رفتن به مطلب

نمایش محصولات همشاخه در بالاترین قسمت در محصولات ناموجود

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان چطور می شه کاری کرد که اگر محصولی ناموجود بود، اسلایدر محصولات همشاخه بالاتر از قسمت توضیحات، ویژگی های فنی و .. قرار بگیره؟ کاری کنیم که اسلایدر محصولات همشاخه دقیقا زیر توضیحات کوتاه کالا قرار بگیره؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نیاز به کلی کار فنی داره، لازمه در کد نویسی قالب این اصلاح شکل بگیره که اگر شرط های ناموجود بودن محصول برقرار بود، اون ماژول رو جابجا کنه و البته قسمت سختش اینه که اگر محصولی ترکیب داشته باشه و یک ترکیبش موجود باشه و دیگری بدون موجودی باید با تغییر ترکیب مدام ماژول بالا پایین بشه که خب هم پیاده سازیش سخته هم جالب نیست

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، admin گفته است :

نیاز به کلی کار فنی داره، لازمه در کد نویسی قالب این اصلاح شکل بگیره که اگر شرط های ناموجود بودن محصول برقرار بود، اون ماژول رو جابجا کنه و البته قسمت سختش اینه که اگر محصولی ترکیب داشته باشه و یک ترکیبش موجود باشه و دیگری بدون موجودی باید با تغییر ترکیب مدام ماژول بالا پایین بشه که خب هم پیاده سازیش سخته هم جالب نیست

با درود و ممنون از پاسختون

از بابت سئو و اینکه کاربر وقتی می بینه کالا موجود نیست از سایت بیرون می ره ( معمولا ) فکر می کنم خیلی مهم هست. توی دیجیکالا مدتی هست همین کارو کردند. حداقل پیشنهاد می کنم شما در طراحی و به روزرسانی پوسته ی الکترون این رو مدنظر بگیرید و به عنوان یک برتری در برابر دیگر قالب های پرستاشاپی مطرح کنید.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۲/۵ در 19:05، nasimparsi گفته است :

با درود و ممنون از پاسختون

از بابت سئو و اینکه کاربر وقتی می بینه کالا موجود نیست از سایت بیرون می ره ( معمولا ) فکر می کنم خیلی مهم هست. توی دیجیکالا مدتی هست همین کارو کردند. حداقل پیشنهاد می کنم شما در طراحی و به روزرسانی پوسته ی الکترون این رو مدنظر بگیرید و به عنوان یک برتری در برابر دیگر قالب های پرستاشاپی مطرح کنید.

در قالب الکترون نسخه ۱.۷ این قابلیت وجود داره (البته برای محصولاتی که ترکیب ندارن) و به طور پیشفرض اگر محصول نا موجود باشه، ماژول محصولات هم شاخه رو میاره بالای صفحه محصول (مثل دیجی کالا)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...