رفتن به مطلب

سوال در مورد خرید قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به مدیران بخش

من به تازگی نسخه 1.4.9 رو نصب کردم

یه قالب نسبتا ساده می خاستم از فروشگاه تهیه کنم که ویژگی های زیر رو داشته باشه

1 - نامی از پرستاشاپ تو هدر یا فوتر برده نشده باشه و بشه هدر رو به راحتی نصب کرد

2 - امکان نصب بنر حتی الامکان وجود داشته باشه

3 - قالبی کاملا مناسب این ورژن باشه و مشکلی باهاش نداشته باشه .

گرامیان چه قالبی رو تهیه کنم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام به مدیران بخش

1 - نامی از پرستاشاپ تو هدر یا فوتر برده نشده باشه و بشه هدر رو به راحتی نصب کرد

قالب هایی تو بازارچه وجود دارند که شما میتوانید خریداری و استفاده کنید ، اگر هیچ کدام از قالب های موجود شما را راضی نکرد ، برخی قالب ها امکان شخصی سازی و تغییر مطابق سلیقه شما را دارا میباشند ، یا حتی اگر خواستین میتوانیم برای شما قالب اختصاصی و جدیدی طراحی کنیم . از طریق بازارچه یا این ایمیل یا این صفحه میتوانید برای سفارش طراحی قالب با ما تماس بگیرید .
لینک به دیدگاه

با سلام به مدیران بخش

قالب هایی تو بازارچه وجود دارند که شما میتوانید خریداری و استفاده کنید ، اگر هیچ کدام از قالب های موجود شما را راضی نکرد ، برخی قالب ها امکان شخصی سازی و تغییر مطابق سلیقه شما را دارا میباشند ، یا حتی اگر خواستین میتوانیم برای شما قالب اختصاصی و جدیدی طراحی کنیم . از طریق بازارچه یا این ایمیل یا این صفحه میتوانید برای سفارش طراحی قالب با ما تماس بگیرید .

سلام و تشکر بابت پاسخت برادر

من قالب داریچنا با امکان حذف کپی رایت رو خریدم و نصب کردم

آدرس فروشگاه من

http://www.persian-cat.net/

مشکلی که وجود داره این 2 نوار خاکستری رنگ هستش که سر جاش نیست و ضمنا این 2 فکر نکنم مربوط به این قالب باشه درسته ؟

قالب درست نصب نشده ؟

این آدرس سایت http://www.web-scope.fr/ چگونه حذف کنم ؟

دسترسی به سی پنل دارم ... وارد پوشه theme و سپس darchina free شدم

کدام گزینه ها مربوط به نصب هدر و حذف گزینه هایی که عرض کردم است ؟

هدر این قالب دارچینا چند در چند است ؟

لینک به دیدگاه

سلام و تشکر بابت پاسخت برادر

من قالب داریچنا با امکان حذف کپی رایت رو خریدم و نصب کردم

آدرس فروشگاه من

http://www.persian-cat.net/

مشکلی که وجود داره این 2 نوار خاکستری رنگ هستش که سر جاش نیست و ضمنا این 2 فکر نکنم مربوط به این قالب باشه درسته ؟

قالب درست نصب نشده ؟

این آدرس سایت http://www.web-scope.fr/ چگونه حذف کنم ؟

دسترسی به سی پنل دارم ... وارد پوشه theme و سپس darchina free شدم

کدام گزینه ها مربوط به نصب هدر و حذف گزینه هایی که عرض کردم است ؟

هدر این قالب دارچینا چند در چند است ؟

اگه نسخه بدون کپی رایت رو خریده باشین ، باید منتظر باشین واستون ایمیل بشه قالب ، اینی که دانلود کردین نسخه رایگانه و افرادی که خریداری میکنن طی حداکثر 12 ساعت به ایمیلشون نسخه ای که یکمی بهینه تره و کپی رایت نداره زیرش ارسال میشه

شما باید بعد از نصب نسخه ای که واستون ارسال میشه ، ماژول های اضافی رو غیرفعال کنید ، به دموی قالب مراجعه کنید و بینید چه شکلی هست و چه چیزایی تو فروشگاه شما اضافه هستش و اونا رو غیرفعال کنید . وگرنه قالبتون به هم میریزه . الان که میبینم دو تا ماژول منو دارین و فعاله بالای سایت .

اون آدرس سایتی هم که میگین چطوری حذف کنم اون واسه نمونه اونجا گذاشته شده و باید برین به مدیریت/ماژولها/منو از این صفحه میتونید اون لینک رو حذف و لینک های دلخواه خودتون مثل شاخه ها و راهنمای نصب و .. رو بذارید اون قسمت.

بخش هدر رو هم خودتون نمیتونید درستش کنید ، چون با توجه به این که هدر شما تمام صفحه هستش ، باید تغییراتی در کدنویسی داده بشه که بخش جستجو و لینک ها و امکاناتی که تو هدر هست با عکسی که گذاشتین هماهنگ بشه . خودتون نمیتونید انجام بدین والا راهنمایی میکردم ، چون نیاز هست تو استایلها و فایل های تی پی ال دست برده بشه .

اگه خواستین از طریق پیام خصوصی اعلام کنید تا با هزینه اندکی تغییرات برای هدر سایت شما انجام بشه . اگه خواستین هدر رو واستون تغییر بدم در اینصورت میتونم قالب هم واستون رایگان نصب و تنظیم کنم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...