رفتن به مطلب

بسته بودن پیشفرض منوی تمام دسته بندی ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

از نسخه پاندا 1.7.7.3 استفاده می کنیم.

مشکلی که داریم این هست منوی تمام دسته بندی ها بصورت پیشفرض باز هست و می خواییم بسته باشه. در ماژول مربوط امکان بسته بودن وجود نداشت.

کسی که قالب را برای ما نصب کرده است گفته است بیش از 8 ساعت کد نویسی لازم است تا منو مورد نظر بسته شود. و درخواست هزینه 5 تا 7 میلیونی دارد.

آیا واقعا این مقدار زمان لازم است؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جایی که من میدونم تنها فروشنده رسمی قالب پاندا در ایران سایت فصل اول هست. اگر از هرجایی غیر از فصل اول قالب پاندا رو تهیه کردید، به هیچ وجه چنین هزینه ای رو بابت این شخصی سازی پرداخت نکنید. توصیه می کنم فقط از سایت رسمی قالب ها رو تهیه کنید نه از سایت های متفرقه که نه قالب اصلی به شما میدن نه تخصص پشتیبانی و توسعه دارن.

اگر از فصل اول تهیه کردید، اون ها با ساختار قالب آشنا هستند و اعلام هزینه هم به عهده خودشونه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، admin گفته است :

تا جایی که من میدونم تنها فروشنده رسمی قالب پاندا در ایران سایت فصل اول هست. اگر از هرجایی غیر از فصل اول قالب پاندا رو تهیه کردید، به هیچ وجه چنین هزینه ای رو بابت این شخصی سازی پرداخت نکنید. توصیه می کنم فقط از سایت رسمی قالب ها رو تهیه کنید نه از سایت های متفرقه که نه قالب اصلی به شما میدن نه تخصص پشتیبانی و توسعه دارن.

اگر از فصل اول تهیه کردید، اون ها با ساختار قالب آشنا هستند و اعلام هزینه هم به عهده خودشونه.

درود

در css ها در مدریرت قالب و خط کد مگا منو بود از و خط فرمانش باید از حالت بلاک خارج می شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...