رفتن به مطلب

ماژول زمانبندی ارسال

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم بدونم ماژولی برای ارسال به صورت زمانبندی شده در پرستاشاپ موجود هست؟

من یه فایل .csv دارم که تمام محصولاتم داخل اون هست حالا میخوام بدونم آیا میشه یک پارامتر خاص رو به فایل اضافه کرد که هر محصول در یک زمان خاص مثلا به فاصله ی هر 1 دقیقه به پرستاشا=پ وارد شه؟

تعداد محصولات زیاده به خاطر همین میخوام اینجوری باشه که مشکلی پیش نیاد از لحاظ سئو و دید گوگل

من میخوام با یک ترتیب خاصی (از لحاظ زمان بندی انتشار)این محصولات رو به شاپم اضافه کنم

لطفا کمکم کنید خیلی مهم هستش

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول خير

نميدونم چه كاريه اخه؟!!!

همه از خداشونه در ان همه محصولات رو بيارن توي فروشگاه و به گوگل هم بشناسن حالا هر چه زودتر بهتر شما مي خواي تاخير بندازي؟!!!!

يكي از راحتترين روشش فيلد فعال بودنش رو 0 قرار بديد و يا فيلد del رو يك از پايگاه داده

لینک به دیدگاه

ماژول خير

نميدونم چه كاريه اخه؟!!!

همه از خداشونه در ان همه محصولات رو بيارن توي فروشگاه و به گوگل هم بشناسن حالا هر چه زودتر بهتر شما مي خواي تاخير بندازي؟!!!!

يكي از راحتترين روشش فيلد فعال بودنش رو 0 قرار بديد و يا فيلد del رو يك از پايگاه داده

ببینید من میخوام محصولات کم کم وارد بشن

خب یعنی شما میگی مثلا یک فروشگاهی هیچی محصول نداره گوگل هم میدونه زیاد بروز نمیشه بعد یهو 6000 عنوان محصول بره داخلش و بعشم دوباره مثله ایندفه بروز نشه یعنی خیلی کمتر بروز بشه

آیا برای سئو ی گوگل بد نمیشه؟

یعنی گوگل شک نمیکنه؟ تویه پیج رنک و رفتن مطالب در گوگل تاثیر نداره؟

لینک به دیدگاه

خير ربطي نداره عزيز و اين روند طبيعي هست

ميتونيد جلوي دسترسي ربات هاي گوگل رو بگيري با robot.txt و هر چند وقت دوباره برگردوني حالت طبيعي

http://webdesign.about.com/od/promotion/ht/htrobotstxt.htm

لینک به دیدگاه

ماژولی برای اینکار وجود نداره ،اما میتونید سفارش بدین واستون بنویسن ، به هر حال توصیه نمیشه ، گوگل دیگه الگوریتم های پیشرفته تری داره و مسلما فرق فروشگاه با وبلاگ رو متوجه میشه ، یعنی شاید برای یک وبلاگ اهمیت بروز شدن تو الگوریتم گوگل خیلی مهم باشه ، اما مسلما برای فروشگاه ها این از اهمیت کمتری برخورداره و مطمئن باشید گوگل برای این دو تفاوت قائل میشه . اگه قائل نمیشد که دیگه اسمش گوگل نبود !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...