رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام

امروز ۲ تا فاکتور در سایت ثبت شد و شماره پیگیری و تراکنش هم در فاکتور ثبت شده ولی وضعیت پرداخت Awating Bank Payment هست !!!

چه مشکلی ممکنه بوجود اومده باشه ؟ پرداخت موفقیت امیزه بوده یا نه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان خواهشا یکی جواب بده

تا الان ۷ تا فاکتور پشت سر هم این اتفاق براشون افتاده

مشکل در سمت بانک تراکنش موفقیت امیز انجام میشه ، ولی وقتی به سمت سایت بر میگرده صفحه سفید میشه و همون مشکلی که در پست بالا گفتم پیش میاد

لینک به دیدگاه

نسخه 1.8 سازگار با پرستاشاپ 1.4 به پست اول اضافه شد.

مشکلی بود گزارش بدید.

@shahriar57: بانک ملت چنین وضعیتی رو ست نمیکنه. ممکنه به خاطر نصب ماژول دیگه ای باشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

دیباگ روشن شد ، به سایت بانک هدایت میشه - مشخصات کارت وارد میشه - روی دکمه پرداخت کلیک میشه - جمله پرداخت با موفقيت انجام شد. درحال ارسال اطلاعات به سايت پذيرنده ... رو نمایش میده

و در اینجا در ادرس بار برارزر این آدرس رو مینویسه http://www.mysite.com/module/bankmellat/validation در حالیکه هنوز تو صفحه بانک هست !!!!!!!!

من ۴۵ دقیقه گذاشتم پیچ رو در همین حالت گذاشتم تا شاید ریکوست به سایت ارسال بشه ولی هیچ اتفاقی نیفتاد !!!!

وقتی دستی صفخه رو رفرش کردم باز هم افاقه نکرد . و همون جا میمونه . با iMac با ۳ تا برازر و با ویندوز ۸ با ۴ تا برازر چک کردم و تمام نتایج یکی بود !

حالا اتفاقی که در سمت ادمین پنل میوفته جالبتر هست - شماره تراکنش و پیگیری رو در صفحه فاکتور نشون میشده ولی اجازه تغییر وضعیت پرداخت به تایید شده رو نمیده . در لیست فاکتور ها هم در قسمت وضعیت پرداخت -- نشون میده

هم با سرویس شاپرک فعال تست شد و هم خاموش

لینک به دیدگاه

شما مشکل دیگه ای دارید و باید بررسی بشه

در انجمن نمیشه کمک کرد چون علت مشخص نیست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

چرا قبل از اپدیت به نسخه ۲.۸ همچین مشکلی نبود ؟؟

اگر در انجمن پرستا ایرانی مطرح نشه پس کجا باید مطرح بشه مشکلی که بواسطه اپدیت ماژول ۱۰۰ ایرانی افتخار ملی بوجود اومده ؟

حداقل میتونید بگید باید کجا دنبال مشکل گشت.

لینک به دیدگاه

شما مشکل دیگه ای دارید و باید بررسی بشه

در انجمن نمیشه کمک کرد چون علت مشخص نیست

چرا قبل از اپدیت به نسخه ۲.۸ همچین مشکلی نبود ؟؟

اگر در انجمن پرستا ایرانی مطرح نشه پس کجا باید مطرح بشه مشکلی که بواسطه اپدیت ماژول ۱۰۰ ایرانی افتخار ملی بوجود اومده ؟

حداقل میتونید بگید باید کجا دنبال مشکل گشت.

دوست من به دانوش جان پیام خصوصی بدید تا براتون بررسی فنی کنن. اینطور مسائل معمولا مربوط به سرور هست. البته بنده نظر فنی نمیدوم و خود آقای میرعلایی باید بررسی کنن

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

دوست من مسایلی مطرح میکنید که اگر یک سال هم در انجمن سوال کنید به نتیجه نرسید

مشکل مشخص نیست و باید به صورت شخصی براتون بررسی بشه

چرا بعد از 2.8 اینطوری شده؟

من میگم چرا فقط شما این مشکل رو دارید؟

ماژول ممکنه مشکل داشته باشه اما به این شکل مشکل شما حل نمیشه تا زمانی که بررسی بشه

لینک به دیدگاه

سلام.

من کل تاپیک را درباره بروز رسانی ها نخوندم . همانطور که می دانید قرار از این ماه یا ماه دیگه آدرس درگاه های بانکی به شاپرک تغییر کنه . به پرداخت هم چندین دفعه برای من sms زده که آدرس درگاه خود را در ماژول عوض کنید . میخواستم بدونم مازولی بانکی که در بازارچه هستش آپدیت این قسمت را داره یا هنوز آماده نشده ؟

لینک به دیدگاه

بر روی نسخه 1.4 تستش کردم به درستی کار می کنه و هیچ مشکلی نداره فقط در بخش پیکربندی ماژول کلمه های yes و no جابجا نوشته شده اند و بدرستی به سرور شاپرک بانک ملت وصل میشه و پس از پرداخت بدون هیچ خطایی و با نمایش پیغام صحیح به سایت فروشگاه بر می گرده.

بنده از طرف تمام کاربران انجمن از دانوش عزیز تشکر می کنم که بر روی این ماژول بسیار ارزشمند وقت گذاشتند و حتی قبل از اینکه سرور قدیمی بانک قطع بشه و کاربران توی دردسر بیافتند این ماژول را اصلاح کردند.

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

من درگاه بانک ملت 2.7رو نصب کردم و ترمینال رو فعال کردم

موقع پرداخت با درگاه

ارور

((اشکال در تعریف اطلاعات مشتری میده))

مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

سلام و درود

دوستان من از نسخه ی 1.5 استفاده میکنم و نسخه ی درگاه پرداخت هم که نصب کردم 2.8 هستش...

حالا اطلاعات درگاه پرداخت رو که وارد میکنم ، شاپرک رو هم فعال میکنم .. یه خرید تستی انجام میدم ، خطا میده میگه : پذیرنده نامعتبر است.

میخواستم بدونم مشکل از کجاست ... ؟ باید چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

دو تا حالت داره

1. آی پی اعلامی تان به بانک اشتباهه

2. یوزر نیم یا پسورد درگاهتان را اشتباه وارد کرده اید

یوزر نیم و پسورد رو که مطمئنم درسته چون چندین بار تصحیح کردم...

ولی خب اگه IP اشتباه باشه باید چیکار کنم ؟ چطوری می تونم دوباره تنظیمش کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

[align=left][align=right]با عرض سلام و خسته نباشید:

تقریبا تمام پستهای مربوط به رفع مشکل ماژول و اتصال به درگاه بانک ملت رو مطالعه کردم. اما باز شک دارم گفتم مطرح کنم تا مشکلم رفع شه:

بانک ملت امروز برای من ایمیلی حاوی این اطلاعات فرستاد:

----------------------------------------------------------------------------------------------

پذیرنده گرامی لطفا" جهت اتصال به درگاه پرداخت پایانه های مجازی شرکت به پرداخت

ملت با توجه به مستندات فنی نسبت به بارگذاری شماره پایانه،نام کاربری و رمز عبور

به شرح ذیل اقدام فرمائید.

جناب / شرکت: ********

نام فروشگاه: هسته گرافيك

شماره پایانه: 1624993

نام کاربری: cgcore

رمز عبور: ******

در حفظ ونگهداری این اطلاعات مسئولیت پذیر باشید.

----------------------------------------------------------------------------------------------

ابتدا ماژول 2.8 و سپس ماژول 2.6 رو نصب کردم و اطلاعاتی رو که با رنگ قرمز مشخص شده در بالا را به دقت داخل ماژول وارد کردم. و یک نمونه کالا جهت تست با قیمت 10000 تومان نیز تعریف کردم . اما در انتهای سفارس با کلیک لینک بانک ملت (در هر دو نسخه ماژول ها) پیغام های زیر نمایش داده میشن:

1. بدون فعال کردن new web service و test for Reversal پیغام شماره 1 ظاهر میشه
  2. با فعال کردن new web service و test for Reversal پیغام شماره 2 ظاهر میشه

فکر کنم آی پی به بانک اشتباه دادم اما با توضیحاتی که اوایل این مبحث مطالعه کردم باید از هاست آی پی را بگیرم، البته من هم همین کارو کردم و یه تیکت به مدیر هاست ارسال کردم و در جواب آی پی ندادن، گفتن این مشخصات روز اول خرید ارسال شده به ایمیل تان، خلاصه داخل ایمیل پیداش کردم به شرح ذیل نوشته:

مشخصات سرور میزبانی سرویس شما

نام سرور : Host4

آی پی سرور : 5.56.133.12 ...... منم همین آی پی رو به بانک دادم. و نامه بالا رو فرستاد، اما این آی پی با آی پی که در سمت چپ cpanel قرار داره فرق داره اونجا نوشته:

[align=left]5.56.133.10 : Shared IP Address

[align=right]من موندم الان کدوم آی پی رو بایستی میدادم بانک:

آی پی که هاست روز اول به ایمیلم بعد از خرید فرستاده آی پی سرور : 5.56.133.12 یا آی پی که سمت چپ cpanel با این عنوان 5.56.133.10 : [align=left]sh

ared IP Address

درج شده ؟؟؟؟؟[/align]

آیا خطاهای زیر به خاطر اشتباه دادن آی پی به بانک نمایش داده میشن یا خیر؟ راه حل چیست؟

[align=left][align=right]راستی دوستان امروز ای نماد میلی فرستاد بابت رفع نواقص:

بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام در سامانه نماد اعتماد الکترونيکي، مطابق با توضيحات زير داراي نواقصي است. ضروري است با مراجعه به کارتابل خود و انجام عمليات «رفع نقص درخواست»، نسبت به تکميل و ارسال فرم اقدام نماييد.

مشکلم فقط نبودن سامانه پرداخته لطفا کمک کنید... تا هم نماد و هم سامانه ملت یکجا درست شن

با تشکر

[/align]

[/align]

[/align][/align][/align][/align]

post-5306-14373019563092_thumb.jpg

post-5306-14373019563597_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

نیازی به این همه توضیحات نبود

شما هر دو آی پی رو به بانک بدید تا براتون ثبت کنند. بانک ها محدود به یک آی پی نیستند و میشه چند آی پی ثبت کرد.

ضمن این که وب سرویس قدیمی اطلاعات صحیح تری میده و وب سرویس جدید خطای درت برنمیگردونه بنابراین خطای شما مربوط به IP هست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

باورم نمیشه ... روز اول ای پی سرور رو بعد از خرید هاست تو ایمیل برام اشتباه فرستادن ... اصلا باورم نمیشه... جالبه یه تیکت فرستادم میگم لطف کنید ای پی سرور بدین... در جواب گفتن براتون روز اول فرستادیم ... که بدبختانه اشتباه بوده ... تا اینکه با ای پی تستر درستشو در اوردم... و ای پی ۱۸۰ درجه با اونی برام فرستاده بودن فرقش بود. اینو گفتم تا به هاست ها هم نباید زیاد اعتماد داشت امروز سرور هاستم رو عوض کردم ... و مشکل بانک ملت هم انی حل شد

با تشکر

Sent from my FAST-717 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با سلام من ای پی سایتم تغییر نکرده چک هم کردم همون ای پی قبلی بوده درگاهمم قبلا کار میکرد سالم بود ولی الان میزنه ای پی نامعتبر . چکار کنم ؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...