رفتن به مطلب

تغییر مکان ماژول واحد ارز

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخواهم واحد های ارز از بالای سایت به یکی از منو های چپ یا راست منتقل کنم اما در قسمت ماژول ها نمیشه

لطفاً راهنمایی کنید

چون نمیخوام اوون بالای سایت فقط این باشه و البته حتماً هم میخوام از این ماژول استفاده کنم که قیمت ها به دلار و تومن نمایش داده شود

نسخه : 1.4.9

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعضي ماژول ها قابليت جابجايي ندارن و اين ماژول هم توي هدر مي شينه و بايد قسمت ماژول ها و زير برگه موقعيت "نشاندن يك ماژول" ماژول رو بنشينيد به جايي كه مي خوايد و اگه نشد اين قابليت رو نداره به طور پيش فرض

لینک به دیدگاه

من از داخل هاست مکانش را از تاپ به راست تغییر دادم ولی غیب شد :دی

در کل میشه دستور جاوایی که داره را روی یک لینک قرار داد در منو که با زدن این لینک ارز تغییر کند ؟

لینک به دیدگاه

اگه در فايل دست مي بريد پس دقت كنيد كه بعد از دست برد بايد ماژول رو unistal و سپس دوباره نصب كنيد تا در جايگاه ويرايش شده بشينه و يا اينكه در مسير بالا هم كه گفتم مي تونيد دستي جابجاش كنيد ولي كلا اين نوع ماژول ها در هدر قرار ميگيرند و بردن به سمت بلوك ها كاري نامتعارف و يا غير استاندارد هست

لینک به دیدگاه

بله مشکل همان موقع با درست کردن تغییرات در فایل حل کردم

من چون تمام لوازم سایتم باید قیمت را با دلار وارد کنم و همیشه قیمت تومان و دلار را با ضریب قرار دهم مجبور هستم که ارز پیش فرض دلار باشد و برای اینکه مشتری بتواند پرداخت کند باید حتماً ارز را به تومان تبدیل کند

بالای صفحه اصلاً در دید نیست و میخواهم در یک بلاک سمت راست یا چپ قرار بگیرد و زیر آن نوشته شود حتماً ارز به تومان تغییر دهید

حالا اگر راه دیگری هست که من قیمت محصولات به دلار وارد کنم اما ارز پیش فرض تومان باشد لطفاً راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

سلام

دوستان عزیز با وجود اینکه منتقل کردم سمت راست و قرمز هم نوشتم ولی بازهم مشتری ها میگن چرا قیمت به دلار هست و تومان نیست

راهی نیست که صفحه تا باز میشه خودش قیمت به تومان تغییر کنه ؟

لینک به دیدگاه

کافیه برین به بخش بومی سازی/بومی سازی ، در این صفحه واحد پول پیشفرض رو روی تومان بذارین .

بعد برین به بخش بومی سازی / ارزها ، در این صفحه روی تک تک واحد های پول جز تومان کلیک کنید و همشونو غیرفعال کنید .

لینک به دیدگاه

کافیه برین به بخش بومی سازی/بومی سازی ، در این صفحه واحد پول پیشفرض رو روی تومان بذارین .

بعد برین به بخش بومی سازی / ارزها ، در این صفحه روی تک تک واحد های پول جز تومان کلیک کنید و همشونو غیرفعال کنید .

دوست عزیز اگر دقت کرده باشید من نوشتم که چون کار من با دلارهست من مجبور هستم جنس ها رو در سیستم به دلار وارد کنم که هر روز بالا و پایین میشه فقط نرخ تبدیل دلار به تومان تغییر بدم و به همین خاطرمجبورم پیشفرض دلار باشه

حالا راهی میخوام که بشه با کد یا هر چیز دیگه در هنگام لود شدن سایت به تومان تغییر کنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر دقت کرده باشید من نوشتم که چون کار من با دلارهست من مجبور هستم جنس ها رو در سیستم به دلار وارد کنم که هر روز بالا و پایین میشه فقط نرخ تبدیل دلار به تومان تغییر بدم و به همین خاطرمجبورم پیشفرض دلار باشه

حالا راهی میخوام که بشه با کد یا هر چیز دیگه در هنگام لود شدن سایت به تومان تغییر کنه

درود بر شما

دوست عزیز از فروشگاهتون دیدن کردم و کاملا مشخص بود که ارز رو به تومان تغییر بدیم یعنی کاملا توی چشم بود حالا مشتری هاتون دیگه نمیدونم چرا متوجه نمیشن!

البته واسه اینکه کار مشتری هاتون راحت تر باشه میتونید قیمت هاتون به تومان بنویسید در واقع شما بیایید قیمت یک محصول رو که میخواهید با دلار در فروشگاه قرار دهید حساب کنید که به تومان چقدر میشه سپس قیمت تومان رو توی فروشگاه قرار بدید که نخوان مشتری هاتون پس از وارد شدن به سایت قیمت رو تغییر بدن

من تا به حال فروشگاهی رو ندیدم که قیمت پیش فرضش دلار باشه . یا هم میتونید قیمت پیشفرض رو به تومان تغییر بدید و خودتون قیمت ها رو به دلار وارد کنید

لینک به دیدگاه

سلام

اینجوری که باید مدام همه قیمتها رو تغییر بدن

1- میتونید از ماژول قیمت گذاری پویا در بازارچه استفاده کنید

2- از ماژول massprice استفاده کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود بر شما

دوست عزیز از فروشگاهتون دیدن کردم و کاملا مشخص بود که ارز رو به تومان تغییر بدیم یعنی کاملا توی چشم بود حالا مشتری هاتون دیگه نمیدونم چرا متوجه نمیشن!

البته واسه اینکه کار مشتری هاتون راحت تر باشه میتونید قیمت هاتون به تومان بنویسید در واقع شما بیایید قیمت یک محصول رو که میخواهید با دلار در فروشگاه قرار دهید حساب کنید که به تومان چقدر میشه سپس قیمت تومان رو توی فروشگاه قرار بدید که نخوان مشتری هاتون پس از وارد شدن به سایت قیمت رو تغییر بدن

من تا به حال فروشگاهی رو ندیدم که قیمت پیش فرضش دلار باشه . یا هم میتونید قیمت پیشفرض رو به تومان تغییر بدید و خودتون قیمت ها رو به دلار وارد کنید

سلام

والا من موندم با اینکه قرمز نوشتم و بالا بازم نمیبینن

یعنی حداقل روزی 10 نفر زنگ میزنن

دوست عزیز قیمت ها باید هر روز حتی روزی 2بار تغییر کنه . و اینکار فقط با این میشه که بیام اصلی بذارم ولار و بعد تبدیل بزنم .

نمیشه که هر روز قیمتش همه محصولات عوض کرد

لینک به دیدگاه

شما میتونید ماژول قیمت معادل بر اساس نرخ ارز رو از بازارچه خریداری کنید

ببخشید با گوشی هستم و نمیتونم لینک بدم

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...