رفتن به مطلب

عدم تغییر کد ارجاع محصول کپی شده

پست های پیشنهاد شده

با درود و تبریک سال نو

من وقتی از یک محصول کپی می کنم کد ارجاع محصول کپی شده تغییر نمی کنه. مثلا کد D11 برای محصول مادر بوده بعد من کپی میگیرم از این محصول و کد ارجاع محصول کپی شده رو به D12 تغییر میدم. این کد تو بخش مدیریت تغییر میکنه ولی تو نمایش فروشگاهی همون کد D11 نشون داده میشه. مشکل مربوط به کش مرورگر هم نیست گفتم شاید از اون باشه اون و هم تست کردم ولی نشد.

اگه راه حلی داشته باشید بگید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان من اصلا بی خیال شدم کد ارجاع کل محصولاتم و از بخش مدیریت محصولات پاک کردم ولی باز تو بخش کاربری و نمایش محصولات، کد ارجاع رو نشون میده ؟ چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

من هم همین مشکل رو دارم. قبلا درست کار می کرد ولی الا یه مدته که هرچی کپی می کنم تو بخش کاربری کد محصول رو تغییر نمیده ولی تو خود مدیریت تغییر میکنه.

کسی از دوستان نمیدونه چیکارش کنیم؟

لینک به دیدگاه

به بخش کارایی ها برید و روی پاک کردن حافظه نهان یا کش در بالای صفحه کلیک کنید ببینید حل میشه

اگر حل نمیشه از انتهای همین صفحه کش رو فعال کردین که باید غیرفعال کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به بخش کارایی ها برید و روی پاک کردن حافظه نهان یا کش در بالای صفحه کلیک کنید ببینید حل میشه

اگر حل نمیشه از انتهای همین صفحه کش رو فعال کردین که باید غیرفعال کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

کش خالی شده. در واقع روزی چند بار هم خالی میشه. تو تنظیمات فعال هم نیست. ولی نمی دونم چرا اینطوری شده یهو

http://interspire.ir/what-to-put-in-the-bag/292-mobile-case-for-apple-iphone-samsung-huawei-lg-sony-htc-code-cp29.html

الان این باید cp29 باشه. ولی cp121 میزنه تو سایت. ولی تو مدیریت درسته

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

جالب اینه که محصولی که از اون کپی میشه رو ویرایش کنی باز هم تغییر نمی کنه. 

ممکنه ماژول خاصی این مشکل رو به وجود بیاره؟ یا اصن چه ماژولی هست که این بخش رو کنترل میکنه؟ شاید با تنظیم مجدد درست بشه

لینک به دیدگاه

نه متاسفانه چنین مشکلی رو تا به حال ندیدم ، تو فروم های خارجی باید ببینیم چنین چیزی هست یا نه

من یه چیزی متوجه شدم. فک کنم مشکل رو فهمیدم.

اصولا چون ترکیبات محصولات سایت من زیاده من ترکیب رو با ابزار ترکیب ساز درست میکنم.زمانی که یه محصول با ترکیب درست می کنم این اتفاق میفته. اگه از این محصول کپی بگیرم و به ترکیبش دست نزنم کد مرجع عوض نمیشه ولی اگه ترکیب رو ویرایش کنم با کد مرجع جدید نشون داده میشه.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

نه متاسفانه چنین مشکلی رو تا به حال ندیدم ، تو فروم های خارجی باید ببینیم چنین چیزی هست یا نه

یه سر به این سایت بزنید،شاید جواب سوال رو بگیرید:

قاب گوشی LG V10

http://farsmob.com/ShopProductDetail.aspx?Id=1131

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...