رفتن به مطلب

معرفی فروشگاه ایران اپشن

پست های پیشنهاد شده

سلام

اینم سایت من , که تو این سایت اقدام به فروش انواع اپشن خودرو کرده ایم ممنون میشم از دوستان هر گونه نظر و انتقاد از سایت یا ... رو باهام در میان بگذازند.

در اخر تشکر میکنم از مرتضی عزیز که بهم خیلی کمک کردند :heart:

www.iroption.com

www.iroption.ir

:P .:: ايران آپشن فروشگاهي کوچک با اهداف بزرگ... ::. :P

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

دوستان ممنون که تعدادی به سایت سر میزنید اگر سوالی دارید در مورد سایتم پیغام خصوصی خواهشن ندید همینجا سوالات رو مطرح کنید در اخر هم اگر دوست داشتید از ما حمایت کنید به سایت ما google plus 1 یه امتیاز بدید

لینک به دیدگاه

• 7 months later...
  • 1 month later...

سلام میتونم بپرسم از چه غالبی استفاده کردید یا اینکه کی اونو طاحی کرده؟

با سلام

شرمنده نتونستم زودتر از این سر بزنم

داداش این قالب رو از سایت انگلیسی با قیمت 37 ( دلار بود یا یورو یادم نیست) شانس ما خریدیم بعد دیدیم یه جای دیگه رایگان هست

بالاخره قالب رو گرفتیم بعد با اموزش هایی که مرتضی عزیز بهم داد فارسی کردم و راستچین یه خورده مشکلاتی هم داشت که مرتضی عزیز برام حلشون کرد :heart:

لینک به دیدگاه

بارها گفتیم عزیزان

ما و مدیران انجمن در خدمتتون برای طراحی هستیم حتی قالبی که براتون جالب اومده میتونید بگید تا براتون شبیه اون بزنیم و نیازی به صرف هزینه های هنگفت به دلار و ... نباشه

لینک به دیدگاه

عزیزان وقتی نمونه کار نداشتیم از کجا بدونیم برای چی میخوایم.....

در ضمن دوستان عزیز پی ام میدن که قالب از کجا دانلود شده بنده بابت قالب هزینه دادم و کلی هم وقت گذاشتم قالب رو نمیتونم به کسی دیگه بدم شرمنده. در صورتی که قالب جدید گذاشتم قالب رو برای دانلود عموم رایگان میزارم

لینک به دیدگاه

بارها گفتیم عزیزان

ما و مدیران انجمن در خدمتتون برای طراحی هستیم حتی قالبی که براتون جالب اومده میتونید بگید تا براتون شبیه اون بزنیم و نیازی به صرف هزینه های هنگفت به دلار و ... نباشه

فکر نمی کنم 37 دلار(و یا حتی یورو) اگه به امروز هم حساب کنیم هزینه زیادی باشه در برابر طراحی هایی که انجام میشه توی همین ایران و حداقل 150 یا 200 تومن براش پول گرفته میشه!

لینک به دیدگاه

من قالب رو با دلار 1200 ت 1 سال پیش گرفتم بعد از 2 هفته دیدم رایگانش هم هست مثل اینکه سایتشو یادم نیست.... فکر کنم از شریکم 70 ت برای قالب پول گرفتن

لینک به دیدگاه

قصد جسارت ندارم ولی من هر چی دقت میکنم فرق اساسی و چشم نوازی بین قالب سایت شما و قالب پیش فرض پرستا نمی بینم. تنها هدر بلاک ها رو عوض کرده و یه برکگراند طوسی گذاشته روش. من بودم یه هزار تومانی بابت این قالب نمی دادم البته شاید من اشتباه میکنم در هر صورت ببخشید رک گفتم.

لینک به دیدگاه

فکر نمی کنم 37 دلار(و یا حتی یورو) اگه به امروز هم حساب کنیم هزینه زیادی

باشه در برابر طراحی هایی که انجام میشه توی همین ایران و حداقل 150 یا

200 تومن براش پول گرفته میشه!

شما ابتدا براورد قيمت قالب انتخابيتون مثلا در تمپبت مانستر ميديد و بعد از برآورد بهتون قيمت داده ميشه و حتي ميتونيد قالب اختصاصي رو به سليقه ما بزاريد و طرحي از پيش تعيين شده نداشته باشيد مهم نيست و حتي با 60 هزار تومانم قالب اختصاصي زديم براي مشتريان و اين قيمت هايي كه فرموديد رو نميدونم از چه تجربه اي بازگو كرديد

شروین جان هر کس در انتخابش مختاره

مهرشاد جان هدفم اطلاع رساني به دوستاني بود كه شايد قصد خريد قالب هاي حرفه اي كه به دلار كلي پولشون ميشه بود و نه چيز ديگه

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

با سلام

دوستان قالب رو یه تغییراتی توش دادم و نسبت به قبل خیلی خیلی بهتر شده تا جایی که راه داشت سرعت لود سایت رو با استفاده از سایت gtmetrix.com

بردم بالا و الان همه چی خوبه

نظرتون در مورد فروشگاه من چی هست ؟ ممنون میشم نقات ضعفش رو بهم بگید

www.iroption.com

لینک به دیدگاه

سلام

سرعت لود سایت خوبه و خود سایت هم مشکلی نداره ولی

1- به نظر من قالب سایتت اصلا متناسب با کارت نیست. از سایتی که لوازم خودرو میفروشه انتظار خیلی بالاتره. همچنین اغلب سایتهای مرتبط با خودرو از قالب مشکی استفاده میکنند

2- شما که از یه عکس ثابت در هدر استفاده کردی، دستت خیلی بازه که بتونی طراحی جالبتری انجام بدی. مثلا قسمت جلوی ماشین رو از کادر بده بیرون تا حالت سه بعدی پیدا کنه یا ....

http://scr.templatemonster.com/28100/28102-1-b.jpg

http://scr.templatemonster.com/36500/36594-5-b.jpg

http://scr.templatemonster.com/40800/40832-prestashop-b.jpg

http://scr.templatemonster.com/41000/41070-bcss.jpg

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

سرعت لود سایت خوبه و خود سایت هم مشکلی نداره ولی

1- به نظر من قالب سایتت اصلا متناسب با کارت نیست. از سایتی که لوازم خودرو میفروشه انتظار خیلی بالاتره. همچنین اغلب سایتهای مرتبط با خودرو از قالب مشکی استفاده میکنند

2- شما که از یه عکس ثابت در هدر استفاده کردی، دستت خیلی بازه که بتونی طراحی جالبتری انجام بدی. مثلا قسمت جلوی ماشین رو از کادر بده بیرون تا حالت سه بعدی پیدا کنه یا ....

موفق باشید

سلام رامتین عزیز

داداش والا زیاد طراحی بلد نیستم متاسفانه کار من نیست 3-4 روزی هست هدر گذاشتم انشاالله بهتر میشه, تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...