رفتن به مطلب

ماژول خرید گروهی

پست های پیشنهاد شده

منظورتون واضح نیست

بیشتر توضیح بدید و یا مثالی بزنید

یک چیزی مثل سایت نت برگ که مشتری بعد از خرید براش یک کوپن ارسال میشه و میتونه با اون از فرونشده تخفیف بگیره

اگرم بشه برای هر محصول یک تایمر معکوس گذاشت که بهتر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حتی با خودم گفتم شاید بشه با استفاده از همین سیستم دانلود به ازای پرداخت که بازارچه پرستاشاپ هم داره میشه اینکارو کرد

ینی مشتری بعد اینکه پولو پرداخت کرد کد تخفیف براش ارسال شه فقط مشکلش ایجاد کد تخفیف به ازای هر مشتریه

لینک به دیدگاه

برای این کار اسکریپت های مخصوصی وجود داره و بهتره از اونا استفاده کنید . اسکریپت های خارجی که فقط کافیه بدین به یکی براتون به جای پی پال درگاه بانکی بذاره توش . کافیتو گوگل جستجو کنید . تبدیل پرستاشاپ به سایت خرید گروهی امکان داره ولی هزینه زیادی باید بکنید . اگه میتونید هزینه کنید دوستان ماژول نویسی هستند که میتونن کمکتون کنند .

لینک به دیدگاه

اسکریپت اختصاصی منظورتون چیه دقیقن؟ جوری هستش که اگه بخام بعدا چیزی بهش اضافه کنم خودم ار پسش بر میام یا باید برای هر قابلیت خاصی به یک برنامه نویس نیاز داره؟

برای پرستاشاپ هم من سرچ کردم و ماژول مخصوصش وجود داره فقط باید فارسی سازی بشه

لینک به دیدگاه

اگر برای پرستاشاپ شما ماژولش رو دیدید اگر رایگانه اینجا قرار بدید تا فارسی سازی بشه

اگه نیست و میخواید تهیه کنید با بازارچه تماس بگیرید تا براتون اقدام بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...