رفتن به مطلب

ناسازگاری قالب ولوت با نسخه های بالاتر

Andisheh

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من ورژن 1.4.9 رو نصب کردم و قالب ولوت رو از بازارچه خریدم.

اما موقع نصب این ایراد رو گرفت که باید روی نسخه 1.4.8.2 اینکار انجام بشه.

حالا سوالم اینه که میشه این قالب رو برای نسخه های بالاتر سازگار کرد؟

همچنین بصورت آزمایشی که روی همون نسخه سازگارش نصب کردم از منو گرفته تا اسلایدشو و ... مشکل داشت.

آیا فارسی سازی اون مشکل داشته و اگه آره چرا قالبی که مشکل داره رو برای فروش گذاشتید؟

ممنون میشم دوستانی که براشون امکان راهنمایی هست ، حالا از همین طریق یا پیام خصوصی اطلاع بدن.

متشکرم

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست خوبم قالب تست شده و سالمه. از طریق نصاب که قالب رو نصب کنید کاملا صحیح نصب میشه و مشکلی هم نداره!

به دانوش جان پیام بدید تا بررسی کنن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از پاسخ شما

لطفاً در مورد اینکه امکان ارتقاء این قالب به نسخه بالاتر هست نیز توضیح بدید چون الان فقط تا 1.4.8.2 رو ساپورت میکنه.

حالا بجز مدیر پروژه که باهاشون تماس میگیرم اگه دوستان دیگه ای هم میتونن در مورد تنظیمات مختلف ادمین راهنمایی کنن ممنون میشم.

متشکرم

لینک به دیدگاه

این قالب تا جایی که بنده میدونم با 1.4.9 هم سازگاره. بازم شما از دانوش بپرسید دقیق بهتون میگه. تنظیماتش هم بصورت خودکار اگه قالب رو از طریق ماژول نصاب قالب نصب کنید انجام میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از پاسختون

بله من از طریق همون نصاب عمل کردم. اما برخی آیتمها عمل نکرد و با کارهای متفرقه تونستم دست و پا شکسته اونها رو فعال کنم. ولی دنبال نصب بدون عیب و ایراد هستم.

همچنین جناب دانوش در تاپیکی دیگه به این موضوع اشاره کرده بودن که قالب ایراد داره و اونو اصلاح میکنن.

در مورد ورژن ، چون دقیقاً از طریق خود نصاب عمل کردم و این پیغام رو داد عرض کردم. حالا میخواستم بدونم امکان ارتقاء قالب هست یا خیر؟

متشکرم

لینک به دیدگاه

آخه قالب های 1.4.8 و 1.4.9 فرقی ندارن با هم. قالب فقط یه مشکل کوچولو داشت که دانوش قرار بود رفع کنه. فکر میکنم بهتره خود دانوش پاسخ بده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

قالب روی 1.4.9 تست شده و مشکلات چندانی نداره.

چند مشکل جزیی هست که قرار بود رفع کنم و مشکلی در نصب قالب فکر نمیکنم باشه.

پیام خطا با پیام اطلاع رسانی تفاوت داره. شما خطا دریافت کردید؟!

حتمن از طریق نصاب نصب کنید. من هم مشکلات رو بررسی میکنم چون روی سیستم خودم دیدم و مشکلی نداشت.

لینک به دیدگاه

سلام

بله من بعد از اینکه از طریق نصاب فایل رو آپلود کردم پیغام داد که این قالب باید روی ورژنهای 1.4.7 تا 1.4.8 نصب بشه.

بعد که اونو روی یه ورژن 1.4.8.2 که گفته بود نصب کردم در منو ، اسلایدشو و ... اشکالاتی داشت.

لطفاً زمانی رو مشخص کنید تا از طریق مسنجر با هم بتونیم مشکلات رو حل کنیم.

متشکرم

لینک به دیدگاه

شما میتونستید پیغام رو نادیده بگیرید.

بعید میدونم پیغام جلوی نصب قالب را بگیرد.

از طریق مسنجر نمیتوان مشکلات را رفع کرد. پشتیبانی این قالب فقط در انجمن هست.

امشب سعی میکنم نسخه جدید را قرار بدم.

لینک به دیدگاه

sلام

با تشکر از پاسخ شما

فرمایش شما صحیح و منهم نادیده گرفتم ولی بعدش مگه نباید خود قالب در بخش مربوطه نمایش داده میشد تا من بجای قالب پیش فرض اونو انتخاب کنم؟

اگه بله که قالب توی اون لیست نبود و این یعنی اینکه قالب بخاطر ناسازگاری نصب نشده.

بهرحال حالا که زحمت میکشید و قالب رو درست میکنید کاری کنید کحداقل برای آخرین نسخه 1.4 هم قابل استفاده باشه.

حالا منتظر میمونم و نسخه جدید رو نصب می کنم اگه مشکل برطرف نشده بود خواهشاً برای کمک یه راهکار سریعتر در نظر بگیرید.

چون بهرحال هر دو نمیتونم 24 ساعته آنلاین باشیم که سریع از طریق انجمن تبادل اطلاعات کنیم و این پروسه در اون صورت چند سال نوری طول میکشه ولی در صورت حضور هماهنگ شده در مسنجر نهایتاً نیم ساعته کار حل میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از اینکه بهرحال یکی پیدا شد بعد از چند روز جواب بده.

اگه شما به پستهای قبلی و تاریخ اونها توجه کرده باشید احتیاجی به این پرسش نبود.

جناب دانوش چند روزه که قراره نسخه اصلاح شده قالب ولوت اسکای رو قرار داده و پاسخ اون سوال منو بدن که نه خبری از خودش هست نه مدیر انجمن.

بحث من 2000 تومانی که بابت خرید قالب پرداخت کردم نیست بلکه تعهدی است که بهرحال حداقل در ازای دریافت وجه باید متوجه مسئولین سایت باشه ولو اینکه خدمات رایگان بسیاری رو هم در این انجمن انجام داده باشن.

تا حالا هم هیچ توهین و بی احترامی به کسی نکردم و کاملاً منطقی دنبال رسیدن به جواب هستم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست خوبم من واقعا معذرت میخوام. من و دانوش جان یه چند روزی به خاطر مراسم سال داییمون از کارها عقب افتادیم. قول میدم از یکشنبه مجدد همه چیز به روال عادی برگرده و کارها دوباره پیگیری بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

قالب به روز شد.

افرادی که خریداری کردند به تاریخچه سفارشات خودشون مراجعه کرده و دانلود کنند.

راهنمای انگلیسی نصب هم داخل بسته قرار داده شد.

اگر به هر دلیلی موفق به نصب از طریق نصاب نشدید کافی است راهنما را برای جایگیری هوک ها مطالعه کنید.

مشکل فونت هم مشاهده نشد. فونت اصلی هوما است ولی چنانچه کاربری این فونت را نداشته باشد تاهوماست و مشکلی نخواهد داشت.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از به روزرسانی قالب

اما نفرمودید برای آخرین ورژن 1.4 هم سازگار شده یا نه؟

چون من دقیقاً همه مراحل رو درست رفتم ولی مشکل ناسازگاری میزنه و در لیست قالبها اونو نشون نمیده.

لطفاً اگه میشه برای نسخه 1.4.9 هم سازگارش کنید.

متشکرم

لینک به دیدگاه

قالب توسط خود بنده همون نسخه ابتدایی تست شده و در 1.4.9 به درستی و بدون هیچ مشکلی و ..... نصب و ...... شد

تنها مشکلاتی که داشت همونایی بود که عنوان کردم و مشکلاتی که می فرمائید اصلا رویت نشده (در همون نسخه ابتدایی حتی)

شما یا مشکلاتی در خود پرستاتون و یا ..... دارید که می تونید پشتیبان بگیرید برای نصب و حل مشکلاتتون چون هیچ یک از مشکلاتی که ذکر کردید ریت نشده عزیز

لینک به دیدگاه

سلام

متأسفانه نسخه آخر ارائه شده هم دارای مشکلاتی بود که برخی از اونها رو از طریق نصب دستی برطرف کردم ولی همچنان اشکالات دیگه ای هست.

اینجا هم فقط در باغ سبز رو نشون میدن و هدف کاملاً مشخصه که با سیاست اوپن سورسها کاملاً در تضاد.

لذا از دوستانی که بدون توقع بتونن به سوالات من بصورت آنلاین (شاید حدود نیم ساعت زمان) پاسخ بدن از طریق پیام خصوصی اطلاع داده تا منهم به نوبه خود از خجالتشون دربیام.

متشکرم

لینک به دیدگاه

سلام

متأسفانه نسخه آخر ارائه شده هم دارای مشکلاتی بود که برخی از اونها رو از طریق نصب دستی برطرف کردم ولی همچنان اشکالات دیگه ای هست.

اینجا هم فقط در باغ سبز رو نشون میدن و هدف کاملاً مشخصه که با سیاست اوپن سورسها کاملاً در تضاد.

لذا از دوستانی که بدون توقع بتونن به سوالات من بصورت آنلاین (شاید حدود نیم ساعت زمان) پاسخ بدن از طریق پیام خصوصی اطلاع داده تا منهم به نوبه خود از خجالتشون دربیام.

متشکرم

ببینید دوست عزیز ، اوپن سورس در ایران درست معنا نمیشه ، اوپن سورس این نیست که همه چی رایگان در اختیار شما قرار بگیره ، وردپرس اوپن سورسه ، اما منبع درآمد بسیاری از طراحان وب از همین وردپرس اوپن سورس هستش . من قالبی که شما خریدین رو حتی نگاه هم نکرده ام تا به حال و نمیدونم چه شکلیه و ... اما دو نکته رو میتونم بهتون بگم ، از قالب دو تومنی میتونید در یک حدی انتظار داشته باشین و اینکه این قالب رایگانه و طراحش نه این انجمنه ، نه از کاربرای این انجمن !

این قالب طراحش یک فرد خارجیه و 2 تومنی که پرداخت کردین فقط برای فارسی کردن قالب بوده نه چیز دیگه . اینا رو هم باید در نظر بگیرین .

ضمنا من خیلی وقته این بحث رو دنبال میکنم و خیلی تعجب میکنم که تا حالا این مشکل رو نتونستین حل کنید ، به بخش پروفایل من مراجعه کنید ، آی دی یاهو ، آدرس ایمیل موجوده ، تماس بگیرین مشکلتون رو حل کنم . شاید نیم ساعت هم طول نکشه ! ;) شاید مشکل اصلا از قالب نباشه و یه چیز دیگه باشه ، نمیشه که صددرصد چیزی رو گفت .

لینک به دیدگاه

متوجه بهانه گیری های شما نمیشم.

این که شما با نصب خودکار به مشکل خوردید و مجبور شدید به صورت دستی قالب رو تنظیم کنید هیچ ارتباطی به بومی سازی این قالب نداره!

بومی سازی شامل افزودن چندین فایل css و تصویر هست و نه هیچ چیز دیگه!

این مشکلات طبیعی بوده و قرار نیست ما پاسخ گوی تنظیمات نادرست قالب یا شما باشیم. (قالب وقتی تست شده و چند کاربر این را تأیید میکنند بدون شک مشکلی ندارد)

چیزی که پشتیبانی این قالب محسوب میشه بومی سازی است یعنی شما بیا و بگو در این صفحه فلان جا راست چین نیست و مشکل داره

نصب این قالب دو راه داره اگر در ابتدا اشتباه نصب کنید بعد از هربار نصب بازهم موفق به نصب درست نمیشید و به همین دلیل فایل راهنما که شامل جایگاه ماژول هاست رو در بسته قرار دادم

دیگه بحثی در این باره نمونه و این بحث هم به زودی حذف خواهد شد چون مشکلی که وجود ندارد را پیگیری میکند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...