رفتن به مطلب

گپی از طرف New_Sra

new_sra

پست های پیشنهاد شده

خوب

سلام می کنم به همه دوستان و بعد از مسافرت کاری که داشتم و غیبتی که داشتم شاهد پیشرفت هر چه بیشتر پرستا هستم و از این بابت خیلی خوشحالم که حداقل به عنوان دومین نفری که پرستا رو در ایران معرفی کرد و جا انداخت و تلاش گسترده ای در این مورد کرده بودم خوشحالم که به ثمر نشست و این پیشرفت به گردن دیگر کاربران خواهد افتاد

از اولین نفری که سایت PRESTASTORE.IR رو پایه گذاری کرده بود و بنده که دومین نفر مدیر انجمنش بودم تا اینجا که شاهد گسترش همه جانبه پرستا در میان تمامی ایرانیان هستم و واقعا از صمیم قلب خوشحالم و به همه تبریک می گم

خواستم همینجا اولا گپی خودمانی با تمام دوستان و دست اندرکاران و مدیرانش بزنم و هم اینکه بازنشتگی خودمو اعلام کنم تا کمی ازادتر به دوستان خدمات بدم و مسیولیت کمتری در انتظام انجمن به گردن بنده باشه

راستی همه که گرم 1.5 هستید نسخه 1.4.10 هم با کلی تغییرات از طرف سایت اصلی منتشر شده :rolleyes:

یا سپاس - ماتریکس

منتظر کارهای جدید ماتریکس باشید :cool:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...