رفتن به مطلب

غیر فعال کردن ماژول "در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده"

essivision

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من می خوام این ماژول رو غیر فعال کنم ولی نمی دونم یادم نیست مربوط به کدوم ماژول میشه

"در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده"

این ماژول از طریق ایمیل در صورت موجود شدن به کاربر اطلاع میده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول mailalerts

سلام ممنون از پاسختون . ولی من یه همچنین ماژولی رو توی ماژول هام پیدا نمی کنم. یعنی وقتی این اسم رو سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنم

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام

من می خوام متن "در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده" رو تغییر بدم. تو این مسیر رفتم modules/mailalerts/translations/fa.php و متن موردنظر رو تغییر دادم و کامپایل اجباری رو هم روشن کردم ولی متن تغییر نکرد.

کسی میدونه چرا؟ و از کجا باید تغییرش بدم؟

با سپاس

و همینطور می خوام متن "این محصول در انبار موجود نیست" رو هم تغییر بدم..

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخگویی ولی من قبل از اینکه فایل modules/mailalerts/translations/fa.php رو ویرایش کنم سعی کردم متن های موردنظر را در قسمت بومی سازی/ترجمه ها تغییر بدم ولی متاسفانه در اون قسمت پیداشون نکردم.

در تمام ترجمه ها هم سرچ کردم ولی این دو موردرو پیدا نکردم.

اگر ممکنه راهنمایی کنید.

با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

همین مسیری که رفتید در پوشه themes مسیر رو برید مثلا تم شما اسمش هست prestashop به این مسیر برید و تغیراتی که میخواید اعمال کنید

themes/prestashop/modules/mailalerts/translations/fa.php

ترجمه تون درست خواهد شد

لینک به دیدگاه

به قسمت ماژول ها برید . ماژول " باخبر سازی توسط ایمیل " که در شاخه مدیریت قرار داره . روی پیکربندی کلیک کنید . سپس از بالا روی پرچم ایران کلیک کنید چند لحظه صبر کنید تا قسمت ترجمه ماژول ها کامل بارگذاری بشه سپس ترجمه " ماژول: mailalerts " رو شخصی سازی کنید . برای شخصی سازی ایمیل ها هم همینطور که گفتم قسمت " بومی سازی > ترجمه ها > ترجمه های قالب رایانامه > و در فیلد سمت چپ نیز گزینه " Core No Theme Selected " انتخاب کنید و روی پرچم ایران کلیک کنید . سپس تا بارگذاری کامل صفحه منتظر بمانید بعد از قسمت " رایانامه های ماژول " روی " رايانامه‌هاي ماژول mailalerts " کلیک کنید و شخصی سازی کنید . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

همین مسیری که رفتید در پوشه themes مسیر رو برید مثلا تم شما اسمش هست prestashop به این مسیر برید و تغیراتی که میخواید اعمال کنید

themes/prestashop/modules/mailalerts/translations/fa.php

ترجمه تون درست خواهد شد

سپاس از شما

این مسیری که گفتیدرو رفتم و تونستم متن "در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده" رو تغییر بدم ولی همچنان دارم دنبال "این محصول در انبار موجود نیست" هم می گردم که اون رو هم تغییر بدم ولی پیداش نکردم..

ممنون میشم مسیر این رو هم بگید..

به قسمت ماژول ها برید . ماژول " باخبر سازی توسط ایمیل " که در شاخه مدیریت قرار داره . روی پیکربندی کلیک کنید . سپس از بالا روی پرچم ایران کلیک کنید چند لحظه صبر کنید تا قسمت ترجمه ماژول ها کامل بارگذاری بشه سپس ترجمه " ماژول: mailalerts " رو شخصی سازی کنید . برای شخصی سازی ایمیل ها هم همینطور که گفتم قسمت " بومی سازی > ترجمه ها > ترجمه های قالب رایانامه > و در فیلد سمت چپ نیز گزینه " Core No Theme Selected " انتخاب کنید و روی پرچم ایران کلیک کنید . سپس تا بارگذاری کامل صفحه منتظر بمانید بعد از قسمت " رایانامه های ماژول " روی " رايانامه‌هاي ماژول mailalerts " کلیک کنید و شخصی سازی کنید . موفق باشید .

ممنون که پاسخ دادید ولی این دو تا متنی که من میخوام تغییر بدم از این مسیرهایی که شما فرمودید قابل تغییر نیستند چون اصلن در این مسیرها وجود ندارند. سرچ کردم و تو این مسیرها پیداشون نکردم..

لینک به دیدگاه

هست دقت کنید :

modules\mailalerts\translations\fa.php

باور کنید تو این مسیر نیست.. این فایل هست ولی جمله "این محصول در انبار موجود نیست" تو این فایل نیست که بشه تغییر داد... خودتون یه بار چک کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

اگر کسی می دونه خیلی ممنون میشم پاسخ بده.. چون واقعن لازم دارم که تغییری ایجاد کنم. بازم میگم که همه جارو گشتم ولی پیدا نکردم مخصوصن در قسمت ترجمه های بخش کاربری که دوست عزیزمون گفتن.

با سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...