رفتن به مطلب

مشکل Internal Server Error

isar

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از نسخه 1.4.9.0 استفاده می کنم

وقتی در مرحله خرید به پرداخت می رسم , حالا چه با فیش بانکی باشه و چه با payline این پیغام را میده

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.More information about this error may be available in the server error log.Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.در ضمن در صفحه ماژول ها هرچه کد API را برای ماژول payline وارد می کنم بازم کادر مورد نظر خالی می مونه و در صفحه ماژول ها پیغام میده باید api کد را وارد کنیدلطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با توجه به اينكه ربطي به ماژول مربوطه نداره موضوع سربرگتون ويرايش شد

مشكل از هاست و كنترل دسترسي پوشه اي در هاستتون هست و ربطي به ماژول نداره و بايد كنترل دسترسي پوشه ها و يا سازگاري هاستتون رو چك بفرمائيد

لینک به دیدگاه

سلام

آقا نمی دونم چی شد که مشکل برطرف شد

ولی انگاری از سطح دسترسی به فولدر ها و فایل ها بود که قبلا پرمیشن بهضی از فولدر ها را 777 داده بودم ولی خودش عوض شده بود و 755 شده بود و انگار با این مسئله مشکل برطرف شده بود

ولی الان وقتی کلید پرداخت را می زنم که بره به سمت ماژول payline برای پرداخت " کدخطا : -1 "میده

نمیدونم این دییگه چیه

در ضمن از اولش که ماژول Payline را نصب کردم هرچی کد api key را وارد می کنم چیزی ذخیره نمیشه

و همش مینویسه :

وجود دارد 1 هشدار مخفی سازی هشدار

• Payline Payment - Your Payline Pin Code must be configured in order to use this module

نمیدونم چیکار کنم دیگه

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

سلام
داخل تنظیمات ماژول واترمارک بودم که با ارور Internal Server Error مواجه شدم و سایتم بالا نمیاد
لطفا راهنمایی کنید

متن کامل ERROR:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...