رفتن به مطلب

درج قیمت های متفاوت برای یک محصول با رنگ متفاوت

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

من میخواستم برای یک محصول که رنگ های متفاوتی داره بتونم قیمت های متفاوتی درج کنم بدون این که این محصول رو دوباره تعریف کنم برای رنگ های دیگش.

چه راه حلی دوستان مد نظرشون هست برای این کار؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از بخش ترکیبات استفاده کنید وقتی دارین محصولی اضافه میکنید . یعنی رنگ تعریف کنید و سپس برای هر رنگ قیمت مختلف بذارین . اگه بلد نیستین ، خیلی راحت ببینید وقتی پرستاشاپ رو نصب میکنید چند تا محصول دمو نصب میشه ، همشون رنگ دارن و همچنین آپشن های مختلف . از اونا الگو بگیرین .

لینک به دیدگاه

با سلام ببخشید من یک مشکل با قیمت ها در قسمت ترکیبها دارم

وقتی که قیمت یکی از ترکیبها رو کاهش یا افزایش میدم در قسمت مدیریت درسته ولی در قسمت کاربری (سایت فروشگاه) قیمت دقیق نمایش داده نمیشه قیمتی رو که کاهش یا افزایش میدم ضرب در 10 میکنه و از قیمت اصلی کم یا زیاد میکنه ولی وقتی به سبد خرید اضافه میشه در سبد خرید درست نمایش داده میشه اگه کسی میتونه این باگو اصلاح کنه منون میشم

لینک به دیدگاه

هیچ باگی وجود نداره ، صد درصد اشتباه وارد میکنید . اطلاعات مدیریت و آدرس سایتتون رو پیام خصوصی بدین بگم ایراد از چیه .

هیچ باگی وجود نداره ، صد درصد اشتباه وارد میکنید . اطلاعات مدیریت و آدرس سایتتون رو پیام خصوصی بدین بگم ایراد از چیه .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان ایا میشه گزینه های ترکیب رو خودمون وارد کنیم؟ مثلا گزینه هایی از خودمون به جای گزینه های پیشفرض اضافه کنیم؟ برا مثلا رنگ اضافه کنیم و..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...