رفتن به مطلب

استفاده از محصولات سیستمهای همکاری فروش

rima124

پست های پیشنهاد شده

سلام

آیا امکانش هست از کدهای محصولات سیستمهای همکاری در فروش ، در معرفی محصولات در پرستا شاپ استفاده کرد. لطفا راهنمایی میفرمایین.

ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان لطفا اشتباه راهنمایی نکنید

به صورت ماژول نیست و برای افزودن محصولات این سیستم ها باید حالت فروش را در سایت خاموش کرده و لینک خرید پستی را در سایت به صورت دستی قرار بدید

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا اشتباه راهنمایی نکنید

به صورت ماژول نیست و برای افزودن محصولات این سیستم ها باید حالت فروش را در سایت خاموش کرده و لینک خرید پستی را در سایت به صورت دستی قرار بدید

موفق باشید.

ممنون از راهنماییتون. میشه بیشتر راهنمایی کنید. ببینید من چندتا محصول خودم موجود دارم و میخوام چندتا محصول همکاری در فروش هم داشته باشم. آیا داشتن این دو کنار هم امکان پذیر هست؟

لینک به دیدگاه

بله

در مورد ايجاد لينكي و غير فعال كردن روند خريد خود پرستا چيزي شبيه اين ميشه كه مي تونيد لينك هم حاوي همون همكاري در فروش باشه

http://hircangames.com/

و در كنار هم نيز مي تونيد استفاده كنيد كه مثلا موجودي اون محصول رو صفر كنيد و سفارش بيش از موجودي هم غير فعال و يا اصلا تيك فعال بودن براي خريد رو برداريد از اون محصولي كه مي خواهيد به لينك همكاري در فروش پاس داده بشه و يه عكس حاوي لينك بزاريد

ولي در كل بايد يكم ويرايش انجام بديد مثل سايت نمونه بالا

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام خسته نباشید

ببخشید من می خام توی فروشگاهم به عنوان همکار فروش محصولات سایت های دیگه رو بفروشم در واقع توی سیستم همکاری فروش سایت های دیگه عضو شدم و اونها بهم لینکهایی می دن که توی فروشگاه قرار بدم اما نمی دونم میشه همچین کاری کرد ؟ اگه میشه کجا باید قرار بدم و چطوری؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

ببخشید من می خام توی فروشگاهم به عنوان همکار فروش محصولات سایت های دیگه رو بفروشم در واقع توی سیستم همکاری فروش سایت های دیگه عضو شدم و اونها بهم لینکهایی می دن که توی فروشگاه قرار بدم اما نمی دونم میشه همچین کاری کرد ؟ اگه میشه کجا باید قرار بدم و چطوری؟

ممنون

تو تنظیمات حالت نمایشگاهی رو روشن کنید

بعد تو توضیحات محصول لینکو بذارید

لینک به دیدگاه

مرسی از توجه شما و پاسختون

من تصویر بخش تنظیمات رو گذاشتم اینجا کجای اون باید برم برای حالت نمایشگاهی؟

و اینکه همونطور که گفتم سیستم های همکاری فروش وقتی روی محصولی کلیک می کنید یه لینک تبلیغات میدن بهتون که ظاهرا اگه توی سایت ( حالا کجاش نمی دونم ) قرار بگیره اون محصول به شکل تبلیغ دیده می شه نمی دونم چطور باید توی پرستا این لینک رو قرار بدم اصلا می شه ؟

بازم ممنون :shy:

untitled.bmp

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...