رفتن به مطلب

لطفاً به فکر سرور انجمن باشید

معظمی

پست های پیشنهاد شده

سلام

سرور انجمن پرستاپارسی جزو ضعیف ترین سرورهاییه که من تابحال دیدم سایتی روش بارگزاری شده. در طول شبانه روز هربار که به این انجمن میام داون شده و صفحه آبی تبلیغ دیتاسنتر نمایش داده میشه.

برای این مشکل لطفاً به فکر راه چاره باشید.

دیروز توی تاپیکی پاسخ یک نفر رو کامل نوشتم و زمان ارسال سرور داون شد نوشته های منم پاک شد و تا چندساعت هم انجمن بالا نمیومد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دانوش جان باید زحمت بررسیش رو بکشن. فکر میکنم مشکل از Cloud Cache باشه. ممنون از گزارش و انتقاد دوستان

موفق باشید

خوب مشکل من که حل نشد ولی من یک سروز خوب بهتون معرفی میکنم مال یکی از دوستام مس گم باهتون ارزون حساب کنه ولی سرورش عالیه

http://compiler.ir/

لینک به دیدگاه

قبل از هر چیز تشکر.

من به اندازه شما دوستان اطلاعات ندارم و نمیفهمم انجمن چرا دوتا سرور داشته و فرق سرور اصلی با ابری توی چی بوده ولی امیدوارم این مشکل واقعاً حل بشه چون خیلی حیفه انجمن درطول روز اون هم در پرترافیک ترین ساعت هاش داون شده باشه.

هرچند انجمن و مرجع پرستا پارسی توی ایران فقط یکی داریم و همه جستجوها به اینجا منتهی میشه اما بازم توی این موارد سر به سر آقای گوگل گذاشته نشه بهتره تا در اخذ رنک و رتبه بالاتر برای انجمن خللی وارد نشه.

لینک به دیدگاه

این مشکل منم چند بار دیدم ولی دلیلش رو نمیدونم اگر مشکل با هاست ایران سرور هست که باید بر طرف کنند ایراد رو

منم از ایران سرور فضا گرفتم و مشکل دان شدن وب سایتم برام شده دردسر . و یا ایرادات جزیی که داره

اگر واقعا مشکل از هاستینگ آقا دانوش یه اخطار یا گوشزدی بهشون بکنید. با این هزینه سنگینی که با یت هاست پرداخت میشه فکر میکنم باید سرورس خوبی هم داده بشه.!

لینک به دیدگاه

یکی از مشکلات ما اینه که روی سرور ایران هستیم

مزیتش اینه که سرعت بالایی داره ولی مشکلات هم داره

به طور مثال قطع اینترنت در سرور! که فکر کنم فقط در ایران اتفاق میفته! این شامل یک خدمات دهنده هاست در ایران هم نمیشه و هرکس ادعا کنه در ایران سرور 99 درصد آپتایم داره بدونید که دروغی بیش نیست.

شاید به سرور خارجی نقل مکان کنیم

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سرعت اجرا و لود انجمن بسیار عالی شده و توی این چند روز در ساعاتی هم که مراجعه کردم دیگه با خطای سرور مواجه نشدم.

سپاس بابت جابجایی سرور و رفع مشکل.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...