رفتن به مطلب

ترکیب بندی بیش از حد

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان

من محصولاتم طوری که مجبورم برای ترکیبات عرض و طول تعیین کنم عرض و طول هام از 5 شروع میشه تا 150 ، 5 تا 5 تا میره بالا یعنی مجموعا میشه 30 تا عرض و 30 تا طول که یه ترکیب رنگی 2 تایی هم بهش اضافه میشه. پس حالا داریم : ;)

30 * 30 * 2 = 1800

یعنی من برای یه محصول 1800 تا ترکیب تعریف میکنم حالا میخوام بدونم اینجوری سرعت سایت میاد پایین یا اصلا پرستاشاپ این تعداد ترکیب و برای یه محصول قبول میکنه یا نه ؟

امکان این وجود نداره که ترکیب ها رو مثل حالت تعداد تعریف کرد یعنی مثلا طول و عرض و مشتری انتخاب نکنه مثل تکست باکس خودش دستی وارد کنه ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد حواب دادنش بايد تست كنيد و تا جايي كه مي دونم محدوديتي نداره ولي طبيعتا در سرعتتون براي اين تعداد تاثير منفي بسزايي خواهد داشت و ميتونيد از سازوكار خود پرستا استفاده كنيد كه به صورت دستي اين رو از مشتري بگيره و نيازي به تركيب نباشه

در هنگام ساخت و يا ويرايش محصول و برگه

"شخصي سازي"

ابتدا فيلد متني رو يك و ذخيره كنيد و سپس جايگاهي باز ميشه در همين قسمت كه مي تونيد سوال رو از مشتري بگيريد و مثلا بنويسيد طول درخواستي شما:

همچنين براي ايجاد درخواست هاي بيشتر به جاي عدد يك دو رو قرار دهيد و عرض هم اضافه كنيد

لینک به دیدگاه

نیازی به استفاده از ترکیبات ندارید. روشه شروین جان هم جواب نمیده چون قیمت خودکار محاسبه نمیشه

شما باید با استفاده از قیمت گذاری واحد به هدفت برسی.

به طور مثال ۵ واحد در طول و ۵ واحد در ءرض داری پس میتونی واحد رو متر در نظر بگیری و قیمت رو بنویسی ۵ هزار تومان به ازای هر ۵ متر

سپس با روشی که شروین جان گفتن برای تکمیله کار طول و عر ض رو جداگانه بگیری تا سایز مورد نظاره مشتری رو بارش ارسال کنی

لینک به دیدگاه

بله اگه در قيمت مي خواهيد تاثير گذاري داشته باشه بايد روشي كه دانوش جان گفتن رو پي بگيريد و اگر در قيمت مي خوايد تاثير داشته باشه روش بنده تاثيري در قيمت ايجاد نمي كنه بلكه شما رو راحت مي كنه در گرفتن اندازه توسط مشتري

يه راه ديگه هم اين مي تونه باشه كه محصولات مختلف ايجاد كنيد با مشخصه هاي مختلف و مشتري رو ترغيب به اسفاده از جستجوي لايه اي (با نصب و پيكربنديش اون در برگه ماژول) هدايت كني كه مثلا با نواري رنج قيمت رو تعيين كنه و همچنين انتخاب سايز و ... و محصولات براش با انتخابي كه انجام مي ده فهرست بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...