رفتن به مطلب

مشکل با فرم تماس با ما

پست های پیشنهاد شده

سلام فرم تماس با ما سایت یه گزینه داره به نام شماره سفارش

فروشگاه بنده چون سبد خرید نداره من شماره سفارش رو به شماره تلفن تبدیل کردم از ترجمه ها...

حالا شماره تلفن رو که وارد میکنم ارور میده میگه حتما باید شماره سفارش رو بنویسید ارور زیر رو دریافت میکنم

Fatal error (CustomerThread -> id_order = 9199619673)

باید چی کار کنم که ارور رو نده و فرم ارسال بشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 weeks later...

سلام

شما فایل contact-form.tpl رو بزار اینجا تا بشه بررسی کرد

اگر نه میتونم فقط بهت بگم که اطلاعات ارسالی در فایل contactcontroller.php در پوشه controllers ، کنترل میشن

این اررور رو باید از اونجا از بین ببری

البته اگه اشتباه نکرده باشم :D

لینک به دیدگاه

طبيعيه عزيز

شما جايگاه شماره سفارش كه وصل ميشه به پايگاده داده سفارش ها و پيام رو مربوط به اون سفارش مي كنه رو عزل كرديد

در واقع كسي مثلا شماره 2 رو بزنه پيام مربوط به شماره سفارش دوم برات مي اد حتي درايميل ارسالي هم پيام مربوط به اون ميشه حتي در سفارش اون پيام ميره و وقتي شما شماره تلفن بديد همچين شماره سفارشي وجود نداره كه بخواد پيام رو بهش بفرسته و عملا شما بايد در هسته دست ببريد كه يكي از كارها همينيه كه رامتين جان گفتن كه بازم مي گم اصلا توصيه نميشه

لینک به دیدگاه

سایت من ثبت نام نداره و به صورت کاتالوگ هست نمیشه یه فیلد دیگر براش درست کرد مثل فیلد پیام یا همون ایمیل !؟ که وقتی پیام ارسال میشه ارور نده فقط اسمش رو بزاریم شماره تلفن !؟

یا حداقل همون فیلد شماره تماس رو حذف کنیم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...