي واسطه كار نمي كردم چون معمولا اين جور كارها برايسفارشات بالاي مثلا 20 تا در روز مفيده

ذرين پالم هيچ مشكلي نداره و همه دارن استفاده مي كنن

فكر كنم خيلي زود شما نتيجه گيري مي كني؟!!!

لینک به دیدگاه

عزيز بايد مشكل رو پيدا كنيد

بند گفتم مشكل از هاستتون ميتونه باشه نه اينكه شما نتيجه گيزي قطعي كردي كه از هاستتونه

هزاران دليل مي تون باشه كه بايد پشتيبانتون بررسي كنه و نظر قطعي رو بهتون بگه

من بودم خودم ميرفتم پست و به شركت هاي واسطه كار نمي كردم چون معمولا اين جور كارها برايسفارشات بالاي مثلا 20 تا در روز مفيده

ذرين پالم هيچ مشكلي نداره و همه دارن استفاده مي كنن

فكر كنم خيلي زود شما نتيجه گيري مي كني؟!!!

حالا از کجا می دونی شروین خان که من سفارش بالای 20 تا در روز را ندارم :)

آخه توی تاپیک زرین پال نوشته بود که ممکنه سفارش ثبت نشه توی فروشگاه!! یعنی بی نقصه بی نقصه زرین پال با پرستاشاپ؟

شما باید لاگ کامل رو ببینی در غیر اینصورت فهمیدن مشکل غیر ممکنه

خب اینم لاگ / میشه فهمید از روش؟

#0 [internal function]: SoapClient->__doRequest('<?xml version="...', 'http://www.fros...', 'http://www.fros...', 1, 0)

#1 /home/wwwmatri/public_html/4/modules/frotel/frotel.php(259): SoapClient->__call('FKhadamat', Array)

#2 /home/wwwmatri/public_html/4/modules/frotel/frotel.php(259): SoapClient->FKhadamat()

#3 [internal function]: Frotel->hookHeader(Array)

#4 /home/wwwmatri/public_html/4/classes/Module.php(767): call_user_func(Array, Array)

#5 /home/wwwmatri/public_html/4/classes/FrontController.php(478): ModuleCore::hookExec('header')

#6 /home/wwwmatri/public_html/4/header.php(29): FrontControllerCore->displayHeader()

#7 /home/wwwmatri/public_html/4/modules/frotel/join.php(42): include('/home/wwwmatri/...')

#8 /home/wwwmatri/public_html/4/modules/frotel/join.php(307): showForm()

لینک به دیدگاه

محتويات error_log موجود در پوشه فروتل خودتون رو بايد اينجا قرار دهيد

ذرين پالم هيچ مشكلي نداره و اين طبيعي است كه دكمه بازگشت به فروشگاه رو بايد بزنه تا پرداختش در سبد ثبت و سبد رو خالي كنه و بعضي از دوستان سر اين موضوع مشكل داشتند

لینک به دیدگاه

محتويات error_log موجود در پوشه فروتل خودتون رو بايد اينجا قرار دهيد

ذرين پالم هيچ مشكلي نداره و اين طبيعي است كه دكمه بازگشت به فروشگاه رو بايد بزنه تا پرداختش در سبد ثبت و سبد رو خالي كنه و بعضي از دوستان سر اين موضوع مشكل داشتند

من ماژول فروتل را دوباره فعال کردم و طبق انتظاری که داشتم، فروشگاه را کلا از کار انداخت / رفتم دیباگ را روشن کردم، اما error_log در فایل های فروتل (سه تا فایلش توی قسمت ماژول ها) یا جای دیگه پیدا نکردم / توی پنل مدیریت، وقتی وارد قسمت فهرست محصولات شدم، ارور های زیر را مشاهده کردم:

Notice: Undefined property: AdminProducts::$isRTL in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 1584

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 1535

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 1539

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2204

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2215

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2215

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2215

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2312

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2312

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2314

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2314

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2316

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2317

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2319

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2320

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2324

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2324

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2326

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2327

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2329

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2330

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2332

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2333

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2337

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2337

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2347

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2347
نام: 	
Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2220

Notice: Undefined property: AdminProducts::$left in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2220
*

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2230

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2237

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2244

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2250

Notice: Undefined property: AdminProducts::$right in /home/admin/store.child-university.ir/modules/frotel/override/AdminProducts.php on line 2256

لینک به دیدگاه

این ها Notice هستند و نباید باعث مشکل بشن. علت وجود این خطا هم مشکلی هست در فروتل که با نسخه های 1.4.8 به بعد خواهد داشت. (روشی در نسخه های قبل برای بومی سازی استفاده کردیم که در نسخه 1.48 به بعد حذف شده ولی طراح از این قابلیت استفاده کرده)

نسخه پرستاشاپ شما چنده؟

ضمن این که شما باید error_log مربوط به ساب دامین رو از پنل هاستتون پیدا کنید و بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...