رفتن به مطلب

ایا هاست دانلود در پرستا جواب میده ؟

lawgostar

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخام یه فروشگاه دانلود بزنم و برای همین یه هاست معمولی گرفتم که فروشگاه را نصب کنم و یه هاست دانلود که لینک ها را اپلود کنم اونجا تا کاربر بتونه پس از پرداخت دانلود کنه اما من توی واردکردن محصول که میرم و اپلود میکنم از همون هاست معمولیه لینک میده نه از هاست دانلود .

ایا میشه کاری کرد که از هاست دانلود لینک بده ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما قبل از گرفتن دو هاست مجزا كه يكي دانلودي و يكي معمولي كاشكي مشورت مي كرديد

شما به راحتي مي تونستيد در هاست معمولي با فضاي زياد مثلا 25 الي 30 گيگ هاست معمولي بگيري و با بهترين كيفيت و بهترين امنيت در عدم انتشار لينك دانلود محصولاتتون و همچنين عدم درد سر تعويض لينك ها بعد از هر خريد در هاست دانلود و ... هدفتون رو پياده كنيد

دوستان نميدونم چرا اول كار خودشون رو مي كنن بعد به مشكل مي خورن و بعدش مشورت مي كنند

لینک به دیدگاه

شروین جان

تو فروم سایت اصلی من چند نفر رو دیده بودم که از هاست دانلود جداگانه استفاده کرده بودند با استفاده از سرور رسانه (media server)

ولی نمیدونم چجوری باید تنظیمش کرد

لینک به دیدگاه

بله ولي ايشون دو تا هاست مجزا گرفتن و نيازي به اين كار نبود و در هاست معمولي مي تونن خدمات دانلود خودشون رو ايجاد كنند و نيازي به خرج اضافي و مجزا گرفتن نبود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...