رفتن به مطلب

خطاي url_fopen رو چطوری حل کنم ؟

پست های پیشنهاد شده

الان پرستا رو نصب کردم اومدم تو پنل مدیریت این پیغام رو میده :

هشدار: اخطارهای به روز رسانی در دسترس نیست

لطفآ مقدار "allow_url_fopen" را در فایل php.ini بر روی on قرار دهید.(با مدیریت سرور تماس بگیرید)

اینو از کجاو چجوری برطرف کنم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه به فایل php.ini در هاست دسترسی داری که باید این خط رو توش پیدا کنی و allow_url_fopen = On قرار بدی

اگه نه با پشتیبانی هاستت تماس بگیر تا برات انجام بدن

لینک به دیدگاه

خوب دوست عزیز ، این که داره میگه چیکار کنید !! راهنمایی پرستاشاپ کامله

این میگه با مدیر هاستتون تماس بگیرین .

اینو شما نمیتونید تغییر بدین و باید با پشتیبانی هاستتون تماس بگیرین و بگین که واستون اینو روشن کنن . موفق باشین

لینک به دیدگاه

نه مشکلی جدی درست نمیکنه ، یه سری مشکلات کوچیک مثل خبردار نشدن از آخرین بروزرسانی های پرستاشاپ و کار نکردن احتمالی ماژولهایی که باید ارتباط با سایت های دیگه برقرار کنن مانند ماژول فید .

لینک به دیدگاه

همانطور كه گفتم مشكلي جدي است و نبايد بهش بي توجه باشيد

در يك كلام سايت فروشگاهتان تبديل به يك سايت تفريحي مي شه و اصلا خريدي نميشه انجام داد براي اتصال به درگاه هاي بانكي و يا تي درگاه هاي پستي و ... و عملا سايتتون ميشه كاتالوگ و كلا سرعتي هم نخواهيد داشت و كلي مشكل ديگه كه عملا باهاش مواجه ميشيد و تنها هم مدير هاستون بايد اين محدوديت رو براتون درست كنه براي همين گفتيم حتما از سازگاري هاستتون اطمينان حاصل كنيد چون بعضي هاست ها حتي بعد از اعلام بهشون مي گن به دليل امنيتي اين كار رو انجام نميديم!!!!

اميدوارم هاست شما از اون دسته نباشه كه به دليل ضعف مديريتي و ضعف امنيتي قادر به ازاد سازي اين مورد نيست در صورتي كه مورد طبيعي و كاملا ازاد همه هاست هاي متعارف است

لینک به دیدگاه

همانطور كه گفتم مشكلي جدي است و نبايد بهش بي توجه باشيد

در يك كلام سايت فروشگاهتان تبديل به يك سايت تفريحي مي شه و اصلا خريدي نميشه انجام داد براي اتصال به درگاه هاي بانكي و يا تي درگاه هاي پستي و ... و عملا سايتتون ميشه كاتالوگ و كلا سرعتي هم نخواهيد داشت و كلي مشكل ديگه كه عملا باهاش مواجه ميشيد و تنها هم مدير هاستون بايد اين محدوديت رو براتون درست كنه براي همين گفتيم حتما از سازگاري هاستتون اطمينان حاصل كنيد چون بعضي هاست ها حتي بعد از اعلام بهشون مي گن به دليل امنيتي اين كار رو انجام نميديم!!!!

اميدوارم هاست شما از اون دسته نباشه كه به دليل ضعف مديريتي و ضعف امنيتي قادر به ازاد سازي اين مورد نيست در صورتي كه مورد طبيعي و كاملا ازاد همه هاست هاي متعارف است

ظاهرا تو مخمصه افتادم !!!

جوابی که بهم دادن این بود :

این تابع به دلیل موارد امنیتی به صورت پیش فرض در سرور و تنطیمات PHP غیر فعال است

برای فعال کردن این تابع مراحل زیر را انجام دهید :

1-در کامپیوتر شخصی خود یک فایل با نام PHP.INI توسط برنامه NotePad ایجاد کنید

2- و کد زیر را داخل این فایل قرار دهید

allow_url_fopen = On

3- سپس فایل PHP.INI ایجاد شده حاوی کد بالا را در پوشه public_html و تمام

پوشه های اصلی سایت و پوشه هایی که ممکن اسکرپیت ها یا فایل ها نیاز به

این تابع داشته باشند آپلود کنید.

دقت داشته باشید که دسترسی در فایل htaccess تعریف شده باشد

خب این بدردم میخوره ؟ من اینکارو کردم ولی نشد و اصلا از این جملش سر در نیاوردم :

لینک به دیدگاه

عزيز دل بايد سرورتون اعمال كنه و به همانطور كه حدس زدم هم به دليل عدم توانايي در امنيت سرور با بهانه هاي الكي و به دور از تخصصي بودن گفتن به دلايل امنيتي باز نميكنيم!!!

این تابع به دلیل موارد امنیتی به صورت پیش فرض در سرور و تنطیمات PHP غیر فعال است

مخصوصا اين جمله كه بهتون گفتن كه بهتره بدونيد و بدونن در تمامي سرورهاي دنيا و يا هاست ها حتي در بيش از 90 درصد هاست هاي فروشي داخل ايران اين مورد به صورت پيش فرض فعال هست و اصلا ربطي به امنيت نداره و بايد پيش فرض فعال باشه و اگه نتونن امنيت رو با سازوكارهاي حرفه اي ايجاد كنند اين مورد رو مي بندن

بهتره به فكر عوض كردن هاستتون باشيد كه مي تونيد به امضام و يا مشاوره بازاچه مراجعه كنيد

لینک به دیدگاه

این یعنی هاست شما به شما اجازه میده از php.ini استفاده کنید.

شما فایل رو ایجاد کنید و برای باقی موارد از خودشون کمک بگیرید.

فایلی رو که گفته بودن درست کردم و ریختم ولی نشد

فقط منظورشون از این جمله متوجه نشدم :

لینک به دیدگاه

این یعنی هاست شما به شما اجازه میده از php.ini استفاده کنید.

شما فایل رو ایجاد کنید و برای باقی موارد از خودشون کمک بگیرید.

فایلی رو که گفته بودن درست کردم و ریختم ولی نشد

فقط منظورشون از این جمله متوجه نشدم :

ینی به فایل htaccess روی سرورتون اجازه و پرمیشن بدید دقیق یادم نیست یا 666 بود یا 755
لینک به دیدگاه

• 5 months later...

هاست من هم همین مشکل رو داره . بعد از کلی جروبحث با مدیر هاست و عدم برگشت پول هاست و ارسال جواب های این فروم برای مدیر آن سایت آخرین جواب این بود:

به ایشون بفرمایید من یعنی اشکان کمانگر به ایشون عرض سلام کردم و گفتم این مورد مشکل امنیتی داره

و بهتره فروشگاه رو با موارد به روز و سازگار کد نویسی کنند

آیا یاری کننده ای هست جواب آقای کمانگر رو بدهد

به پیوست جواب ایشان بطور مستند ارسال می گردد

آیا مشکل جدی بعداز نصب بوجود خواهد آمد یا اینکه با همین هاست ادامه بدیم

post-3432-14373018861418_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

مشکل امنیتی نداره ، اگه اینطور باشه باید تمامی امکانات هاست رو بست ، چون تقریبا خیلی از امکانات هاست ها باعث کاهش امنیت میشه و یکی دو تا نیست ، اما این دلیل نمیشه از اون امکانات استفاده نشه . هاست ها باید این امکانات رو باز بذارن و امنیت رو جای دیگه جستجو کنن .

به هر حال اگه هاستی که خریدین زیاد پول بابتش ندادین یک هاست دیگه بخرین ، البته قبل خرید بپرسین چه فعاله چی فعال نیست . یا میتونید با همین هاست ادامه بدین که فکر نمیکنم مشکل جدی پیش بیاد مگر در کار با برخی افزونه ها که اونم باید نظر سایر دوستان رو هم پرس و جو کنید .

لینک به دیدگاه

55 تومن برای یکسال گرفتن. ولی طبق قانون نماد اعتماد الکترونیکی موظفند ظرف 7 روز از زمان خرید در صورت درخواست مشتری جنس خودشون رو پس بگیرند و هر جور شده ازشون پول رو پس می گیرم ولی به هر حال به مدیران سایت پیشنها می کنم هاست هایی که این قابلیت ها رو ندارند معرفی کنند تا بقیه مثل من پولشون از بین نره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...