رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

دیباگ روشن شد و تنظیماتی هم در سرور است ( به گفته پشتیبانی ) انجام شد :

به منظور اتصال به درگاه ، توابع و افزونه های مورد نیاز فعال گردید.

لطفا بررسی نمایید.موردی بود در خدمتیم.

این ارور امد :

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home2/dktoyir/domains/dktoy.ir/public_html/modules/ncthemevars/ncthemevars.php(1) : eval()'d code on line 3 Warning: asort() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home2/dktoyir/domains/dktoy.ir/public_html/modules/tmspecials/tmspecials.php on line 57 Warning: asort() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home2/dktoyir/domains/dktoy.ir/public_html/modules/tmspecials/tmspecials.php on line 75 Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 32 bytes) in /home2/dktoyir/domains/dktoy.ir/public_html/tools/tcpdf/unicode_data.php on line 12772

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من بعد از متصل شدن به بانک ملت این پیغام خطاها را میگیرم

تعداد 4 پیغام خطا شناسایی شد

1. نمی توان به بانک متصل شد.
  2. نمی توان به بانک متصل شد.
  3. نمی توان به بانک متصل شد.
  4. خطایی در ثبت سفارش روی داد.

در اکثر مواقع هم پول کم شده به حساب مشتری برمیگرده اما چندمورد بوده که پول تو حساب فروشگاه مونده. از نسخه 2.8 برای پرستا 1.5 استفاده میکنم

مشکلش چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام

من این ماژول جدید رو هم نصب کردم

ولی به صفحه بانک نمیره

پرستا 1.4.9

Please Wait...

یک خطا روی داد:

سلام

من این ماژول جدید رو هم نصب کردم

ولی به صفحه بانک نمیره

پرستا 1.4.9

Please Wait...

یک خطا روی داد:

من حتی شاپرک رو هم فعال کردم از وب سرویس اول و دوم استفاد کردم ولی به صفحه بانک نمیره
لینک به دیدگاه

شما قبل از اینکه از ماژول جدید یا سیستم پرستاشاپ استفاده کنید از بانک ملت درگاه داشتید ؟

از درگاه تون خرید داشتید یا اینکه جدیداً درگاه گرفتید ؟

اگر قبلاً درگاه داشتید بانک از سرور قدیمی به شما درگاه داده بود یا از درگاه شاپرک ؟

لینک به دیدگاه

در اکثر مواقع هم پول کم شده به حساب مشتری برمیگرده اما چندمورد بوده که پول تو حساب فروشگاه مونده. از نسخه 2.8 برای پرستا 1.5 استفاده میکنم

مشکلش چیه؟

من شاپرک هم فعال کردم و reversal هم بروی خیر ست شده اما باز

میگه تعداد 1 خطا شناسایی شد.

مبلغ به حساب شما بازگشت داده شد.

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

شما قبل از اینکه از ماژول جدید یا سیستم پرستاشاپ استفاده کنید از بانک ملت درگاه داشتید ؟

از درگاه تون خرید داشتید یا اینکه جدیداً درگاه گرفتید ؟

اگر قبلاً درگاه داشتید بانک از سرور قدیمی به شما درگاه داده بود یا از درگاه شاپرک ؟

سلام

من 2 سال درگاه بانک ملت رو دارم از ورژن نسخه 1.7 استفاده می کردم و درگاه کار می کرد

وای پی سایت هم درست تا چند روز پیش کار می کرد تا این که از کار افتاد زنگ زدم به پرادخت گفت رفیتم رو شاپرک واسه همین کار نمی کنه باید آدرس جدید بزنید که آمدم ماژول جدید 1.8 نصب کردم ولی با این ماژول کار نمی کنه پیغام خطا می ده

لینک به دیدگاه

این ماژول روی صدها فروشگاه نصب شده و به درستی داره کار میکنه و فکر نمیکنم مشکلی داشته باشهو بنابراین شما نیاز به بررسی دقیق و فنی دارید و نمیشه در اینجا راهنمایی کرد

محض اطمینان روند رو با واحد تست به پرداخت چک کنید ببینید اصلا به بانک چیزی میفرسته یا نه

لینک به دیدگاه

یک نفر راهنمایی کنه ممنون میشم.

مشکلش چیه؟

من شاپرک هم فعال کردم و reversal هم بروی خیر ست شده اما باز

میگه تعداد 1 خطا شناسایی شد.

مبلغ به حساب شما بازگشت داده شد.

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشد من کل سایت را از اول و بدون هیچ موردی نصب کردم همه موارد درست هست یوزر و پسورد بانک ملت هم درست و ای پی سایت اما در موقع پرداخت خطای

1.خطا وجود دارد

1نمی توان به بانک متصل شد.

« برگشت

داره و بالای صفحه سایت این کد میاد

https://bpm.shaparak.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl

Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in

/var/www/vhosts/bazartabriz.ir/public_html/modules/bankmellat/lib/nusoap.php

on line 3117

لطفا راهنمایی کنید

در ضمن تابع curl_exec() مسئول سرور میگه فعال شده باید چکار کنم ؟؟

پرستا ورژن 1.5.6.2_Farsi

و ماژول بانک ملت نسخه :

2.8

لینک به دیدگاه

دوست من. این کدها رو خود php نمایش میده. ما این کدها رو ننوشتیم که اشتباه کرده باشیم.

قطعا مشکل از هاست شماست و یا بلد نیستند تابع را فعال کنند یا نمیخوان فعال کنند.

در ضمن شما از نسخه انجمن دیگه ای استفاده میکنید که دزدی شده و دستکاری شده هست و هیچ خدماتی به شما داده نخواهد شد

لینک به دیدگاه

دوست من. این کدها رو خود php نمایش میده. ما این کدها رو ننوشتیم که اشتباه کرده باشیم.

قطعا مشکل از هاست شماست و یا بلد نیستند تابع را فعال کنند یا نمیخوان فعال کنند.

در ضمن شما از نسخه انجمن دیگه ای استفاده میکنید که دزدی شده و دستکاری شده هست و هیچ خدماتی به شما داده نخواهد شد

با تشکر از شما

من از این سایت presta tools.ir/دانلود کرده و نصب کردم اگر اینها مازول های شما را دزدیدن ما هم در جریان باشیم دیگه از اموال دزدی استفاده نکنیم من فکر میکردم این سایت فروشگاهی انجمن باشه

لینک به دیدگاه

سلام

بله دوست عزیز

نسخه پرستاشاپ تنها توسط انجمن ما ارائه میشه و اون سایت نسخه ما رو دزدیده و به نام خودش منتشر کرده. قالبها و ماژولهای اون سایت هم هیچ کدوم به جز یکی دو مورد انگشت شمار، قانونی نیستند. ما هیچ خدماتی به نسخه های جعلی نخواهیم داد، حتی اگه قالب یا ماژولی از ما خریداری کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه که با استفاده از اسکریپت پرداخت با مبلغ دلخواه بانک ملت که من قبلاً در انجمن گذاشته ام در هاست جدیدتان یک خرید انجام بدهید و در صورتیکه پرداخت تان موفقیت آمیز بود بر روی سایت تان چک کنیم ببینیم مشکل از کجاست.

اسکریپتی که گفتم رو می تونید در انجمن جستجو کنید و بیابید اگر نتونستید پیداش کنید برام پیام خصوصی بفرستید جمعه براتون ایمیل می زنم.

لینک به دیدگاه

دوستان برای ماژول بانک ملت روش پرداخت باز وجود نداره؟یعنی بشه صفحه ای تعریف کرد که مشتری بیاد مبلغ دلخواهی رو وارد کنه و پرداخت کنه!

برا سیستم های واسط مثل پی لاین و... چنین چیزی هست ولی برا بانک ملت ندیدم

لینک به دیدگاه

زمانیکه واسط هایی مثل پی لاین و ... کلاً وجود نداشتند برای درگاه بانک ملت اسکریپت های متفاوتی با پرداخت مبلغ دلخواه نوشته شده بود که نمونه هایی از آن در همین انجمن قرارداده شده , اگر جستجو کنید پیدا می کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

ماژول بانک ملت رو نصب کردم. برای فعال کردنش به سایت به پرداخت رفتم تو یکی از فیلدهای ثبت نام IPفروشگاه رو میخواد این IP رو از کجا پیدا کنم.

سپاس

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

اقا من این ماژول نصب کردم و مشکلم اینه که وقتی محصول انتخاب میکنه میخواد پرداخت کنه . بطور مثال قیمت محصول 1000 تومان هست ولی وقتی میره درگاه قیمت فرق میکنه

حال میشه بگید مشکل کجاست ؟؟؟

post-6304-14373020057979_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

اقا من این ماژول نصب کردم و مشکلم اینه که وقتی محصول انتخاب میکنه میخواد پرداخت کنه . بطور مثال قیمت محصول 1000 تومان هست ولی وقتی میره درگاه قیمت فرق میکنه

حال میشه بگید مشکل کجاست ؟؟؟

احتمال زیاد تنظیمات نرخ ارز رو درست تنظیم نکردید!نحوه تنظیمش توی انجمن هست!جستجو کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...