رفتن به مطلب

TECHNICAL ERROR

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

زمانی که می خواهیم یه محصول را اضافه کنیم به سبد ارور زیر را می دهد

TECHNICAL ERROR: unable to add the product.

Details:

Error thrown: [object XMLHttpRequest]

Text status: parsererror

البته لازم به ذکر است که محصول اضافه می شود ولی این ارور را می دهد http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/lightbulb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این اولین پست شما در انجمنه ، باید بگم خوش اومدین . سه تا خواهش دارم ازتون ، یکی اینکه سعی کنید قبل از ارسال پست در انجمن جستجو کنید و اگه جواب سوالتون رو پیدا نکردین اون موقع پست بدین .یکی هم اینکه از عنوان های درست و کاملی برای پست ها استفاده کنید . عنوان ارور اصلا مناسب نیست ، عنوان باید مشکل شما رو مشخص کنه . آخری هم اینکه همیشه آدرس سایتی که مشکل دارین ذکر کنید .

این مشکلی که دارین دو تا دلیل میتونه داشته باشه :

1 - سرعت اینترنت شما پایین باشه ، و یا شما بعد از کلیک بر روی دکمه ، بلافاصله روی لینکی کلیک بکنید.

2 - قالبی که استفاده میکنید خطا داشته باشه ، یا ماژولی روش نصب باشه که مشکل ساز میشه .

در موارد بسیار بسیار نادر از هاست یا مرورگرتون هم میتونه باشه .

لینک به دیدگاه

بنده نظرم دقیقا برعکسه بهمن جانه و این مشکل 80 درصد مربوط به هاستتون هست و safe moad

موارد دیگه ای که عرض کردن بهمن جان رو من در دو دسته ده درصدی قرار می دم

برای روشن شدن موضوع، سایتتون رو قرار بدید تا توسط دوستان چک شه

لینک به دیدگاه

من این مشکل رو زمانی که سرعت نت پائین بوده و همچنین زمانی که هنوز صفحه به طور کامل لود نشده و کلیک کردم، در سایتهای زیادی دیدم

و فکر نمیکنم ایراد از مرورگر و یا هاست باشه

البته نمیشه به طور قطعی اینها رو رد کرد

به هر حال با گذاشتن آدرس سایت مشخص میشه

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان تشکر از مشارکت هم جانبه در این بحث

لازم به ذکر است که بنده نه سرعت اینترنتم پایینه نه هاستم ضعیف هست و از بهترین هاست دنیا یعنی hostgator هست

--بعد از این هم دو مشکل دیگه هم دارم--

اول از این که این مشکلات که الان می نویسم در فروم بود ولی انجام دادم درست نشد

1.این که درگاه پارسیانم وصل نمیشه در صورتی که روش نصب ماژول و همون مشکلی که توی یکی از صفحات بود که روی سرور جدید می مونه و روی قدیم بر نمی گرده (قابل ذکر هست تازه رفتم توی سورسش و هر چی رو سرور جدیدش بود تغییرش دادم به سرور قدیم ولی باز هم با کد خطا روبه رو می شیم و هیچ شماره ای هم نداره

2.مشکل دوم یعنی سوم من قالب دارچینارو نصب کردم بدون مشکل ولی بعد از این که قالب سبز و خاکستری رو نصب کردم حتی زمانی که قالب دارچینا را انتخاب می کنم تاپ منوی قالب سبز و خاکستری میاد روی قالب دارچینا

ممنون

لینک به دیدگاه

در مورد مشکل سوم باید از سربرگ ماژول ها در پنل مدیریتی فروشگاهتون برید و ماژول تاپ منوی قالب قبلی رو حذف نصب کنید. الآن دوتا ماژول تاپ منو دارید که روی هم افتادن.

در مورد تکنیکال ارور هم توی فروم پرستا این دلایل نوشته شده.

1- سایت هنوز بطور کامل لود نشده و شما روی یک دکمه کلیک میکنی

2- مشکل از سروره که سرعت لود سایت رو میاره پایین و باعث میشه این ارور دیده بشه

3- مشکل از سروره که باعث بد یا ناقص اجرا شده اسکریپت میشه

4- مشکل از یکی از افزونه هایی هست که نصب کردی. علاوه بر اینکه یک افزونه ممکنه خودش مشکل داشته باشه، بعضی افزونه ها خودشون سرعت لود سایت رو میارن پایین و باعث اتفاق افتادن مورد1 میشن. مثل ماژول گوگل پلاس در ایران و ...

5- مشکل از سروره که باعث بد یا ناقص اجرا شدن یکی از افزونه هایی میشه که نصب کردی

لینک به دیدگاه

لازم به ذکر است که بنده نه سرعت اینترنتم پایینه نه هاستم ضعیف هست و از بهترین هاست
بارها اعلام کردیم دوست عزیز

هاست قوی به معنای سازگاری نیست برای همین من حتی برای دوستان فروش هاست سازگار می دم که کلی توابع و بهینه سازی ها مخصوص بهتر اجرا شدن پرستا درش به کار برده شده

همانطور که معظمی جان هم به نقل از انجمن اصلی پرستا گفتن 80 درصد مشکلات ناشی از هاستتون هست ولی خطایی که بر میگردونه حاوی عدم شماره هست حس می کنم یا پرستا رو بد نصب کردید و یا بازی هایی که با نصب قالب ها کردید و یا تغییر همه جانبه ماژول ها و ... باعث این خرابی شده

در مورد منو هم قالب ها از دو ماژول محتلف استفاده می کنند که دارچینا jbx-menu هست و خاکستری blocktopmenu که باید اون یکی رو حذف نصب کنید بسته به قالب انتخابیتون

نظر من اینه پرستا رو مجدد نصب کنید از پایه و سپس اگه با قالب پیش فرض همین مشکل رویت شده اطمینان حاصل کنید صد در صد از هاستتونه که می تونید هاست سازگار بگیرید

لینک به دیدگاه

نقل قول

- سایت هنوز بطور کامل لود نشده و شما روی یک دکمه کلیک میکنی (تست شد)

2- مشکل از سروره که سرعت لود سایت رو میاره پایین و باعث میشه این ارور دیده بشه(تست شد)

3- مشکل از سروره که باعث بد یا ناقص اجرا شده اسکریپت میشه(تست شد)

4- مشکل از یکی از افزونه هایی هست که نصب

کردی. علاوه بر اینکه یک افزونه ممکنه خودش مشکل داشته باشه، بعضی افزونه

ها خودشون سرعت لود سایت رو میارن پایین و باعث اتفاق افتادن مورد1 میشن.

مثل ماژول گوگل پلاس در ایران و ... (تست شد)

5- مشکل از سروره که باعث بد یا ناقص اجرا شدن یکی از افزونه هایی میشه که نصب کردی

(تست شد)

مشکلات به وجود اومده که تاپ منو درست شد

ولی ارور و مشکل درگاه پارسیان درست نشد و چیزهای گفته شده را امتحان کردم حتی بر روی یک سرور دیگه امتحان کردم ولی بازم همین هست

توضیح بیشتر در مورد مشکل پارسیان اولا زمانی که بخوای خرید مهمان داشته باشی به مرحله آخر که میرسه و روی گزینه بانک پارسیان کلیک می کنی دوباره بر می گرده به صفحه تصدیق یعنی همون ورود

حالا بعد از اینم که وارد میشی ارور 22 را می دهد

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

من هم همین مشکل را داشتم و بالاخره راه حل این مشکل را یافتم

کافیه برید این مسیر و

tools/smarty/plugins/shared.mb_str_replace.php

replace line 30 :

$parts = mb_split(preg_quote($search), $subject);

with :

if (function_exists('mb_split')) {

$parts = mb_split(preg_quote($search), $subject);

} else {

$parts = split(preg_quote($search), $subject);

}

لینک به دیدگاه

خطای 22 ماژول بانک پاسیان هم مربوط میشه به آی پی اشتباه . حالا یا شما آی پی هاست سرور را اشتباه به بانک دادید یا کارمند بانک اشتباه ثبت کرده باید چک بکنید .

در صورتیکه مشکلتان حل نشد ادامه بحث را در صفحه مربوط به ماژول بانک پارسیان ادامه دهید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...