رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

توجه کنید که ماژول سالم هست و خطا رو هم خودش تولید نمیکنه. کد خطا از سمت بانک بر میگرده و احتمال این که بانک اشتباه کنه غیر ممکن هست

برخی هاست ها ممکنه حتی بی خبر آی پی شما رو تغییر بدن و یا دو رقم آخر آی پی رو تغییر بدن

با این حال مشکل شما ممکنه به علت حذف شدن آی پی در بانک باشه.

موارد رو با هاست و بانک چک کنید چون ما کمکی نمیتونیم بکنیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با نصب ماژول 2.8 ملت مشکل رفع شد...

دوبار آزمایشی خودم خرید کردم، پیام پرداخت با موفقیت نمایش داده میشه و به سایت بر میگرده

اما 1 ریال هم به حسابم واریز نشده؟ آیا ایراد از بانکه؟ یا باید 24 ساعت بگذره تا واریز بشه؟ دوستانی که مراحل رو رد کردن آیا میدونن؟

post-5306-14373019569929_thumb.png

لینک به دیدگاه

دوبار آزمایشی خودم خرید کردم، پیام پرداخت با موفقیت نمایش داده میشه و به سایت بر میگرده

اما 1 ریال هم به حسابم واریز نشده؟ آیا ایراد از بانکه؟ یا باید 24 ساعت بگذره تا واریز بشه؟ دوستانی که مراحل رو رد کردن آیا میدونن؟

24 ساعت بعد پول به حساب شما واریز میشه. پیشنهاد میکنم sms بانک رو فعال کنی که مطلع بشی
لینک به دیدگاه

24 ساعت بعد پول به حساب شما واریز میشه. پیشنهاد میکنم sms بانک رو فعال کنی که مطلع بشی

بله واریز شده با تشکر :shy:
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام خدمت مدیران من ماژول بانک ملت رو نصب کردم ورژن پرستا شاپم 1.5 هست حالا یه مشکل دارم اونم اینه که پول از کارت خریدار کم می شه ولی خطای عدم اتصال می ده

ضمن اینکه توضیحات آقا دانوش رو خوندم می خواستم بدونم آیا مربوط به هاست من می شه که از آمریکاست؟

اطلاعات سیستم من

پرستاشاپ ورژن 1.5

هاست us

ورژن ماژول بانک ملت 2.8

آدرس سایت www.supershahr.com

ممنون می شم راهنمایی کنین چون فروشگاهه دوساله هست و مشتری متوسط داره

لینک به دیدگاه

تصور نمیکنم مشکل از هاست باشه چون هاست من هم از آمریکاست و مشکلی ندارم . بانک ملت در حال تغییر سرور از درگاه به پرداخت به شاپرک هست و هر از گاهی سرورهایش به درستی کار نمی کند که البته خود بانک گفته موقتی هست و درست خواهد شد با اینحال اگر تا چند روز دیگر مشکلتان حل نشد با مدیریت انجمن صحبت کنید تا مشکل سایت تان را بررسی کنند

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام آقا دانوش ممنون از لطفتون برای ماژول بانک ملت و کارهای دیگه یی که انجام دادین من بعد دوسال و ... موفق به گرفتن درگاه بانک ملت شدم الان یه مشکل دارم با این درگاه و اون اینه که قیمت محصول تومان هست و موقع پرداخت قیمت ریال زده می شه و دوم اینکه هاست از آمریکاست اون پورت 1443 مربوط به ای پی استاتیک می شه اگه بخوام فعال کنم آی پی سایت عوض می شه به مشکل بر نمی خورم با شرکت به پرداخت؟

دو تا عکس گذاشتم برای وجود ارز و تنظیماتی که کردم چون نسخه انگلیسی پرستا رو دارم فکر کنم با نسخه بومی سازی شما یه خورده متفاوت باشه جاهاش

post-3381-14373019626984_thumb.jpg

post-3381-14373019627901_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

برای تومان باید ارز جدید تعریف کنید یا کد ایزو فعلی که irr هست رو تغییر بدید و با این کد ریال رو تعریف کنید

آی پی رو باید به بانک اعلام کنید. میشه بیشتر از یکی هم باشه.

لینک به دیدگاه

سلام دانوش جان طبق دستور عمل کردم ( براي تومان بايد ارز جديد تعريف کنيد يا کد ايزو فعلي که irr هست رو تغيير بديد و با اين کد ريال رو تعريف کنيد) ولی باز هم نشد دو تا عکس گذاشتم خودتون ببینین شاید مشکل از چیز دیگه باشه، قیمت تومان رو ریال نشون می ده و کم می کنه از کارت مشتری فقط خواهشا کارم گیره ممنون اینم آدرس سایتم www.supershahr.com

در رابطه با قالب کلاسیک هم یه ایمیل بهتون زدم چند تا سوال داشتم ممنون

post-3381-14373019648506_thumb.jpg

post-3381-14373019649147_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست من نقل قول از پست اول نزنید. در صورت تکرار مجبور میشم اخطار بدم بهتون.

شما طبق راهی که گفتم عمل نکردید

IRR یعنی ریال و ماژول این کد رو ریال در نظر میگیره. برای تومان مهم نیست چه کدی میذارید.

شما دقیقا برعکس عمل کردید.

لینک به دیدگاه

دوست من نقل قول از پست اول نزنید. در صورت تکرار مجبور میشم اخطار بدم بهتون.

شما طبق راهی که گفتم عمل نکردید

IRR یعنی ریال و ماژول این کد رو ریال در نظر میگیره. برای تومان مهم نیست چه کدی میذارید.

شما دقیقا برعکس عمل کردید.

سلام آقا دانوش طبق دستور عمل کردم بازهم قیمت ریال هست

post-3381-14373019650318_thumb.jpg

post-3381-1437301965084_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قیمت موقع پرداخت باید ریال باشه چون بانک ها تومان رو نمیشناسن!

فقط اگر ارزها رو درست تنظیم کرده باشید که نکردید ارز به درستی محاسبه میشه و تومان به ریال تبدیل میشه.

محصولات شما دارای قیمت تومان هستند. پس ارزی که ابتدا بوده باید تومان بماند. ضریب هم باید یک باشد نه 10!

ارز دوم هم باید ریال باشد و با ضریب 10

به جای این همه سوال یک بار پست اول رو با دقت بخونید این همه وقت خودتون رو تلف نمیکنید!

لینک به دیدگاه

درگاه سايتم درست بود ولي بعد از نصب 2.8؛ پس از بازگشت موفقيت آميز از سايت بانك و كسر پول ميگه

پرداخت بانک ملت

1 خطا وجود دارد

1. اطلاعات پرداخت صحیح نیست.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

از آی پی که به بانک دادید مطمئن هستید؟

یعنی آی پی سرور هاست را دادید یا آی پی سایت تان را ؟

توصیه می کنم حتماً این مورد را بهش دقت کنید چون خیلی ها من دیدم که به جای آی پی سرور هاست آی پی سایت را می دهند و به مشکل بر می خورند

من آی پی سایت فروشگاه رو دادم به به پرداخت.آی پی هم 31.170.166.84 هستش(turkurhost.ir). آی پی سرور سایت رو چه جور بدست بیارم آیا همون ns1 تا ns4 هست؟ یا آی youhosting.com که از اون هاست گرفتم؟

لینک به دیدگاه

اگر دوستی امکان تست ماژول در نسخه 1.6 رو داره ممنون میشم تست کنید.

1.6.0.5 یا 1.6.0.6 ؟ اگر دومی، لینکش رو برام خصوصی بفرستین تست کنم امشب. تا آخر شب اگر فرصت کنم 1.6.0.5 رو می زنم خبر می دم.

بخش مدیریت به هیچ عنوان در IE قابل دیدن نیست . تمام نوشته های فارسی محو هستن .

خرید با موفقیت انجام شد و ماژول روی 1.6.0.5 برای من کار کرد

لینک به دیدگاه

دوستان نسخه 2.8.2 منتشر شده که یک مشکل کوچیک برای اتصال به شاپرک رو رفع میکنه

توصیه میکنم نسخه جدید رو نصب کنید تا در صورت قطع کامل وب سرویس قدیمی مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

داش خطایابی پی اچ پی هم فعاله ولی بازم همون خطا رو میده داش . میگه اطلاعات کاربری نویسنده اشتباه است . درصورتی که اطلاعات همون ایمیلی مه بهم داده بودن رو گزاشتم بدون دستکاری درست درست گزاشتم

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من درگاه بانک ملت رو روی یه فروشگاهم نصب کردم با آدرس labkits.ir/shop

که جواب گرفتم و مبلغ به حسابم واریزشد.

الان یه فروشگاه جدید با آدرس labkits.ir/shops راه اندازی کردم فقط قبلی نسخه پرستاشاپش 1.5.4 این جدیده 1.5.6 هست

اما روی این جدیده که امتحان می کنم با اخطار تصویر پیوست مواجه میشم

ضمنا با به پرداخت که تماس گرفتم گفتن تراکنش فروشگاه اول شما ثبت شده ولی دومی رو ما اصلن تراکنشی order id در سیستم نمی بینیم پس مشکل از سمت خود شماست چون اصلن به ما نمیرسی و باید ماژول رو بررسی کنی

آیا مشکل میتونه از نسخه پرستا باشه؟

من امروز دیباگ رو روشن کردم با این پیام مواجه شدم

Fatal error: Call to undefined method BankMellat::execPayment() in

/home/labkitsi/domains/labkits.ir/public_html/shops/modules/bankmellat/payment.php

on line 10

[align=center].::فروشگاه اینترنتی لوازم و تجهیزات آموزشی::.

(دست ورزی های علوم تجربی)

LabKits.ir[/align]

post-3821-14373019690357_thumb.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...