رفتن به مطلب

دانلود پرستاشاپ 1.5.4.1 [نهایی]

پست های پیشنهاد شده

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

تفاوتش اینه که انگار ویندوز 7 داری و یه ویندوز 8 هم اومده :) خوب کلی باگ کشف میشه تو هر نسخه و در نسخه بعدی برطرف میشه ، همچنین باید بگم خدمتتون نسخه 1.5.4.1 کامل ترین نسخه بومی شده پرستاشاپ تا کنون هستش ، خیلی بهینه تر و کامل تره . تک تک مواردش رو نمیشه ذکر کرد چون درازه :) اگه خواستین میتونید از لینک زیر تک تک تغییرات نسخه 1.5.4.1 نسبت به 1.5.2 رو ببینید :

http://www.prestashop.com/en/developers-versions/changelog/1.5.4.1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

http://nise.hostoi.com/up/3235e3d066ba.png سلام من این نسخه رو چند بار پشت سر هم نصب کردم اما مشکل در بهم ریختگی پنل مدیریته ممنون میشم کمک کنید تا مشکل رفع بشه
لینک به دیدگاه

سلام

من چند روزه دارم از آخرین نسخه 1.5x تا اولین نسخه 1.4x

دارم بر روی هاستم آپلود و نصب میکنم

اما تویه فرایند نصب قسمت ایجاد فایل settings.inc که 12 درصد میره گیر میکنه

میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

به انجمن خوش اومدید

تنها راه اینه که خطاهای سرور رو بررسی کنید تا ببینید مشکل چیه

البته یه راه دیگه هم هست. اینکه پرستاشاپ رو روی لوکال نصب کنید و سپس انتقال بدید به هاست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

نسخه 1.5.2 با بدبختی نصب شد

میخوام یه محصول رو اضافه کنم قسمت تصاویر آپلود نمیکنه ؟

فایل رو انتخاب میکنم و بعد از 3 ثانیه

مینویسه " خطای در بارگذاری فایل رخ داده است "

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من نسخه 1.4.9 رو دارم همراه با قالب بنفش

برای نصب 1.5.4.1 ارتقا بدم بهتره یا نسخه قبلی رو حذف کرده و از ابتدا نسخه 1.5.4 رو نصب کنم؟

اصلا امکان راه دوم هست؟

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

نسخه 1.5.6.1 که در پیشخوان پرستاشاپ پیغام میده با نسخه 1.5.4.1 که استفاده میکنیم خیلی فرق داره ؟ و اینکه این نسخه بعدا فارسی میشه ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

تفاوت که قطعا داره ولی بشتر رفع باگ و بهبود عملکرد هست و همچنین تغییراتی در نحوه تعریف حاملها

برای ارائه این نسخه برنامه ای نداریم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سوالتون رو در جای مناسب مطرح کنید ، اینجا فقط در مورد دانلود پرستاشاپ بحث میشه ، در بخش سوال و جواب یا مشکلات یا گپ خودمانی میتونید اینجور چیزا رو مطرح کنید . برای هاست هم هیچ پیشنهادی به صورت عمومی در انجمن مطرح نمیشه چون مسئولیت میاره .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سوالتون رو در جای مناسب مطرح کنید ، اینجا فقط در مورد دانلود پرستاشاپ بحث میشه ، در بخش سوال و جواب یا مشکلات یا گپ خودمانی میتونید اینجور چیزا رو مطرح کنید . برای هاست هم هیچ پیشنهادی به صورت عمومی در انجمن مطرح نمیشه چون مسئولیت میاره .

بله دوست عزیز متوجه هستم.اما جایی رو پیدا نکردم که این رو مطرح کنم

عذر خواهی میکنم.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

خسته نباشید و ممنون بابت فروشگاه سازتون

مشکلی که هست بعد از نصب فروشگاه ما کلی اطلاعات داریم که همراه با برنامه نصب میشن . منظورم کالا و ... هست که بصورت آزمایشی نصب میشه

راهی نداره که موقع نصب اینها نصب نشن ؟ برای حذف اونها بعد از نصب راحتترین روش چیه که دردسر نکشیم تک تک رو جذف کنیم ؟ منظورم لیست محصولات . سفارشات و ... هست

ممنونم

لینک به دیدگاه

درود ، به انجمن خوش آمدید . سوالتون نباید اینجا پرسیده بشه چون مربوط به تاپیک نیست باید توی بخش مشکلات میپرسیدید اما چون بار اولتون هست پاسخ میدم .

برید قسمت ماژول ها و ماژول " PrestaShop Cleaner " رو پیدا کنید روی پیکربندی کلیک کنید و همه چیز رو پاک کنید .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید من فایل زیپ رو دانلود کردم اما extract نمیشه! میشه راهنمایی کنید؟ مرسی

خوب خودت كه داري ميگي درست دانلودش نكردي . ديگه چه راهنمايي كنند . در ضمن فايل زيپ شده را بريز تو روت هاست و از طريق خود هاست باكستركت كن .
لینک به دیدگاه

دوستان فوتر سایت چرا نصفیش انگلیسیه ، نصفیش فارسیه ؟

اینا را چطوری فارسیش کنم ؟

Money back guarantee.

100% secure payment processing.

Payment upon shipment.

چرا هیچکدوم از مازول ها نصب نمیشه روش که میزنم یه صفحه سفید میاد .

میشه لینک دانلود ماژول واردسازی قالب را بدید .

لینک به دیدگاه

درود دوستان : ببخشید این نسخه 1.5.4.1 هنوز هم مشکلات ترجمه رو داره که در بالا توضیح دادید ؟

چطوری میشه این گزینه Our hotline is available 24/7 رو تغییر بدم و عکس این خانم رو هــم بردارم ؟

تمام بخش ها روگشتم بخش تماس هم رو فقط تونستم شماره تماس رو تغییر بدم ولی نتونستم متن رو پیدا کنم

حالا معنی اش بد نیست اما ربطی به شغل من نداره

دوستان فوتر سایت چرا نصفیش انگلیسیه ، نصفیش فارسیه ؟

اینا را چطوری فارسیش کنم ؟

Money back guarantee.

100% secure payment processing.

Payment upon shipment.

چرا هیچکدوم از مازول ها نصب نمیشه روش که میزنم یه صفحه سفید میاد .

میشه لینک دانلود ماژول واردسازی قالب را بدید .

از ادمین محترم معذرت میخوام که جواب این سوال رو میدم

در پیشخوان کنترل پنل قسمت ماژولها باید یوزرنیم و پسورد سایت پشتیبان پرستاشاپ اصلی رو وارد کنید تا اجازه نصب ماژول ها داده بشه البته منم زیاد وارد نیستم تازه دو سه روزه با پرستا آشنا شدم امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

ادمین جان یه سوال ...

در حال حاضر فروشگاه پرستا شاپ 1.5.4.1 پارسی رو نصب کردم

اگر یه مدت بعد نسخه 1.6 فاینال نهایی بشه آیا میتونم از تو خوده فروشگاه آپدیتش کنم؟ بدونه اینکه مشکلی یا تغیری در دیتابیس و محصولاتم به وجود بیاره؟

و اینکه اگر تیم شما زحمت ترجمه نسخه 1.6 فاینال رو کشیدن و در دسترس دوستان قرار دادن، آیا میشه اون رو به عنوان فایل ارتقای فروشگاه به قسمت ارتقای فروشگاه معرفی کرد؟ و باز هم میگم بدون اینکه چیدمان محصولات و محتویات وارد شده و دیتابیس خراب بشن ...

یا نه باید از اول فروشگاه نصب کنم و محصولات و شاخه ها و دیتابیسم رو وارد کنم؟!

اگر درد سر داره بیخیال نسخه 1.6 بشم ... اما لامصب خیلی شیکه دوسش دارم ولی نگرانم فروشگام بپکه ... هر چند الان تو فروشگام محصولی نیست ولی نگرانم اگر الان شروع به وارد کردن محصولات کنم، و بخوام ارتقاء بدم دردسر بشه برام ...

من دیشب نسخه بتای 1.6 رو با esay php رو روکال نصب کردم و فوق العاده بود گفتم یا منتظر بمونم 1.6 نهایی شه، آخه بعضی قسمتاش 100 درصد فاینال نشده، بعد شروع بع تعریف محصولاتم کنم ...

اگر زحمتی نیست کمی توضیح بدین من زیاد سر رشته ندارم ممنون ... :rolleyes: زیاد حرف زدم میدونم :shy:

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...