رفتن به مطلب

مشکل در ویرایشگر متن صفحه اصلی نسخه 1.4.9

پست های پیشنهاد شده

سلام .

اطلاعات پیش فرض ماژول ویرایشگر متن عوض نمیشه . وقتی می خوام عوضش کنم ، وقتی روی دکمه "بروز رسانی ویرایش گر" کلیک می کنم برمی گردونه به صفحه ی اصلی شاپ ! :(

راهنمایی های توی این پست رو هم انجام دادم اما افاقه نکرد !

لطفاً راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در صورتي كه اين عمليات زير رو انجام بديد و درست نشه احتمالا مشكل عدم سازگاري هاستتون هست و يا دستكاري كه خودتون كرديد و ...

ماژول رو يك بار عزل نصب كنيد و دوباره نصب كنيد و بريد پيكربنديش و امتحان كنيد

به فايل config موجود در پوشش : modules\editorial دسترسي 777 بديد

لینک به دیدگاه

در صورتي كه اين عمليات زير رو انجام بديد و درست نشه احتمالا مشكل عدم سازگاري هاستتون هست و يا دستكاري كه خودتون كرديد و ...

ماژول رو يك بار عزل نصب كنيد و دوباره نصب كنيد و بريد پيكربنديش و امتحان كنيد

به فايل config موجود در پوشش : modules\editorial دسترسي 777 بديد

قبلاً یه نسخه ی آزمایشی 1.4.6 رو روی همین هاست نصب کرده بودم و این مشکل رو نداشت . نسخه 1.4.9 رو از نو همین امروز نصب کردم و دستکاریش نکردم .

ماژول رو غیر فعال و دوباره فعال کردم ، باز نشانی کردم ، حتی با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم ، زبان پیش فرض رو انگلیسی کردم ، دسترسی فایل config رو گذاشتم رو 777 ، اما هیچکدوم مشکل رو برطرف نکرد .

راه حل دیگه ای هست ؟

لینک به دیدگاه

سلام

این مشکل نمیتونه از پرستاشاپ باشه و مسلما یا فایلهایی که آپلود کردید مشکل داره یا هاست و دسترسی هاتون درست نیست و یا اینکه ماژولی خودتون نصب کردید که ماژول ایراد داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...