رفتن به مطلب

متن محصولات در پرستا 1.4 به تعداد کاراکتر خاصی محدود است؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

صبح بخیر

برای یک محصول نیاز به نوشتن توضیحات زیادی دارم اما بعد از ذخیره سازی بخش انتهایی متن اتوماتیک پاک میشه. انگار که صفحه توضیحات محصول به تعداد کاراکترخاصی محدوده و کاراکترهای متن تبلیغاتی من از اون تعداد بیشتره.

آیا پرستا 1.4.9 همینطوره؟

و اینکه اگر محدوده چطور میتونم این محدودیت رو بردارم یا حداقل کاراکترها رو بیشتر کنم؟ چون الآن نیاز دارم متن تبلیغاتی رو کامل بنویسم ولی این اجازه به من داده نمیشه.

نیاز مبرم به رفع این محدودیت دارم. لطفاً راهنمایی کنید.

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کمتر از متنیه که من گذاشتم. متن من یک و نیم برابر متن شماست.

چرا این محدودیت وجود داره. تست کردم. یک پاراگراف از اول متن پاک کردم در عوضش یک پاراگراف از آخر متن بیشتر نگه داشت! پرستا به تعداد کاراکترهای مشخصی محدودیت داره و میخوام بدونم چطور میشه این عدد محدودیت رو برداشت یا حداقل افزایش داد؟

از اعضای تیم مدیریتی پرستا کسی برای رفع این مشکل راه کاری نداره؟

اگر بخوام این مورد رو به تیم پرستای اصلی گزارش بدم و درخواست کمک کنم باید کجا و از چه طریقی این کارو انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

پرستا خودش اين رو با سازوكارهاي اصلي و طبيعي و استاندارد براتون نهاده

توضيحات بلند نبايد شامل كل متن باشه بلكه براي هدف شما مثلا دو پاراگراف گذاشته ميشه و بقيه كه شامل كل مقاله است در برگه "ضميمه" در هنگام ساخت و يا ويرايش محصول اپلود مي كنيد و در صفحه محصول به صورت بخشي (مانند Tab نظرات) و با عنوان دانلود براي مشتري ظاهر ميشه كه با خوندن دو پاراگراف از متن در توضيحات بلند شما اگر خواهان كليه متن باشه روي اون برگه دانلود كليك و مقاله رو بدون ثب نام و .... دانلود مي كنه

لینک به دیدگاه

[justify]دوست عزیز type فیلد description در MySQL ، [/justify]TEXT هست که حداکثر 64 کیلوبایت داده می تونه در خودش ذخیره (65,535 bytes)

post-56-14373018189603_thumb.png

اون اطلاعاتی که شما می نویسید در ادیتور به طور مستقیم در پایگاه داده ذخیره نمیشه بلکه توسط ادیتور دست کاری می شه و تگ های اچ تی ام ال و استایل بهش اضافه میشه و نتیجه نهایی میشه چیزی شبیه این عکس (یعنی تعداد کاراکتر های داخل دیتابیس بیشتر ار تعداد کاراکتر های متنه)

post-56-14373018187097_thumb.png

شما اگر می خواید باید تایپ description رو

MEDIUMTEXT

16 مگابایت

یا

LONGTEXT

4گیگابایت

تغییر بدید که فکر می کنم اگر حتی یک سطر در جدول مربوطه پر باشه این کار امکان پذیر نیست (امتحان کنید قبلش حتما از پایگاه داده پشتیبان بگیرید)

لینک به دیدگاه

[justify]دوست عزیز type فیلد description در MySQL ، [/justify]TEXT هست که حداکثر 64 کیلوبایت داده می تونه در خودش ذخیره (65' date='535 bytes)

اون اطلاعاتی که شما می نویسید در ادیتور به طور مستقیم در پایگاه داده ذخیره نمیشه بلکه توسط ادیتور دست کاری می شه و تگ های اچ تی ام ال و استایل بهش اضافه میشه و نتیجه نهایی میشه چیزی شبیه این عکس (یعنی تعداد کاراکتر های داخل دیتابیس بیشتر ار تعداد کاراکتر های متنه)

شما اگر می خواید باید تایپ description رو

MEDIUMTEXT

16 مگابایت

یا

LONGTEXT

4گیگابایت

تغییر بدید که فکر می کنم اگر حتی یک سطر در جدول مربوطه پر باشه این کار امکان پذیر نیست (امتحان کنید قبلش حتما از پایگاه داده پشتیبان بگیرید)

[/quote']

از کجا باید به اینجا دسترسی پیدا کنم؟

بعد یک سوال دیگه اینکه یعنی برای دسکریپشن کل محصولات 64 کیلوبایت محدودیت وجود داره یا برای هر محصول؟

با اون قسمت کدهم بله آشنایی داشتم. میخواستم بهش اشاره کنم که با اون کدها به سقف محدودیت رسیدم که دیدم موضوعیت نداره. همه میدونن.

فکر میکنم شما مشکلتون از max_input_vars باشه که اجازه نمیده بیشتر از یک حجم محدود در فرم ها ارسال کنید

سلام

دانوش خان یه توضیح می دادی چی هست و کجا میشه این محدودیت رو برداشت یا حداقل حجمش رو اضافه کرد؟

لینک به دیدگاه

SoheilSmart جان پیداش کردم کجا رو گفته بودی.

توی phpMyAdmin رفتم ولی الآن نمیدونم کدوم تیبل رو رفتی و این عکس رو گذاشتی! مربوط به کدوم تیبله؟

سهیل جان ازت بسیار ممنونم

جداول پروداکت رو گشتم تا پیداش کردم.

مربوط به جدول ps_product_lang بود که دسکریپشن رو از TEXT به longtext تغییر دادم و مشکل برطرف شد!

مشکلی هم پیش نیومد و متن توضیحات محصولات بدون تغییر باقی موند.

اینکه الآن بدون مشکل میتونم متن تبلیغاتیم رو قرار بدم خیلی احساس خوبیه

از همه دوستانی که در تاپیک شرکت کردن و بنده رو راهنمایی کردن تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

سلام ، میشه لطفاً توضیح بدید که از کدوم قسمت باید TEXT را به longtext تبدیل کنیم ؟؟ من هر چی گشتم پیداش نکردم . با تشکر از اساتید

SoheilSmart جان پیداش کردم کجا رو گفته بودی.

توی phpMyAdmin رفتم ولی الآن نمیدونم کدوم تیبل رو رفتی و این عکس رو گذاشتی! مربوط به کدوم تیبله؟

سهیل جان ازت بسیار ممنونم

جداول پروداکت رو گشتم تا پیداش کردم.

مربوط به جدول ps_product_lang بود که دسکریپشن رو از TEXT به longtext تغییر دادم و مشکل برطرف شد!

مشکلی هم پیش نیومد و متن توضیحات محصولات بدون تغییر باقی موند.

اینکه الآن بدون مشکل میتونم متن تبلیغاتیم رو قرار بدم خیلی احساس خوبیه

از همه دوستانی که در تاپیک شرکت کردن و بنده رو راهنمایی کردن تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...