رفتن به مطلب

ماژول بانک ملت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

اگر غیر از حالت پیفرض قرار بدم میره بروری ادرس بانک ملت ؟؟عکس زیر در حالت پیشفرض هستش و د راین حالت به ادرس شاپرک میره اما انتهاش همانطوری که در بالا گفتم فرق میکنه؟

http://www.uploadax.com/images/97263778950264601360.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر روی دامین bpm.shaparak.ir با پروتکل https میره و پرداخت تون با موفقیت انجام میشه موردی نداره

ساب دامین ها و نام فایلهای سرور بانک ملت می تونه طی زمانهای مختلف تغییر بکنه و خودشون ریدایرکت می کنند رو آدرسی که میخواهند پرداخت انجام بشه .

ضمناً آدرس سایت تان را بگذارید یک تستی انجام بدیم.

لینک به دیدگاه

سلام

من از پرستاشاپ 1.4 استفاده مي كنم و الان قصد دارم ماژول بانك ملت نسخه 1.7 رو نصب كنم.

سوالم اينه كه آيا ؛ الان اين ماژول قابليت استفاده داره يا به دليل قديمي بودن نميشه ازش استفاده كرد؟

خواهشا پستم رو بي جواب نزاريد چون تا 2 روز ديگه مي خوام برم بانك واسه انجام مراحل كار

با تشكر از زحمات شما عزيزان

لینک به دیدگاه

شما کارهای بانکی تان را با خیال راحت انجام دهید

ماژول های انجمن تا آخرین ویرایش ها به درستی اصلاح شده اند و با ورژن های 1.4 و 1.5 به درستی کار می کنند

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

این ماژول به مدت 6ماه بدون هیچ مشکلی کار میکرد تا امروز بعد ظهر - در مرحله آخر خرید و بعد از کلیک بر روی لوگوی بانک ملت برای پرداخت پیغام خطای

1 خطا وجود دارد

1. نمی توان به بانک متصل شد.

با توجه به اینکه نسخه ماژول 2.7 بود احتمال دادم ممکنه به دلیل انتقال به شاپرک باشه - ابتدا خطایابی PHP از داخل ماژول فعال کردم و مجددا مراحل خرید رو طی کردم بعد از نمایش پیغام 1 خطا وجود دارد در بالای صفحه اررور زیر نمایش داده شد

Notice: Undefined property: BankMellatPaymentModuleFrontController::$php_self in /var/www/modules/blockcategories/blockcategories.php on line 187

لازم بذکر هست هیچ ماژولی رو از 5 ماه پیش تا همن امروز اپدیت نکردم و حتی نسخه پرستا شاپ رو هم اپدیت نکردم !

نسخه 2.8 ماژول پرداخت بانک ملت رو دانلود کردم ئو نصب کردم و این بار همون خطا + یک اررور دیگه رو نمایش داد

Notice: Undefined property: BankMellatPaymentModuleFrontController::$php_self in /var/www/modules/blockcategories/blockcategories.php on line 187 https://pgws.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl

تمام حالتهای قابل انتخاب در صفحه ماژول رو هم چک کردم شاپرک - حالت اول - حالت دوم

بی نتیجه بود!

باز هم تاکید میکنم این مشکل به یکباره امروز بعد از ظهر بوجود اومده و هیچگونه تغییری در فروشگاه داده نشده - نه ماژولی از 5 ماه پیش اضافه شده نه اپدیت شده نه نسخه پرستا شاپ اولیه اپدیت شده نه ای پی سرور تغییر کرده و در کل حتی کوچکترین تغییری هم داده نشده

نسخه پرستا شاپ نصب شده 1.5.6 هست

لطفا راهنمایی کنید چرا این مشکل بوجود اومده و چطور باید مرتفع بشه

لینک به دیدگاه

آخرین نسخه یعنی ۲.۸.۲ رو باید نصب کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام

من نسخه 2.8.2 رو دانلود کردم و نصب کردم همچنان همون خطا رو دریافت میکنم . با به پرداخت تماس گرفته گفتن هیچ لاگی در سمت بانک ثبت نشده

لینک به دیدگاه

اگر ماژول مشکل داشت از همان ابتدا به مشکل میخوردید. این که ناگهانی چنین اتفاقی میفته مشکلی است از سمت سرور

ممکنه پورت مربوطه رو بسته باشند یا مشکلات دیگه.

اگر افراد دیگه ای مشکل دارند بیان کنند تا بررسی کنم در غیر این صورت میتونید از طریق بازارچه درخواست بررسی فنی بدید

لینک به دیدگاه

اگر ماژول مشکل داشت از همان ابتدا به مشکل میخوردید. این که ناگهانی چنین اتفاقی میفته مشکلی است از سمت سرور

ممکنه پورت مربوطه رو بسته باشند یا مشکلات دیگه.

اگر افراد دیگه ای مشکل دارند بیان کنند تا بررسی کنم در غیر این صورت میتونید از طریق بازارچه درخواست بررسی فنی بدید

هم دیباگ خاموش هست و هم دیباگ ماژول - سرور رو خودم راه اندازی کردمو هیچ تغییری در سرور داده نشده

با وجود خاموش بودن دیباگ باز هم این اررور نمایش داده میشه

Notice: Undefined property: BankMellatPaymentModuleFrontController::$php_self in /var/www/modules/blockcategories/blockcategories.php on line 187

چه مشکلی وجود داره در رابطه با blockcategories ؟

لینک به دیدگاه

این خطا نیست دوست من. این یک notice سادست و اهمیتی از نظر دیباگ نداره و نمیتونه باعث مشکل بشه

فکر میکنید مشکل از کجاست ؟

لینک به دیدگاه

اگر میدونستم حتمن میگفتم. همینطور که تا الان این تاپیک بیشترین پاسخ رو داشته و چندبار هم پاکسازی شده

نظری ندارم و تا نبینم نمیتونم نظر بدم

لینک به دیدگاه

اگر میدونستم حتمن میگفتم. همینطور که تا الان این تاپیک بیشترین پاسخ رو داشته و چندبار هم پاکسازی شده

نظری ندارم و تا نبینم نمیتونم نظر بدم

ممنون - شما ای پی سرورهای بانک ملت و یا URL که میشه به اون سرورهای بانک متصل شد رو میدونید من از سمت سرور خودم چک کنم

لینک به دیدگاه

سلام

1. php

2. برای این ماژول دانوش میرعلایی

3. شماره تماس رو از بازارچه بخش راه های ارتباطی بردارید یا پیام خصوصی بدین

سلام

ببخشید من برای فعال کردن درگاه بانک ملت تقاضا دادم ک ازم اطلاعات خواستن

طبق پستی ک شما دادید

نویسنده ماژول و اطلاعات تماس نویسنده رو وارد کردم

برای شماره تماس پشتیبانی سایت

اجازه دارم شماره تماس شما رو وارد کنم یا شماره خاصی باید وارد کنم؟

تو سایت گشتم موردی پیدا نکردم

ممنونم از پاسخ گوییتون

لینک به دیدگاه

سلام

شماره من در بازارچه موچوده و خود بانک ملت هم شماره من رو دارند. وارد هم نکنید موردی نیست

سلام دوست گرامی ماژول بانک ملت آقا دانوش به صورت رایگان بدون پرداخت هیچ گونه هزینه موجود هست و پشتیبانی بسیار خوبی هم دارن شماره طراح سایت رو شماره خودتون رو بدین چون فقط از به پرداخت باهاتون تماس می گیرن که بگن رمز و شماره رو توی ماژول گذاشتین یا نه

اگر گذاشته باشین یه جنس 100 تومان بدون کرایه پستی تعریف می کنین تا تست کنن که مشکل نداشته باشه همین

لینک به دیدگاه

با سلام

من تازه برای دریافت درگاه بانک ملت اقدام کردم

دیروز رئیس شعبه مدارک من رو تایید کرد و گقت منتظر دریافت قرار داد باشم

اما امروز ایمیل زیر از به پرداخت اومده

پذیرنده گرامی لطفا" جهت اتصال به درگاه پرداخت پایانه های مجازی شرکت به پرداخت ملت با توجه به مستندات فنی نسبت به بارگذاری شماره پایانه،نام کاربری و رمز عبور به شرح ذیل اقدام فرمائید.

جناب / شرکت: *************

نام فروشگاه: *******

شماره پایانه: *************

نام کاربری: ********

رمز عبور: ***************

در حفظ ونگهداری این اطلاعات مسئولیت پذیر باشید.

ایا من الان میتونم از درگاه استفاده کنم؟ ماژول رو نصب کنم و اطلاعات رو وارد کنم؟

ارادتمند

----

ماژول رو نصب و پیکر بندی کردم یک محصول 100 تومانی بدون هزینه حمل تعریف کردم به درستی به درگاه متصل شد و اسم فروشگاه رو هم نوشت ولی وقتی روی پرداخت کلیک کردم نوشت پذیرنده نا معتبر است

دلیلش اینه که هنوز قرار داد براشون پست نکردم؟

ارادتمند

لینک به دیدگاه

با سلام

من تازه برای دریافت درگاه بانک ملت اقدام کردم

دیروز رئیس شعبه مدارک من رو تایید کرد و گقت منتظر دریافت قرار داد باشم

اما امروز ایمیل زیر از به پرداخت اومده

پذیرنده گرامی لطفا" جهت اتصال به درگاه پرداخت پایانه های مجازی شرکت به پرداخت ملت با توجه به مستندات فنی نسبت به بارگذاری شماره پایانه،نام کاربری و رمز عبور به شرح ذیل اقدام فرمائید.

جناب / شرکت: *************

نام فروشگاه: *******

شماره پایانه: *************

نام کاربری: ********

رمز عبور: ***************

در حفظ ونگهداری این اطلاعات مسئولیت پذیر باشید.

ایا من الان میتونم از درگاه استفاده کنم؟ ماژول رو نصب کنم و اطلاعات رو وارد کنم؟

ارادتمند

----

ماژول رو نصب و پیکر بندی کردم یک محصول 100 تومانی بدون هزینه حمل تعریف کردم به درستی به درگاه متصل شد و اسم فروشگاه رو هم نوشت ولی وقتی روی پرداخت کلیک کردم نوشت پذیرنده نا معتبر است

دلیلش اینه که هنوز قرار داد براشون پست نکردم؟

ارادتمند

سلام ربطی به ارسال مدارک شما نداره من دو ماه بعد فرستادم، اگر همه تنظیمات و توضیحات این تاپیک رو خوندی یه آمار از بانک بگیر ببین 100 تومن ریخته شده به حسابت یا نه؟ یه گرینه تست هم ( اگه درست گفته باشم!) داشت یه بار بزن بعد خرید کن ببین چی می گه
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

باور کنید خسته شدم از بس دنبال رفع مشکل گشتم.

فروشگاه به تومان هستش هنگام اتصال به بانک ملت به ریال تبدیل میشه؟

باید چیکار کنم

دوست دارم فروشگاه به تومان باشه نه ریال

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

باور کنید خسته شدم از بس دنبال رفع مشکل گشتم.

فروشگاه به تومان هستش هنگام اتصال به بانک ملت به ریال تبدیل میشه؟

باید چیکار کنم

دوست دارم فروشگاه به تومان باشه نه ریال

ماژول رو محدود به ریال و تومان کنید

ارز پیش فرض رو روی تومان بذارید و ارز ریال رو غیر فعال کنید. توجه کنید که با تغییر ارز پیش فرض تمام قیمت ها رو باید دستی به تومان وارد کنید دوباره

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...