رفتن به مطلب

محصولات هر شاخه در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام

یادم نیست کدوم یکی از دوستان قبلا این درخواست رو ازم کرده بود که به دلیل مشغله امروز تونستم انجامش بدم

من 3تا ماژول از روی ماژول محصولات پرطرفدار در صفحه خانگی کپی کردم به طوری که شاخه های مختلف رو نشون بده

برای انتخاب شاخه دلخواه، باید فایل php اصلی رو ویرایش کنید. خط 99:

$category = new Category(3, (int)Configuration::get('PS_LANG_DEFAULT'));

به جای عدد 3 باید عدد دلخواه مربوط به هر شاخه رو بنویسید

عدد 1 مربوط به خانه است و اگر انتخاب شود ، محصولاتی که تیک خانه آنها را زده اید نمایش داده میشوند

از 2 به بعد، به ترتیب شاخه های اصلی بعدی هستند. من در مثال خودم 2و 3و 4 رو انتخاب کردم تا هر 3تا شاخه موجود رو پوشش بدم

شما ممکنه تعداد شاخه هاتون بیشتر باشه. باید 3تا رو انتخاب کنید و یا کپی های جدید ایجاد کنید.

http://upload.tehran98.com/images/y38yhlyacielm5g96act.jpg

برای ویرایش نام هر قسمت باید یا از بخش ترجمه اقدام کنید و یا فایل fa.php رو در هر کدوم ویرایش کنید

homefeatured.zip

homefeatured2.zip

homefeatured3.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به جای اینکار تو پیکربندی ماژول یه فیلد میذاشتین که با تایپ آی دی شاخه اون شاخه رو نمایش میداد.

یا سه تا فیلد میذاشتین که با تایپ آی دی شاخه های مورد نظر ، تو صفحه اصلی نشون میداد هر شاخه رو جداگانه

لینک به دیدگاه

بهمن جان من خیلی مسلط نیستم هنوز

کاری که شما میگی منطقیه البته ، سعی میکنم انجامش بدم ولی مطمئن نیستم که بتونم

ممنون

منظورت اینه که در بخش مدیریت ماژول بشه شاخه رو انتخاب کرد ؟

لینک به دیدگاه

در پيكربندي ماژول ويژگي اضافه ميشه كه به غير از ويژگي پيش فرض كه تعداد نمايش داده شده رو تنظيم مي كنيد زير شاخه نمايش داده شده رو هم برميگزينيد

ميتوني از ماژول هاي مشابه اسلايدر و يا همين پر طرفدار هاي مشاب ك اين قابليت رو دارن الگو بگيري ولي همينم براي دوستان كار راه اندازه و سپاس گذاريم از تلاشت

لینک به دیدگاه

آره شروین جان. متوجه منظورت شدم ولی یک کم دردسر داره

آخه باید اون عدد رو یه جا ذخیره کنه و واسه ذخیره اش نمیدونم باید چه کار کنم ، چون دیتابیس رو که نمیشه دستکاری کنم. باید تو فایل ذخیره بشه که هنوز بلد نیستم

ایشالا در فرصتهای بعدی که تسلطم بیشتر شده باشه

لینک به دیدگاه

رامتین جان پرستا یک جدول در دیتابیس مخصوص ذخیره داده ها داره که اگر به نحوه دریافت متغیرها در ماژول های مختلف نگاه کنی متوجه میشی چطوری استفاده میشه.

میتونی حتی با یک آرایه این 3 تا ماژول رو در یک ماژول به صورت نمایش بی نهایت شاخه در بیاری.

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمائیت دانوش جان

حتما روش کار میکنم ببینم به نتیجه میرسم یا نه.

در جواب esi_n2002 :

میشه برای کار شما چند خط به برنامه اضافه کرد و با تابع رندوم یک شاخه انتخاب کرد ، ولی اینکه از همه شاخه ها بخواد محصول انتخاب کنه باید بیشتر فکر کنم در موردش.

لینک به دیدگاه

کافی یک متغیر جدید تعریف کنی و به صورت 0 و 1 که با چک باکس انتخاب بشه. اگر فعال باشه با تابع رندوم ساز یک عدد به شاخه بده ولی باید چک کنی که شاخه موجود باشه

لینک به دیدگاه

آره دانوش جان

باید شاخه ها رو از روی دیتابیس چک کنم

برای حالت رندوم از روی کل محصولات هم از روی دیتابیس میشه انجام داد

امشب اگه فرصت کنم آماده اش میکنم

دانوش جان، اون جدولی که میگی ، اسمش رو یادت نیست ؟

لینک به دیدگاه

سلام

ورژن جدیدی با یه نام دیگه و ایشالا سازگار با 1.4 و 1.5 آماده کردم . روی لوکال تست شده ولی روی هاست نه

برای هر شاخه اصلی یک لیست ایجاد میکنه :

ماژول محصولات شاخه ها

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...