رفتن به مطلب

نشان ندادن ماژول‌ها بعد از نصب

پست های پیشنهاد شده

من بالاخره هاستم رو تغییر دادم و 1-4 رو نصب کردم . اما یک مشکل بزرگ هست ! تو قسمت ماژول که میری هیچ ماژولی قابل رویت نیست . من یکسال و نیمه که دارم فروشگاه رو با 1.3 اداره میکنم . همچین ایرادی رو تا حالا ندیدم . شما فکر میکنید مشکل از کجا باشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ربطی به حالت ساده که نداره این . میگه تو قسمت ماژولها هیچ ماژولی دیده نمیشه . تو حالت ساده ماژول ها نصب نمیشن ولی تو قسمت مدیریت/ماژولها میشه نصبشون کرد . دوست عزیز بهتره یکبار دیگه عملیات نصب رو انجام بدین

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوست گرامی این مشکل برای من زیاد پیش اومده مشکل از یکی مازل های نصب شده است که با این ورزن همخوانی ندارد یا ناقص است حالت دیفالت با مازل هایش مشکلی نداره مشکل از مازولی هایی است که بعد از نصب اضافه کردی آنها رو حذف کن مشکل بر طرف میشه

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام دوستان

من پرستا 1.4 را نصب کرده بودم و حدود یک ماه باهاش کارکردم مشکلی نداشت

ولی از دیروز قسمت ماژول ها کلا خالی و سفیده میخواستم کمکم کنید.

اگر کسی راه حلی داره به ایمیلم بفرسته سپاسگذارم

http://[email protected]

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

برای من هم این اتفاق افتاد اما با برسی هایی که کردم یکی از افزونه ها باعث میشود که لیست نمایش داده نشود و آن افزونه shipwire بود البته ورژن سیستم من 1.4.8 میباشد شما باید این افزونه را پاک کنید آن هم از داخل cpanel باید وارد پوشه modules شوید و با زندن دکه ctrl +F و جستجوی عبارت shipwire آن را انتخاب و حذف کنید

لینک به دیدگاه

حقيقتش اينه كه اين ماژول به هاست سازگار نياز داره و توي خيلي از هاست هاي مشتريام اين مشكل مشاهده شده و خيلي هم بدون مشكل رويت شده و اين برميگرده به هاست و تنظيمات سرور آپاچي PHP

و همين طوره كه خيلي از دوستان تجربه نصب 1.4.8 سالمي و درستي داشتند و خيلي هم از اين ناسازگاري و عدم رويت صفحه ماژول بيان كردند و اين از اسكريپت پرستا نيست و يا ماژولش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...